האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...? - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישראל תוכל לעמוד במלחמה עם אירן...?

יהונתן

Recommended Posts

יש להם משקל גדול יותר מהמילים שלך.

מה הקשר אינטרס?

תקרא מה כתוב בלינקים.להפך זה פוגע באינטרס שלו שאין לו הוחכות לשום דבר.

ישראל באופן רשמי ניהלה עמימות בעניין הגרעין לא אמרו שיש ולא אמרו שאין.חוץ מזה זה מגובה מעוד מקומות לא רק מדברים של בן אדם אחד שאג מספיקים ומשקלם גדול מאלו ששלך או של IG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Classified אני לא מאמין שאתה כל כך טיפש...שאתה מאמין שהם כל כך תמימים...אתה אומר שאין נוכחות איראנית בלבנון ועיראק ?

ושאין קשר בניהם לבין אירגוני טרור ? אולי אתה פרסי ואתה מרגיש שאתה איך שהוא צריך לתמוך בעם שלך ?אני לא אומר שבוודאות תיהיה מלחמה....

את זה אף אחד לא יודע...אני מקווה שהם יגיעו להחלטה של צפון קוריאה להתפרק מהגרעין...אבל בנתיים זה לא ניראה באופק...

העובדות הם שהם מסייעים לאירגוני טרור קוראים להשמדת וארה"ב...ומנסים לבנות פצצה גרעינית...מה אתה חושב שישראל עשתה משהו אחר שהיא

בנתה את פצצת האטום ?לא...היא עשתה את אותו הדבר...אחמדינג'ד משחק באש והוא על הקצה....אם אתה חושב שאיראן זה בעיה עכשיו חכה שיהיה להם גרעין...

תיראה כמה היא בעיה...הוא רוצה את הכח הגרעיני בשביל לעשות יותר בעיות ולמנוע פלישה לארצו כי הרבה יותר מסובך לפלוש למדינה בעלת גרעיני...

בקיצור ההתנגדות שלך כבר גובלת בטיפשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה איראנים שמאד לא שמחים מהמצב...אל תשכחו שיש להם סונים שיאים פרסים וערבים שם...פעם זה היה פרס עד שהאיסלאס הגיע לשם...

יש הרבה אנשים שמתנגדים לדרך של אחמדיניג'ד ואפילו אלה שבחרו בו מרגישים מרומים,איראן תמיד היתה ביחסים טובים עם לפני אחמדיניג'ד...

ישראל אפילו מכרה להם נשק בזמן המלחמה שלהם עם עיראק(מה שמצחיק,כי האמריקאים מכרו לעיראקים).

אתם צריכים להבין איזו מדינה זו,משטר דיקטטורי מהקשות שיש,אין לאשה זכויות,אסור לה ללמוד חוץ מדברים מסויימים מאד,האשה היא כמעט עבד,אסור לשמוע ,חוץ ממוזיקה ממשלתית שמסופקת ע"י הממשלה,הומואים מוצאים להורג,ועוד הרבה שאני לא יכנס לזה עכשיו...בקיצור זה הרבה יותר גרוע ממדינה קומוניסטית,לאופוזיציה שם אין סיכוי לשנות משהו,אם הם יכולים לדבר בכלל...

כולי תקווה שכל המצב הזה יגמר בדרכי שלום,אבל כמו שאף אחד לא האמין שארה"ב יכנסו לעיראק וחשבו שזה פרופוגנדה אחת גדולה,מה לגבי איראן?

הדעות של האמריקאים רק ניהיות יותר נוקשות...3 נושאות הגיעו למפרץ הפרסי בין עיראק איראן וסעודיה עם 4000 חיילים בכל נושאת ,

כולנו יודעים מה קורה שאתה פורס בגבול של מדינה אחרת...יש התגרות...

אני לא חושב שאיראן באמת תשתמש בנשק גרעיני אני חושש שהיא תשתמש באיום גרעיני לעשות יותר בעיות במפרץ הפרסי ובמזרח התיכון...

[br]פורסם בתאריך: 22.03.2007 בשעה 14:23:52

כ...ן

אני כותב מהר,במהירות שאני חושב ולא מנסח משפט אז זה יוצא ככה...מפריע לך?אל תקרא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Classified אני לא מאמין שאתה כל כך טיפש...שאתה מאמין שהם כל כך תמימים...אתה אומר שאין נוכחות איראנית בלבנון ועיראק ?

ושאין קשר בניהם לבין אירגוני טרור ? אולי אתה פרסי ואתה מרגיש שאתה איך שהוא צריך לתמוך בעם שלך ?אני לא אומר שבוודאות תיהיה מלחמה....

את זה אף אחד לא יודע...אני מקווה שהם יגיעו להחלטה של צפון קוריאה להתפרק מהגרעין...אבל בנתיים זה לא ניראה באופק...

העובדות הם שהם מסייעים לאירגוני טרור קוראים להשמדת וארה"ב...ומנסים לבנות פצצה גרעינית...מה אתה חושב שישראל עשתה משהו אחר שהיא

בנתה את פצצת האטום ?לא...היא עשתה את אותו הדבר...אחמדינג'ד משחק באש והוא על הקצה....אם אתה חושב שאיראן זה בעיה עכשיו חכה שיהיה להם גרעין...

תיראה כמה היא בעיה...הוא רוצה את הכח הגרעיני בשביל לעשות יותר בעיות ולמנוע פלישה לארצו כי הרבה יותר מסובך לפלוש למדינה בעלת גרעיני...

בקיצור ההתנגדות שלך כבר גובלת בטיפשות...

אני מציג שאין הוכחות לכך שממשלת איראן אחראית למה שקורה בעיראק.לא אני לא מסיק עובדות מהרצונות האישיים שלי כמוך.

איראני?חביבי אני לא מהאזור הזה במקור כלל וכלל לא.

קוראים להשמדת ארה"ב איפה?

מנסים לבנות פצצה גרעינית?עוד פעם אתה אומר שטויות?הרי אין שום הוכחה לזה אז בעצם אתה משקר.

אם אתה חושב שהתוכנתי הגרעינית האיראנית התחילה מאולמרט ואחמדינגאד אתה טועה ומטעה.

טוב שאתה גם לא מצטט את המקור(debka.co.il)המגוכח שאתה מדבר עליו(אני נכנס לפעמים כדי לצחוק קצת עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציג שאין הוכחות לכך שממשלת איראן אחראית למה שקורה בעיראק.לא אני לא מסיק עובדות מהרצונות האישיים שלי כמוך.

איראני?חביבי אני לא מהאזור הזה במקור כלל וכלל לא.

קוראים להשמדת ארה"ב איפה?

מנסים לבנות פצצה גרעינית?עוד פעם אתה אומר שטויות?הרי אין שום הוכחה לזה אז בעצם אתה משקר.

אם אתה חושב שהתוכנתי הגרעינית האיראנית התחילה מאולמרט ואחמדינגאד אתה טועה ומטעה.

טוב שאתה גם לא מצטט את המקור(debka.co.il)המגוכח שאתה מדבר עליו(אני נכנס לפעמים כדי לצחוק קצת עליהם).

עזוב דבקה.

מה אם הסוכנות לאנרגיה אטומית של האו"ם (מונהגת בידי ערבי אגב) שאומרת שאירן לא משתפת פעולה, לא מאפשרת פיקוח, ומסתירה מתקנים מהרשות לאנרגיה אטומית... אולי אתה פשוט רוצה שבמקום להסתיר איראן פשוט תודה בזה שהיא רוצה להשיג פצצה גרעינית... למה לדחות את הסנקציות.

מה עם זה שאפילו באתרים שבהם הפקחים הורשו לבקר (שזה לא אתרי העשרה המרכזיים של האיראנים) כבר נמצא אורניום מועשר ברמות שהם מעבר לרצוי בשביל הפקת אנרגיה בלבד? מה עם זה שמתקנים שהא"מ רוצה לבקר בהם פתאום "נעלמים" פשוטו כמשמעו ומתקנים אחרים כמו שכבר נאמר - נסגרים בפני פקחים...

תעשה לי טובה... אני לא יודע על איזה פלנטה אתה חיי אבל איראן אם רצתה באנרגיה גרעינית בלבד לא הייתה נוקטת בצעדים האלה - בעיקר שהעלות שלהם בסופו של דבר היא מיליארדי דולרים בסנקצניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הוכחות?

אתה ממש מטומטם' date=' חבל שלהכנס לכלא ל20 שנה לא שווה את זה.

[/quote']

עוד פעם הקוף מדבר?

עוד פעם מי שלא חשוב כמוך מטומטם?כאילו מאיפה באת ומי ההורים שלך?יש לך DNA פגום.

כן אין מי אמר?הCIA שיותר חשובים ממך.אז תשתוק ותחזור לעץ שלך קופיף.

עזוב דבקה.

מה אם הסוכנות לאנרגיה אטומית של האו"ם (מונהגת בידי ערבי אגב) שאומרת שאירן לא משתפת פעולה, לא מאפשרת פיקוח, ומסתירה מתקנים מהרשות לאנרגיה אטומית... אולי אתה פשוט רוצה שבמקום להסתיר איראן פשוט תודה בזה שהיא רוצה להשיג פצצה גרעינית... למה לדחות את הסנקציות.

מה עם זה שאפילו באתרים שבהם הפקחים הורשו לבקר (שזה לא אתרי העשרה המרכזיים של האיראנים) כבר נמצא אורניום מועשר ברמות שהם מעבר לרצוי בשביל הפקת אנרגיה בלבד? מה עם זה שמתקנים שהא"מ רוצה לבקר בהם פתאום "נעלמים" פשוטו כמשמעו ומתקנים אחרים כמו שכבר נאמר - נסגרים בפני פקחים...

תעשה לי טובה... אני לא יודע על איזה פלנטה אתה חיי אבל איראן אם רצתה באנרגיה גרעינית בלבד לא הייתה נוקטת בצעדים האלה - בעיקר שהעלות שלהם בסופו של דבר היא מיליארדי דולרים בסנקצניות...

נתקן כמה דברים.קודם כל היא שיתפה פעולה באופן מלא.עד לאשר שהיא קיבלה סנקציות אז היא הגבילה אתה שיתוף.אנחנו מאפשרים פיקוח?לא אז אין לך עמדה לשפוט.הסוכנות טוענת שיש סיכוי שלאיראן יש עוד מתקני גרעין עליהם היא לא יודע .סיכוי לא שזו עובדה.

הפקחים היו באתרים המרכזיים שידועים.לא נמצא שם שום דבר שהוא חריג שמצביע על פיתוח להשמדה המונית.הCIA מודה כי אין שום ראיות כמה ילדודתס/אנשים מעורערים נפשית בפורום ישראלי לא יכולים לשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...