QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20 - עמוד 17 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

QX6700@4307MHz on AIR!! 4 עדכונים בעמוד 19, 20

GGuyZ

Recommended Posts

וואו. מדברים על לעלות דברים מתהום הנשייה...

אבל תודה על הפרגון.

OMRIJ - הקישור שהבאת אינו קשור לנושא. אני מניח שאנשים התייחסו לדוכן של אנשי XS ב-Computex.

כך או כך, אני מבקש לשמור על שפה נאותה - הדבר נכון לכל חברי הפורום ללא קשר לסטטוס. הספאם נמחק - להבא נא לא לרדת לפסים אישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 247
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא המומחה פה אבל אני די בטוח שלא..

הלוח והזכרונות לא הגבילו...זכרונות 800 איכותיים יכולים לעבור את ה-1100 אפילו ולוחות כמו ה-P5B DLX או הקומנדו נדמה לי יכולים גם לעשות באס500 - זה המעבד שלא יכול להגיע לתדרים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא המומחה פה אבל אני די בטוח שלא..

הלוח והזכרונות לא הגבילו...זכרונות 800 איכותיים יכולים לעבור את ה-1100 אפילו ולוחות כמו ה-P5B DLX או הקומנדו נדמה לי יכולים גם לעשות באס500 - זה המעבד שלא יכול להגיע לתדרים כאלה

לוחות 965 לא מגיעים לבאסים גבוהים עם מרובעי ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור הוא אקסטרים חנקן נוזלי כמובן, ולכן אין בכלל קשר.

הבאס לא כל כך משנה - היות ולא הוא היה הגורם המגביל. אבל זה נכון שנעשה שיפור משמעותי בנושא בP35.

סתם שאלה שמסקרנת אותי, יהיה הבדל אם תשמש בערכת השבבים החדשה של אינטל (X38) ועם זיכרונות (כשיהיה זמין) ?

ההגבלה הייתה החום, ולכן לוח X38 לא יחדש כלום. בנוסך לכך, בתגובה למה שמישהו שאל כאן - מדובר דווקא במעבד שאינו טוב ל-OC(בלשון המעטה). נדרשו מאמצים כבירים להביאו לתדר המדובר, אבל בסוף התוצאה הייתה מפתיעה בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...