QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו עם השאלות של "מאיפה יש לך את החומרה" - אם יש לבנאדם את הכסף, ובא לו - אל תיכנסו לו לכיס.

גיא, מה עם היציבות דרך אגב? יש מצב להריץ SP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Rocket_Pool.

אביעד, כרגע אין מצב וגם ב3.9 אני לא ממש יציב. אני מאמין שעם העלאת המכפלה והורדת הבאס העניינים יתייצבו. אני אנסה היום בלילה לטפל קצת בעניין ואני מקווה לדווח מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תוצאה יפה מאוד למרות שמדובר באמת במעבד די רותך .

אני מקווה שתצליח לייצב אותו על 3.9 3.8 אולי יותר אם קצת מזל ולהריץ כמה בנצים ,משחקים ולדווח לנו .

GOOD LUCK . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בהתנצלות - עקב השעה המאוחרת, את התמונות והסקרינשוטים אפרסם מחר.

לאחר מאמצים רבים, על קירור אוויר, הצלחתי לגרד 4205Mhz! אך הדבר אינו חף מהסתייגויות. מדובר בתדר לא יציב עד כדי כך, שאפילו סקרין שוט אי אפשר לקחת, ויש בערך 20 שניות עד שהמחשב מבצע ריסטרט. כמו כן, לצורך העניין נאלצתי לבטל 3 ליבות ב-, אך מדובר בדבר מקובל ביותר כאשר מנסים להגיע לתדר שיא. אין לי כרגע את המצלמה הדיגיטלית בהישג יד, אך כשיהיה לי אני אצלם תמונה.

פרט לא פחות מרשים הוא שהצלחתי להשיג CPU-Z Validation בתדר 4.1 ג'יגה. אני אולי אצליח לגרד 4.15, אך יותר מזה בוודאות לא. מחר אפרסם את ה-Validation.

Super PI 1MB הכי טוב הצלחתי להשיג בתדר 4050Mhz.

יציבות מלאה ב-4 ליבות הינה הפרמטר האחרון שנותר לי לבדוק. מהבדיקות המעטות שכן ביצעתי היום, אני מאמין שאצליח להתייצב על 3850-3900. כאשר אעשה זאת אציין גם את הטמפ'.

לצערי הרב המעבד המדובר הוא ES זולל מתח, וזאת הסיבה שאני נעצר. המתח המקסימלי למעבד שמאפשר לי להתקדם הוא 1.6850V. מעבד למתח הזה יוצא שכרי בהפסדי, משום שבכל זאת מדובר בקירור אוויר(אפילו אם אחד 'משופר'). הטמפ' במתח זה הן בערך 50 במנוחה, ובערך 70-80 במאמץ(את המאמץ לא יכולתי לבדוק יותר מדי כמובן). אני חייב להודות שאלו הן טמפ' מצויינות למתח כל כך גבוה בצ'יפ כל כך חם.

לסיכום העניין, תוצאות מדהימות בהחלט, שיגובו בקרוב ע"י !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GOGO ZISKIND!!! ידעתי שזה יצליח! עלה והצלח.. דבר איתי יש לי בשבילך שיטה לקחת VAILD על 4.2 ואפילו קצת יותר :)

אבל זה רק בתנאי שאתה חושב שאתה מהיר מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הOC... והשיפור של הBT בהחלט חזק :smile1:

בקשר לשיא, אני לא חושב שזה שיא..

ראיתי 4GHZ יציב עם טוניק (100 מעלות במאמץ) ואני דיי בטוח שהם יכולים להרים עוד 200MHZ על חשבון היציבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חבר'ה. זה חשוב לקבל פידבק חיובי על פרוייקטים שמשקיעים בהם :xyxthumbs:.

subarel - 520W. ולא, הוא לא מגביל.

כל הכבוד על הOC... והשיפור של הBT בהחלט חזק :smile1:

ראיתי 4GHZ יציב עם טוניק (100 מעלות במאמץ) ואני דיי בטוח שהם יכולים להרים עוד 200MHZ על חשבון היציבות...

100 מעלות זה כבר ה-Tjmax, כך שקשה לי להאמין שיציבות מלאה אפשר להשיג בכזאת טמפ'. מה שכן, בהחלט אפשר עוד לבצע בנצ'ים במקרים מסויימים בטמפ' הזאת. אני אגב, במתחים הממש גבוהים(1.7+-) עומד על 90 במאמץ בערך, ואפילו בנץ' אני לא מצליח להריץ.

לפי XS בחור אחד או שניים הצליחו להגיע ל4 ג'יגה benchable(ויש הבדל בין זה ליציב). מי שכפי הנראה 'החזיק בשיא' עד עכשיו טען בפירוש שהוא לא הצליח לעבור 4.1 ג'יגה על אוויר. אז יש סיכוי טוב שאם אני אצליח לארגן 4.2 Valid זה אכן יהיה שיא עולם.

כרגע, אפשר להגיד שאני פחות או יותר 'שווה' לשיא הקיים.

אתה חייב לזכור שמדובר במעבד רותח, שבו מגה-הרצים בודדים נוספים דופקים לגמרי את היציבות. תוספת של 1-2 לבאס במתחים גבוהים שכאלה, מהווים הבדל של חיים או מוות(למעבד ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ענק! אחד האוברקלוקים הטובים בארץ אני בטוח! ותדע/תדעו פרויקט מושקע = פרויקט מוצלח :xyxthumbs:

תקן אותי אם אני טועה אבל מה הבעיה לתת לו עוד מתח ואז להגיעה ל4G יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול ממש מעולה....

יפה מה שעשית עם הBT...קראתי את הפרוייקט מההתחלה אך לא הגבתי...

הספק תותח אם הוא מחזיק את כול זה ככה...

מה עם התמונות שהבטחת?..

(אין אפשרות שאתה מארגן יותר חזק מהBT-כאילו לזמני שתוכל להיתקדם--משהו מחבר או מישהו זה ניראה לי ייפתור לך את הבעיה עם החום ממש טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה NeNi ;).

עוד דבר שכדאי לציין - בבוקר ניסיתי להוסיף מאוורר 120mm נוסף. לא הייתה לי תקווה רבה שזה יעזור, ואכן זה לא ממש עשה שינוי(שתי מעלות לכאן או לכאן).

בכל מקרה ניסיונות נוספים להמשיך באוברקלוק עלו בתוהו בגלל טמפ' החדר הגבוהה. כדי להגיע ל-4200 אתמול בלילה, שמתי את המחשב על אדן החלון, דבר שעזר לא מעט.

אם רק היינו מדינה קצת יותר קרה...(אבל אז גם הייתי צריך לדאוג לבידוד).

עריכה: תודה גם לך m.l. התמונות יהיו רק היום בלילה\מחר. עכשיו אני בעבודה ;).

לגבי ה-BT, זה מה שיש לי בהישג יד. אני מניח שעם טוניק הייתי מצליח קצת יותר(אם הייתי עליו שיפצורים דומים. כרגע ה-BT המשופצר הזה חזק מהטוניק).

אם מישהו מוכן לנדב טוניק למשימה אני אשמח(רק כדי לנסות להתקדם עוד כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...