AMD בקשיים כלכליים...ויש שמועות על רכישית החברה. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD בקשיים כלכליים...ויש שמועות על רכישית החברה.

Crown

Recommended Posts

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרוב זה מה שקורה שקונים חברה...

ממש לא

ואם תשים לב, אותה קבוצה שמדובר עליה רכשה גם את פיליפס

אם תיפול תקום אחת אחרת במקומה

אתה יודע כמה זמן וכסף צריך בשביל להגיע לרמות הידע שנצבר בחברות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר זה שחברה נרכשת ע"י חברה אחרת אין זה אומר שהחברה הנרכשת לא תמשיך לעסוק במה שהיא עוסקת..

ואני מסכים עם עוד דבר שנאמר פה, בלי היית תקועה עם P4..

צריכים תחרות בשוק עלמנת להתקדם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שAMD עשתה טעות שבכלל קנתה את ATI בזמן שכזה, אולי היו קונים עוד שנה -שנתיים שהמצב שלה היה יותר טוב.

ככה גם וגם ATI יכולים להדפק במצב שכזה,ויכול להיות לנו מונופול בכרטיסי המסך והמעבדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות כאלה לא נופלות ביום אחד בדיוק כמו שלא קמו ביום אחד... במיוחד חברות כאלה עם כל כך הרבה נכסים

חבל רק שאין תחרות גדולה יותר ... היה מעניין והרבה יותר טוב אם היו מתחרות בשוק המעבדים וכרטיס המסך 5-6 חברות ולא 2 שכל תקופה מושפעת לצד אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהדיון הזה לא יגרר שוב למהימנות מוכרים בחנויות ותאוריות קונספירציה שונות ומשונות...

כמו השמועה/תאורייה כי קבוצות משקיעים הדוגלים בעולם הישן וחסר הטכנולוגייה קונות חברות טכנולוגייה רבות וכאשר הם יגיעו למסה קריטית הם פשוט ישלחו את כל האנשים הביתה ויסגרו את הדלתות ?

ברוך הבא לתקופת החושך , מואאאהההההאאאאאהההההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות ברסק עגבניות! סתם תאוריה של איזה אנליסט מעפן שקיבל כמה ג'ובות טובות מאינטל. לא מתרגש בכלל, אם ל- היו צרות פננסיות הם לא היו קונים בכלל את ATI.

אז חברה אפשר להירגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות ברסק עגבניות! סתם תאוריה של איזה אנליסט מעפן שקיבל כמה ג'ובות טובות מאינטל. לא מתרגש בכלל, אם ל- היו צרות פננסיות הם לא היו קונים בכלל את ATI.

אז חברה אפשר להירגע!

אני מאמין שזה אורי xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חברה אפשר להירגע!

אם אורי אומר.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...