צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך בדחיפות ספק חדש .. בסביבות האלף שקל.

AntiSocial

Recommended Posts

המחשב שלי עושה צרות ..אחרי המון בדיקות הגעתי למסקנה שזה הספק ..

יש לי כרגע truepower 2.0 550 ready ...

אני צריך משהו חזק שיחזיק את המחשב שלי... משהו יציב .. בקיצור משהו טוב

ראיתי שיש בנועה BFG 800 ו BFG 1000 .. איך הם ?

גם הוצע לי הTHERMALTAKE THOUGHPOWER 650\750\850 ..גם במחיר טוב .. עליהם אפשר המלצה ?

אם אפשר עוד היום תשובה ..אני מוכר את שלי מחר בבוקר והייתי רוצה להזמין חדש כמה שיותר מהר

תודה מראש

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמין לי שגם אני לא האמנתי שזאת תהיה הבעיה ..

יש לי 8800gtx ..מהרגע הראשון שקניתי אותו היו בעיות ..ריסטים .. מסכים כחולים (bsod :kopfpatsch:) ... עכשיו בדקתי הכל ..קראתי בכל פורום אפשרי בנושא הזה .. זה קורא להרבה אנשים ..

בדקתי עם memtest ..ניסיתי לשים סטיק אחד במקום 2 .. מספר פירמוטים ..דרייברים שונים .. שום דבר לא עוזר .

פרסתי שוב בhardforum לגבי הבעיה שלי ומישהו ענה שזה בטח הספק .. ואז הוסיף "אתה בטח שומע פצפוצים בסאונד גם" .. וכן ..יש לי בעיות כאלה בסאונד מאז שהכנסתי את הכרטיס הזה למחשב ..

אז אני מוכר את שלי ..מוסיף 400-500 שקל ויש לי ספק עמיד .. גם אם זאת לא הבעיה ..לפחות אני משאיר לעצמי מקום על הספק להוסיף עוד כרטיס בבוא היום ..

(ובחרתי בספקים כאלה בגלל שלעבור מ550 ל 600 לא נראה לי שווה את ההשקעה .. אני לא רוצה להחליף שוב ספק עוד כמה חודשים כשאני אחשוב על 2 ati x2900xtx בcf .. היום הזה יבוא ..)

אז שוב .. מישהו יכול להמליץ לי על ספק של 700w + ? חשבתי על הbfg (יכול להשיג במחיר נחמד) אבל רוצה המלצות מאנשים שמבינים קצת יותר ממני

תודה שוב על כל העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שגם אני לא האמנתי שזאת תהיה הבעיה ..

יש לי 8800gtx ..מהרגע הראשון שקניתי אותו היו בעיות ..ריסטים .. מסכים כחולים (bsod :kopfpatsch:) ... עכשיו בדקתי הכל ..קראתי בכל פורום אפשרי בנושא הזה .. זה קורא להרבה אנשים ..

בדקתי עם memtest ..ניסיתי לשים סטיק אחד במקום 2 .. מספר פירמוטים ..דרייברים שונים .. שום דבר לא עוזר .

פרסתי שוב בhardforum לגבי הבעיה שלי ומישהו ענה שזה בטח הספק .. ואז הוסיף "אתה בטח שומע פצפוצים בסאונד גם" .. וכן ..יש לי בעיות כאלה בסאונד מאז שהכנסתי את הכרטיס הזה למחשב ..

אז אני מוכר את שלי ..מוסיף 400-500 שקל ויש לי ספק עמיד .. גם אם זאת לא הבעיה ..לפחות אני משאיר לעצמי מקום על הספק להוסיף עוד כרטיס בבוא היום ..

(ובחרתי בספקים כאלה בגלל שלעבור מ550 ל 600 לא נראה לי שווה את ההשקעה .. אני לא רוצה להחליף שוב ספק עוד כמה חודשים כשאני אחשוב על 2 ati x2900xtx בcf .. היום הזה יבוא ..)

אז שוב .. מישהו יכול להמליץ לי על ספק של 700w + ? חשבתי על הbfg (יכול להשיג במחיר נחמד) אבל רוצה המלצות מאנשים שמבינים קצת יותר ממני

תודה שוב על כל העזרה

תנסה עם ספק אחר ותראה אם יש עדיין את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עם ספק אחר ותראה אם יש עדיין את הבעיה

כרגע אין ברשותי ספק של 500w שאני יכול לבדוק איתו ...

ושוב, כמו שאמרתי אני רוצה משהו חזק יותר ... אני רוצה משהו שיספק אותי גם אם אני ארצה להוסיף עוד 8800 (למרות שהלוח שלי לא תומך sli) או .. לעשות cf פעם הבאה שאני אחליף כרטיס ..

אני רוצה משהו שבאמת יהווה שיפור משמעותי על שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...