ראיון עם Hector Ruiz, Henri Richard על AMD ועל K10 - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיון עם Hector Ruiz, Henri Richard על AMD ועל K10

lmlm

Recommended Posts

אתה קורה ל-XBIT "אתר חדש שמחפש זריקת מרץ של תמלוגים"?

שניה, שניה, הרשה לי: :lol: :lol: :lol:

אולי אני אספר עליך לאנטון שילוב העורך שלהם בסביט בחודש הבא, בטוח שזה יהיה משעשע ויעביר לנו איזה סמול טוק קטן.

אתה פשוט פאתטי

באמת ממה אתה חושב שהאתר הזה מתקיים, מכמה בנארים בפלש שמרצדים להם על המסך?

אנחנו חיים בעולם חומרני שאלוהים שלו זה כסף, תאגידים כמו אינטל, מקרוסופט, , משחקות עם אתרים כאלו כמו ג'וקים.

מור אל תהיה תמים, תראה בעצמך שכל האתרים האלו מחביאים טוב, טוב.. את הבנצ'מרקים ב-64 ביט, כי הם יודעים שזאת הבטן הרכה של , לעומת זאת הסינים לא מחשבנים לאף אחד, בגלל זה הם מריצים בנצ'מרקים ב-64 ביט חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן. ובניגוד אליך, אני גם יודע כמה כסף הם מרוויחים מהבאנרים האלה. ומדובר בסכומים של עשרות אלפי דולרים בחודש שמקיימים בכיף גם את האתר, גם את המנהלים וגם את המכוניות של המנהלים. אז אנא ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו חיים בעולם חומרני שאלוהים שלו זה כסף, תאגידים כמו אינטל, מקרוסופט, IBM, משחקות עם אתרים כאלו כמו ג'וקים.

מור אל תהיה תמים, תראה בעצמך שכל האתרים האלו מחביאים טוב, טוב.. את הבנצ'מרקים ב-64 ביט, כי הם יודעים שזאת הבטן הרכה של אינטל, לעומת זאת הסינים לא מחשבנים לאף אחד, בגלל זה הם מריצים בנצ'מרקים ב-64 ביט חופשי.

אז איך אתה מסביר את זה שלפני הC2D האתרים הנ"ל היללו את הK8?

או שאינטל התחילו לשלם להם רק אחרי שיצא הC2D?

או שאולי בכלל אז שילמו להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו חיים בעולם חומרני שאלוהים שלו זה כסף, תאגידים כמו אינטל, מקרוסופט, , משחקות עם אתרים כאלו כמו ג'וקים.

מור אל תהיה תמים, תראה בעצמך שכל האתרים האלו מחביאים טוב, טוב.. את הבנצ'מרקים ב-64 ביט, כי הם יודעים שזאת הבטן הרכה של , לעומת זאת הסינים לא מחשבנים לאף אחד, בגלל זה הם מריצים בנצ'מרקים ב-64 ביט חופשי.

נשחק במשחק שלך.

הסינים למעשה חלק מאגודה סודית שמתכננת להשתלט על העולם, מי עומד בראש האגודה אתה שואל? AMD!

למעשה הסינים מפרסמים תוצאות מזויפות כדי להעצים את התאגיד שאחראי עליהם, וזאת ע"מ לזרז את קץ הימים.

AMD = רוע טהור וקנוניה תאגידית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את זה שלפני הC2D האתרים הנ"ל היללו את הK8?

או שאינטל התחילו לשלם להם רק אחרי שיצא הC2D?

או שאולי בכלל אז AMD שילמו להם?

עומרי, אני לא שולל גם את AMD, ATI, נוידיה. הכוונה שלי שלחברות האלו יש המון כוח להשפיע!

בגלל זה אני לא מקבל את הבנצ'מרקים שלהם כתורה מסיני.

כך לדוגמא את ויסטה, שנינו יודעים מנסיון שהמערכת לא רעה בכלל, אבל תראה מה עושים לה בכל האתרים, כותשים אותה על ימין ושמאל למה?

אני אגיד לך למה, כי הם רוצים ללחוץ את ביל שיפתח בפניהם את הקוד של WIN, או שיש לכמה תאגידים אנטרסים לדחוף את לינוקס.

דוגמא לשיא הטיפשות>>

http://computers.walla.co.il/?w=/3/1066311

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תאגידים כמו , מקרוסופט ו-IBM"? ומה בדיוק AMD? אירגון צדקה.

די, נו בחייך...

מצחיקה אותי גם ההילולה שלך לאתרים סינים... אתה רוצה לבקוד איפה אם כבר יש זיופים? קפוץ למזרח.

תאמין לי, מהיכרות עם חלק מהאנשים, שאם מישהו יציע לקנות באנצ'ים ב-XBIT או אננד, הוא מקסימום יקבל יריקה בפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימות שתי אלטרנטיבות לטיפול בסכיזופרניה. האחת אומרת שיש להלחם בתופעה בכל תוקף - גם אם סיכוי ההצלחה שואפים ל-0 והמטופל רק סובל מהטיפול עצמו.

האפשרות השניה שמתחילה להיות יותר פופלארית בעולם - הוא השלמה עם המחלה ושיקום החולים במוסדות שבהם מקבלים את המחלה שלהם ו"זורמים" עם הדימיון שלהם - ללא מטרה לטפל - רק לטובת שלוות המטופל.

מכיוון שהדרך הראשונה לא פועלת במקרה הזה.

אז כן אורי - משלמים לאתרי חומרה על מנת ליצור הטעייה המונית של הציבור... ובכלל שהברצלונה יגיע זה יהיה סוף הסיפור של והם יפשטו רגל תוך שנה...

::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז אורי B זה אורי BAUER? מה זה? תחילתה הבלתי רשמית של 24-7? יש תקציר?

חחחח גדול :lol:

בכל מקרה כל הת'רד הזה קונספירציה אחת גדולה כדי לעצבן את אורי, ומכך להצדיק את הבאן שיבוא בעתיד. תתביישו לכם. FUD FOREVER!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...