צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל.

AntiSocial

Recommended Posts

כרגע אין ברשותי ספק של 500w שאני יכול לבדוק איתו ...

ושוב, כמו שאמרתי אני רוצה משהו חזק יותר ... אני רוצה משהו שיספק אותי גם אם אני ארצה להוסיף עוד 8800 (למרות שהלוח שלי לא תומך sli) או .. לעשות cf פעם הבאה שאני אחליף כרטיס ..

אני רוצה משהו שבאמת יהווה שיפור משמעותי על שלי ...

אתה רוצה ספק חדש, למרות שאתה לא בטוח שהוא בעייתי (ולדעתי הבעיה בכלל לא משם)

שהספק החדש יתמוך ב- למרות שהלוח אם שלך לא תומך?

זה בכוח להפסיד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון ..הלוח שלי לא תומך, אבל הוא תומך cf .. אני מכיר את עצמי ואני יודע שאני תמיד חייב את הכרטיס "הכי חדש" .. אני בספק שהכרטיס הזה ישאר במחשב שלי יותר מ4 חודשים ..

אני לא בטוח שזה הספק ..נכון ..אבל עשיתי כל בדיקה אחרת שמצאתי .. ויש סיכוי שזה הספק בכלל, ולדעתי זה שווה את ההשקעה ..

ואם כבר אני מחליף ספק ..אני רוצה להחליף ל"טוב ביותר" (בלי להגזים כמובן) שאני יכול להרשות לעצמי ..ככה שאת הספק אני לא אצטרך להחליף כשאני ארצה להוסיף כרטיס נוסף או להחליף בכלל למשהו אחר ..

its called future proffing ... לא חושב שזה בזבוז

(מצטער אם זה נשמע קצת יהיר .. גם לי זה לא נראה שזאת הבעיה .. 550 אמור להספיק .. והספק שלי איכותי .. אבל אני כבר נואש ..כרטיס מסך של 3000 שקל והמחשב עושה ריסטים כמה פעמים ביום .. לא נציין שהמשחקים שלי בכלל לא פועלים כמו שהם אמורים, קרטועים וכו'.. אני מאשים את הדרייברים בתופעה הזאת.

אם יש לך רעיון אחר ל"מה גורם לבעיות שלי" אני אשמח לשמוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית לי בעיה זהה. החלפתי את הספק, וזה לא פתר את הבעיה.

בסוף גיליתי שהקירור של המעבד סתום באבק. ניקיתי אותו, והבעיה נפתרה.

בכ"מ אני לא מצטער על השידרוג D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר דיון לתמיכה טכנית..

את ההמלצה שלי קיבלת (TT TP 600W)

אתה יכול לקנות את הגרסא של ה-700W שלו אבל אני באמת לא רואה איך המחשב שלך צריך יותר מ-576W ב-12V

ולמי ששאל למעלה,כרטיסי המסך והמעבדים הם הניזונים הגדולים ביותר מה-12V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ..הלוח שלי לא תומך, אבל הוא תומך cf .. אני מכיר את עצמי ואני יודע שאני תמיד חייב את הכרטיס "הכי חדש" .. אני בספק שהכרטיס הזה ישאר במחשב שלי יותר מ4 חודשים ..

אני לא בטוח שזה הספק ..נכון ..אבל עשיתי כל בדיקה אחרת שמצאתי .. ויש סיכוי שזה הספק בכלל, ולדעתי זה שווה את ההשקעה ..

ואם כבר אני מחליף ספק ..אני רוצה להחליף ל"טוב ביותר" (בלי להגזים כמובן) שאני יכול להרשות לעצמי ..ככה שאת הספק אני לא אצטרך להחליף כשאני ארצה להוסיף כרטיס נוסף או להחליף בכלל למשהו אחר ..

its called future proffing ... לא חושב שזה בזבוז

(מצטער אם זה נשמע קצת יהיר .. גם לי זה לא נראה שזאת הבעיה .. 550 אמור להספיק .. והספק שלי איכותי .. אבל אני כבר נואש ..כרטיס מסך של 3000 שקל והמחשב עושה ריסטים כמה פעמים ביום .. לא נציין שהמשחקים שלי בכלל לא פועלים כמו שהם אמורים, קרטועים וכו'.. אני מאשים את הדרייברים בתופעה הזאת.

אם יש לך רעיון אחר ל"מה גורם לבעיות שלי" אני אשמח לשמוע)

מה הטעם לתכנן על CF כשיש לך עכשיו את הכרטיס הכי חזק של nVidia?

והבעיה יכולה להיות בכל מקום אחר, עד שלא תנסה עם ספק אחר לא תדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי את הכרטיס הכי חזק של ..עוד חודש כבר לא יהיה לי ..ואני בטוח שכשה 8900\x2900 יצאו אני אכנס לשיגעון נוסף ואחליף .. מה שאני מנסה להגיד זה פשוט שאם אני מחליף ספק .. מעדיף לקחת אחד שאני לא אצטרך להחליף שוב הרבה מאוד זמן ..

וכמו שציינתי אין לי איפה להשיג ספק אחר לבדיקה .. ואני מוכר את שלי ככה שאני לא מוסיף כל כך הרבה פה ..

וגם לא נראה לי שזאת בעיית חום .. בדרך כלל אני מקבל את הריסטים סתם שאני רואה סרט או משהו .. זה קורה גם במשחקים אבל רוב הזמן זה כשהכרטיס על idle ..

בכל מקרה אתה צודק ..זה לא המקום לדיון שכזה .

את ההמלצה שלי קיבלתי, אני אלך על .. עכשיו רק להחליט על כמה וואט ;)

תודה לכולם על העזרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ..זאת אפשרות ..אבל כמו שאמרתי מקודם, עברתי על כל שאר הדברים שיכלו לגרום לבעיה .. שום דבר לא עזר ..

אפילו בדקתי עם זכוכית מגדלת את הטרנזיסטורים ... אני כבר נואש ..

כמה אנשים אמרו שזה יכול להיות ספק .. שווה להוסיף 400 שקל בשביל חדש שגם ככה יספק אותי לכמה שנים הקרובות ..

הזמנתי 750.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם לבזות ? מה רע בזה שיהיה לי קצת מקום לנשום עם הספק שלי ?

אני לא רוצה שירוץ על מקסימום כל הזמן .. אם יש לו עוד 100-150 שלא בשימוש ..עדיף ..

וכמו שאמרתי .. ככה יש לי מקום להוסיף מה שאני ארצה ..(חוץ מquad sli ..)

גם ככה ההבדל בין ה650 ל 750 היה 30$ .. לדעתי ההפרש שווה עוד 100w

(ובנושא אחר לגמרי ..מחר בבוקר הספק מגיע ..ביחד עם הcreative music והlogitech z5500, איזה ריגוש!... מקווה שאני לא אחזור לבכות פה אחרי שאגלה שהמחשב עדיין מספק לי bsod כאוות נפשי :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...