צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל. - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל.

AntiSocial

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו אני כנראה לא מבין גדול בחשמל אבל אולי שמישהו יסביר כמו שצריך מה הולך כאן?

הבחור קנה ספק גדול מצרכיו וזה נשמע לגיטימי כלומר הדרישה שלו נגיד היא 350W על מסילת ה 12V והספק שלו נותן 576W מתוך ה 750W למסילה הזאת מכאן שבראייה הגיונית הספק אמור לעבוד בצורה אופטימלית כלומר בלי להתרגש בכלל וגם צריכת החשמל לא אמורה להיות גבוהה יותר מספק אחר בעל עוצמה נמוכה יותר שיעמוד בדרישות המערכת שלו... עד כמה שאני מבין הצריכה של הספק מתבססת על הביקוש של המערכת כלומר ככל שהמערכת יותר טובענית כך הספק יצרוך יותר חשמל מהשקע בשביל לספק אותה... ועוד דבר אם אני ארכיב ספק שתואם עד כמה שאפשר את צריכת המערכת מכאן אני אגיע לניצול אופטימלי של הספק וזה נחמד אבל עדיין נראה לי שהצריכה של החשמל מהשקע תהיה בדיוק אותו הדבר כמו עם ספק חזק יותר שלא מרגיש את המערכת... כך זה עובד בכל מכשיר חשמלי נורמלי לא? או שספק זה משהו מורכב יותר?

אנחנו גם מדברים על ספקים איכותיים ביותר עם נצילות מתח של 80 - 85 אחוז כך שאין יותר מידי מתח מבוזבז ללא דרישה...

טוב זאת היתה ההבנה שלי ויכול להיות מאוד שהיא שגויה אבל הסבר ברור יותר על למה אתם אומרים שזאת בחירה גרועה יהיה מעולה ואני ממש אשמח ללמוד...

ואל תכניסו את הפרמטר של הכסף כי זה לא העניין של השאלה שלי...

אני אודה על כל הסבר :)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז .. כשהx2900 H יצא כולם יצטרכו להחליף ספקים ? לא נשמע הגיוני .. גם לחיבור 6pin היה מתאם שאפשר חיבור גם אם אין לך ישירות מהספק .. אם יש מתח יש דרך ..לא ?

בטוח שיהיה מתאם כמו שיש כיום ממולקס ל 6 פין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני כנראה לא מבין גדול בחשמל אבל אולי שמישהו יסביר כמו שצריך מה הולך כאן?

הבחור קנה ספק גדול מצרכיו וזה נשמע לגיטימי כלומר הדרישה שלו נגיד היא 350W על מסילת ה 12V והספק שלו נותן 576W מתוך ה 750W למסילה הזאת מכאן שבראייה הגיונית הספק אמור לעבוד בצורה אופטימלית כלומר בלי להתרגש בכלל וגם צריכת החשמל לא אמורה להיות גבוהה יותר מספק אחר בעל עוצמה נמוכה יותר שיעמוד בדרישות המערכת שלו... עד כמה שאני מבין הצריכה של הספק מתבססת על הביקוש של המערכת כלומר ככל שהמערכת יותר טובענית כך הספק יצרוך יותר חשמל מהשקע בשביל לספק אותה... ועוד דבר אם אני ארכיב ספק שתואם עד כמה שאפשר את צריכת המערכת מכאן אני אגיע לניצול אופטימלי של הספק וזה נחמד אבל עדיין נראה לי שהצריכה של החשמל מהשקע תהיה בדיוק אותו הדבר כמו עם ספק חזק יותר שלא מרגיש את המערכת... כך זה עובד בכל מכשיר חשמלי נורמלי לא? או שספק זה משהו מורכב יותר?

אנחנו גם מדברים על ספקים איכותיים ביותר עם נצילות מתח של 80 - 85 אחוז כך שאין יותר מידי מתח מבוזבז ללא דרישה...

טוב זאת היתה ההבנה שלי ויכול להיות מאוד שהיא שגויה אבל הסבר ברור יותר על למה אתם אומרים שזאת בחירה גרועה יהיה מעולה ואני ממש אשמח ללמוד...

ואל תכניסו את הפרמטר של הכסף כי זה לא העניין של השאלה שלי...

אני אודה על כל הסבר :)

תודה

היעילות של ספקי כוח משתנה לפי העומס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז .. כשהx2900 H יצא כולם יצטרכו להחליף ספקים ? לא נשמע הגיוני .. גם לחיבור 6pin היה מתאם שאפשר חיבור גם אם אין לך ישירות מהספק .. אם יש מתח יש דרך ..לא ?

וזה שהמערכת שלי על סטוק כרגע ממש לא אומר שהיא תשאר ככה .. המעבד יוקפץ בזריזות ל3.6 ומעלה ..ברגע שהמערכת תהיה יציבה .

+ אני מוסיף עוד כונן sata 750 .. הוספתי כבר עוד צורב .. והכרטיס קול בדרך ..לאט לאט אני מוסיף חלקים .. ולא מפריע לי לבזבז עוד 50 שקל בחודש בחשבון חשמל בשביל שאני אדע שאני לא מעמיס על הספק שלי .. אני רוצה שיהיה לי הרבה מקום פנוי לעשות מה שאני רוצה בבוא הזמן ..

למה אתם מתעקשים שעשיתי קנייה לא טובה ? הספק שבחרתי איכותי ? הוא נותן ביצועים טובים ביחס למחיר ? לדעתי ולפי ההמלצות שלכם כן .. אז מה הבעיה פה ?

הספק שבחרת אכן ספק אייכותי.

הביצועים אכן טובים ביחס למחיר.

בעיה אין ממש. מה שכן יש זה שקנית ספק חדש בלי סיבה ממש.

וגם הולכים לצאת המון ספקים עם יציאות של 8PIN. אם אני לא טועה אפשר לחבר לX2900XTX שני 6PIN במקום 8PIN אחד. אבל אני לא סגור על זה. בכל מקרה CF אתה לא יכול לעשות. רק של 88GTX. שברוב המקרים זה לא עקרוני אבל לך נראה לי שזה כן. במיוחד שאתה קונה ספק של 750W.

וגם אם תוסיף עוד חמש הHD של 750GB וגם עוד 3 צורבים הANTEC 550W שלך יחזיק אותם כמו גדול כל עוד לא תוסיף עוד GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר לי יעילות מה זה אומר? אני לא יכול להבין את המשפט שלך לאור מה שכתבתי אם אני לא אבין למה אתה מתכוון מבחינת יעילות...

מה שאתה קורא לו "נצילות" זה למעשה "יעילות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הספק שלקחתי איכותי...אני לא רואה מה הבעיה באמת ..

ובקשר לקטע של ה8pin ... אם זה אפשרי לחבר 2 של 6pin שם ..(אני בטוח שזה יהיה) ..למה אני לא אוכל לחבר cf ? אמנם אני לא בטוח אבל הtt750 הוא לא quad ? ארבעה מסילות ? או שזה ממש לא קשור ועשיתי מעצמי צחוק כרגע :-\

(רק מזכיר שציינתי מראש שהידע שלי בספקים מאוד מוגבל ובגללו באתי עם השאלה שלי לפה במקום סתם להחליט לבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...