מפרט מחשב ב6500 שקל חוו דעתכם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ב6500 שקל חוו דעתכם

asafm

Recommended Posts

כתבתי בצד גם מזה כול רכיב ורכיב

מעבדAMD XP 2000

בורדGigabyte GA-7VAX KT 400

זכרון256 266mhz

כרטיס קולLIVE 5.1

כרטיס מסךGigabyte ATi 9700 PRO

דיוידיDVDX16L/G

הרד דיסק40.5 GB 7200 RPM

רמקוליםINSPIRE 5300

מארזMidi atx p4 300w

מסךMAG 17-786 PF 0.25 flat

כונן 1.44TEAK FLOPPY

עכברLOGITECH SCROOL MOUSE

מקלדתINTERNET QUANTUM

סה"כ 6300 שקל

חחו דעתכם וכמה שאלות

1)כדי שאני יוכל לקנות את הראדון 9700 הורדתי את הזכרונות לזכרונות במהירות 266 MHZ עכשיו האם זה ישפיע בצורה משמעותית על הביצועים של המחשב כי אם אני כבר סוחט עוד טיפה אז אני מעדיף לסחוט כבר לקנות עוד 256 MB של 266 שאני יודע שזה יותר טוב....

2)300W יספיקו למחשב??? הראדון אני יודע שהוא דורש מלא חשמל ...

3) אם יש לכם מפרט שלדעתכם יותר טוב אני פתוח להצעות כול עוד זה עומד במסגרת התקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שחברת פשוט זבל, Proview כבר נחשבים יותר טובים מהסידרה הזו של מאג, לא כל המסכים של מאג גרועים, יש לה גם מצויינים,

אבל הדגם הזה וכל הסידרה הזו זוועה.

תיקח 753DFX ב-90ש"ח יותר, תחליף ל-256MB PC2700 DDR333 TwinMos שנחשב טוב במחיר

של 400ש"ח.

והארד דיסק של איזו חברה לקחת?

הכרטיס מסך מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרד דיסק הוא של MAXTOR

ודרך אגב איפה ראית את הזכרנות האלו ב400 שקל???

אם אתה מכיר שם של ספק זול תוכל לתת לי את המחירים שלו?

ובקשר למסך המסך של סאמסונג שהצעת לי לא תומך ברוולוציה של 1600*1200 נכון שהגודל נקודה שלו הוא יותר קטן אבל בנוף לזה שהוא עלא תמוך ברוולוציה הזאת הוא לא עולה 90 שקל יותר הוא עולה 200 שקל יותר(אני קונה אותו ב913 שקל ובפנדס הוא עולה 1100 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני גם קונה מחשב בסגנון הזה בקרוב (אומנם עם תקציב קצת גדול יותר וללא מסך...) ואצלי הגעתי להחלטה מסוימת שאולי גם אתה תוכל להיעזר בה.

אני החלטתי לקחת את הלוח אם a7n8x+

זהו לוח שפועל על הצ'יפסט היחסית חדש של , האןפורס2!

כבר הוכח שללוח זה יש שיפורים מדהימים בביצועים של ביצועי המעבד, כרטיס המסך והזכרון מביצועי לוחות אם מבוססים via kt400 כמו הלוח שאתה בחרת... (פירסמו באתר איזה קישור לכתבה שעשו השוואות ולוח זה קיבל את הציונים הכי טובים והוא עקף את הכרטיסים המבוססים kt400 ב-ה-ר-ב-ה!)

זהו לוח האם המבוסס אןפורס 2 הכי טוב כיום בשוק הביתי... ואכן מחירו גבוה משל זה שרצית לקחת אבל, על לוח זה ישנו כרטיס קול ממש מעולה שמגיע בביצועיו לכרטיס שלקחת ואפילו עובר אותו! אז ככה אתה מוריד 200 ומשהו שקל מהכרטיס קול וזה יוצא בערך אתו מחיר...

וגם יש עליו שני כרטיסי ככה שאם תיכננת שמחשב זה יהיה המחשב הראשי בכל זאת היית צריך 2 כרטיסי אז זה פותר את הבעיה הזאת.

ואם אתה לא מקבל את הצעתי..... אז בכל זאת כדאי לך להחליף את כרטיס הקול להרקולס פורטיסימו 3 7.1 כי זה עולה רק 10-20 שקלים יותר וזה כרטיס מליגה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DUAL DDR נותן רוחב פס גבוה יותר.

לוחות NFORCE2 תומכים עד DDR400

לכן אפשר להשים עליהם DUAL CHANNEL DDR400.

והגזמת קצת שאמרת שזה ממש ממש ממהיר את הזכרון,

וזה בכלל לא קשור, זה לא ממהיר שום זכרון,

אולי בגלל זה לא רצית להסביר? כי אתה לא ממש מבין בזה? {סתם בצחוק}.

במערכות אין כמעט הבדל שמשתמשים ב-DUAL CHANNEL ,

השיפור הכי גדול הוא 4% שזה כלום.

במערכות זה מאוד טוב, הבעיה שלוחות שתומכים בזה יקרים רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה לוח שעולה ב400 שקל יותר

ובקשר לכרטיס קול לא נראה לי שהכרטיס קול של אנווידיה יתמוך כמו שהלייב תומ ושהוא יעבוד באותה מידה

חוץ מזה ששמע אני משקיע על סט אז אני גם צריך להשקיע על כרטיס קול....

ודרך אגב אמרו לי שתכנית עדיף עדיף לי לקנות את הרדאון 9500 כי הוא זול ה500 שקל בערך אבל הוא גם עובר את הTI 4600 ושהוא בערך עם 80% כוח מה9700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...