המרדף אחרי ה 2007WFP השחור - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרדף אחרי ה 2007WFP השחור

עמיר

Recommended Posts

פשש, סוף סוף מישהו קצת רשמי עונה פה, כל הכבוד... למרות שמביני עניין פה רוצים לדעת איזה פאנל מגיע, זה לא אמין לא לאפשר לראות את הסוג כשבפועל יש הבדל של שמיים וארץ בין הפאנלים כאשר הדגם זה אותו דגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשש, סוף סוף מישהו קצת רשמי עונה פה, כל הכבוד... למרות שמביני עניין פה רוצים לדעת איזה פאנל מגיע, זה לא אמין לא לאפשר לראות את הסוג כשבפועל יש הבדל של שמיים וארץ בין הפאנלים כאשר הדגם זה אותו דגם.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

בועז אברהמי - תודה על ההתייחסות המקצועית.

עדיין אני חושב שמן הראוי לאפשר לרוכשים לוודא מה הם רוכשים לפני הקניה. לי זה נראה א-ב של שירות ללקוח, גם אם ומרבית החנויות לא חושבות כך.

כל הנושא של רולטת הפאנלים הוא צעד לא ראוי מצידה של ואני חושב שביכולתך כיבואן מרכזי לבדוק בקלות את סוגיית הפאנלים ולנהוג ביתר הגינות כלפי הרוכשים.

שוב - רוב תודות על העזרה והנכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

שמי בועז אברהמי ואני מנהל ערוצי הפצה של בחברת CMS.

CMS למי שלא מכיר הינה חברת ההפצה הגדולה בישראל ומייצגת באופן רשמי בישראל חברות דוגמת:

דל

HP

לנובו

מיקרוסופט

אפסון

ועוד....

בועז - יש סיכוי שתביאו לארץ את ה- LP2065?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי לפני, נושא הפנלים אינו יכול להיות מובטח מראש.

מבחינת מדובר באותו המסך ובאותה האיכות ולכן הוא מסופק על ידם תחת אותו מספר קטלוגי.

באופן הזה אני מקבל אותם מחו"ל ובאופן הזה אני מוכר אותם הלאה.

למיטב ידיעתי בשום מקום בעולם לא ניתן להבטיח מראש את הסוגיה תחת שיווק רשמי של דל למעט במקרים של הקפאות תצורה מול היצרן.

זו פרוצדורה פנימית מסובכת שעולה כמה עשרות דולרים בנוסף למחיר היצרן.

לגבי השאלה על ה - אנסה לבדוק אבל זה לא בתחום אחריותי.

יום נעים,

בועז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמרתי לפני, נושא הפנלים אינו יכול להיות מובטח מראש.

מבחינת מדובר באותו המסך ובאותה האיכות ולכן הוא מסופק על ידם תחת אותו מספר קטלוגי.

באופן הזה אני מקבל אותם מחו"ל ובאופן הזה אני מוכר אותם הלאה.

בועז: ברצוני להודות לך על ההתייחסות הרצינית שלך.

לצערי באחד שראה את שני דגמי הפנלים איני יכול להסכים לקביעה של דל שהם מסכים באותה איכות.

למרות ששני המסכים הם איכותיים מסך הIPS איכותי יותר.

אם יכולה לך להיות שליטה על מפעל היצור נראה שהמפעל במקסיקו מוצי מסכי בסבירות יותר גבוהה מהמפעל בסין.

בוודאי שמת לב לזה שהמסך נהיה מאד מומלץ ואולי יש מקום לשקול את התמחור שלו - האבה מאד אנשים שמים את הגבול העליון שלהם ב 200 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...