צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל. - עמוד 6 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל.

AntiSocial

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במה ה TT חזק יותר? הוא מספק יותר במסילת ה 12V? ראיתי שבהרבה ביקורות יש המלצה ל כספק עדיף על רוב הספקים בטווח ה 600W הוא מספק 480W במסילות ה 12V!

או שאתה מתכוון שה TT 750W שהוא קנה עדיף על פני ה 620W... ואז זה ישמע הגיוני יותר... כ שם הוא מספק בסביבות ה 550W במסילות ה 12V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כניראה טיפה הישתבש לך בנתונים.. כי בשני המצבים הTT חזקים יותר מבחינת וואטים מהקרוסאיירים.

הTT 600W הוא הספק הכי חזק בתקציב שלו (600 שקל+-) 570W על 4 ריילים של 12V.

ה750W הוא גם אחד הספקים החזקים בתקציבו (1000 שקל+-) 720W על 4 ריילים של 12V.

הקרוסאיירים יקרים יותר וחלשים יותר מבחינת הוואטים אבל יציבים יותר במתחים.

ה520W נותן 480W על "שלושה" ריילים של 12V.

ה620W נותן 600W על "שלושה" ריילים של 12V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בדקתי שוב את הנתונים ואני לא בטוח שהתבלבלתי...

ה לפי נתוני החברה מספק 600W במסילות ה 12V אבל זה לא מדויק כי הרי מסילות ה 5V וה 3V מספקות גם הן 170W ונוסיף גם את ה -12V ואת ה 5VSB+ ונגיע לקיצוץ משמעותי בנתון שהבאת כי זה חישוב של מקסימום עומס על המסילות ואין מצב למשוך יותר ממה שהספק מסוגל להוציא בבסיסו כלומר המקסימום שניתן למשוך מהספק במסילות הוא מה שרשום ולא ניתן להגיד שזה מה שהוא מספק במצב אידיאלי... כלומר אם נחשב לפי הספק מקסימלי במסילות נגיע לנתון לא הגיוני מבחינת הספק! והספק לעולם לא יעמוד בזה כי כאן הם מספרים לך כמה מקסימום תוכל למשוך במסילה אחת אבל כמובן שזה יבוא על חשבון המסילות האחרות וכאן בדיוק נכנס הסיפור של ההספק הכללי של הספק שהוא מוגבל ל 620W ולא יותר ואתה תצרוך מה שאתה צריך מאיזו מסילה שאתה צריך...

נגיד עכשיו ניקח מצב לא הגיוני של צריכת הספק במחשב של מקסימום במסילת ה 12V כלומר 600W זה ישאיר לנו 20W לשאר הדברים כלומר מספיק שני WD 250 וצורב ואנחנו גורמים לקריסת הספק.

ואני התכוונתי שה מספק יותר כוח במסילות מבחינת טווח הספק ולא טווח מחיר כי הוא לא אינדיקציה שלי כרגע...

ואם כבר מדברים על TT הם בכלל לא מפרסמים את נתוני המקסימום למסילות חוץ ממסילות ה 5V וה 3.3V שזה 180W בכל סדרת הספקים הזאת ואפשר לראות את זה רק ב PDF של הספק... לגבי ה 12V אין פירסום בכלל בשום מקום... לא במקום שהצלחתי לראות ועברתי על כל ה PDF שלהם...

ואם טעיתי נא לתקן אותי... בכל זאת הנושא הזה לא הכי חזק אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתה על נתוני 12V.. מה אתה מערב עכשיו 3.3Vו 5V ?

תהיה בטוח שאם מישהו יבנה מערכת שצריכה 600W על ה12V לא נמליץ לו על הקרוסאייר הנ"ל אלא על איזה M12 700W או משהו דומה.

בקשר לנתונים של ה TT, כן מאוד קשה לימצאו אותם.. הם מופיעים באתר של TT בריבועים הצהובים ::)

ד"א X2:

1: אתה יוגע איזה מערכת תיצטרך 600W על 12V ? או 600W אפילו בהספק כללי ...

2: שימוש בריליים 3.3V ו 5V כל כך מינימלי היום ולא יעבור 50W +- במערכת סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על המסילות האלו כי הן חלק בלתי נפרד מן ההספק הכללי

וברור לי שבמערכת עם רציכה כמו שתיארתי לא נמליץ על הספק המדובר

עם כל הכבוד לריבועים הצהובים כתוב שם רק על האמפר במסילה ולא כתוב על ההספק המקסימלי למסילה אז אל תסתלבט... ואם אתה צריך חידוד אני רוצה לדעת מה ההספק המקסימלי למסילת ה 12V בוואטים ולא באמפרים כי את זה אני יודע לקרוא...

לא אני לא יודע איזה מערכת תצטרך אני רק העלתי מצב קיצוני אז תפסיק להתפס לקטנות תנסה להיות קצת יותר רציני בתשובה שלך... אני עם כל הכבוד לא מנסה לצחוק אני מנסה להבין טוב יותר את מה שאולי אתה כבר יודע או לא יודע זה תלוי בך...

יכול להיות שאתה צודק לגבי המערכות של היום והצריכה של ה 5V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר... :xyxthumbs:

עכשיו הבנתי את הכל... יכלת לתת לי את הנוסחה קודם והייתי חוסך כמה משפטים דביליים...

אז בעצם כל ההמלצה על הקורסאייר הוא בגלל יציבות המתח הטובה יותר?

ושאלה נוספת שיש לי ראיתי שבספק של ה TT יש ארבעה מסילות שאמורות אם אני לא טועה לתת יציבות מתח טובה יותר לא? ובקורסאייר יש שלושה מסילות אך הוא יציב יותר... לא ברור לי העניין...

שאלה נווספת היא ראיתי גם שבכל הארבעה מסילות יש הצהרה של 18A למסילה מה שאמור לתת 72A לכלל היציאה לא? למה בעצם זה מוצהר כך אבל בחישוב הסופי ישנה הצהרה של 60A מקסימום ליציאת ה 12V ?

אם תוכל להסביר אני אשמח...

ואם יש כאן נוסחה מסויימת שאני אמור לדעת אותה אל תשכח לציין אותה כמו קודם ואז אני אסתבך עם עצמי... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה...

הת'רד הזה כל כך רחוק מהנושא המקורי שלו.. מה גם שהבחור לא רק שכבר בחר ספק הוא גם קנה ואפילו קיבל אותו..

על השאלות האלה תוכל לקבל תשובה בת'רד חדש שתיפתח.

ככה גם הדיון שלך לא יסתיים פיתאומית באיזו נעילה בניגוד למה שיקרה אם הוא ימשיך כאן כניראה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...