מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אתם חושבים ינצח במילחמה בין חמאס לפתח?

stone cold

Recommended Posts

1. אני מתכוון לעבור בית בית ולהרוג כל מי שיכול להיות שהוא עוזר לטרור

כמו שהמתנחל פה אמר "אין לנו גלאי טרוריסטים".

תראה גם אני שונא אנסים,רוצחי ילדים,פדופילים,סוחרי עבדים,אנשים שמתעללים בילדים שלהם וכו'

אני הייתי מת ללכת בית בית לרסס את הזונות האלה, אבל אין דרך אפקטיבית לגלות את האנשים

האלה עד שהם פועלים, בגלל זה אי אפשר ללכת מדלת לדת.

אבל מצד שני זה גם לא הגיוני להאשים את כל היהודים, במעשים שלהם. למשל יש גם טרור יהודי,

כן נכון זאת תופעה קטנה, ולהאשים את כל היהודים בטרור זה מגוחכך, וגם אם 50% מהישראלים

היו תומכים בטרור ועוזרים לו, זה עדין 50% של אנשים שלא אשמים.

2. *שיעור הבנת הנקרא*

פלסטינים שנהרגו במסגרת התנקשות -238

פלסטינים שהיוו יעד להתנקשות-210

עכשיו בלי שאני אומר לך כלום האם בקטגוריה הראשונה אמורים להופיע "פלסטינים שהיוו יעד להתנקשות"?

אני חושב שאתה וכולם מבינים

*הכיתה משוחררת*

תודה רבה על השיעור שלך בהבנת הנקרא, עכשיו תן לי

לעזור לך לקרוא מספרים נכון וללמד אותך חיסור פשוט:

פלסטינים שנהרגו במסגרת התנקשות 338

פלסטינים שהיוו יעד להתנקשות 210

ועכשיו הקסם:

338 - 210 = 128

פלסטינים שלא היוו יעד להתנקשות 128

3. אם אפשר תענה על החלק הראשון

איזה חלק ראשון? תביא ציטוט שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. עם לוליפופ עשיתי פעם יחס של טרור יהודי מול טרור ערבי יצא שמה יחס של כמעטט אחד לאלף(כל זאת ע"פ הנתונים שהוא נתן)

אבל יש לך כלבים שיכולים לזהות חומרי נפץ ואם כלב בא ו"מסניף" אחד אז הוא בטוח מחבל לא??

2.אני דיברתי על זה שהנתונים מוצגים באופן מטעה

אבל אם כבר מדברים

א.אני בכלל לא רואה בטבלה הזאת פלסטינים שלא היוו יעד להתנקשות

ב.במסגרת פלסטינים שלא השתתפו בלחימה ונהרגו בידי כוחות הביטחון הישראליים בשטחים ישנם דברים מאוד מענינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עם לוליפופ עשיתי פעם יחס של טרור יהודי מול טרור ערבי יצא שמה יחס של כמעטט אחד לאלף(כל זאת ע"פ הנתונים שהוא נתן)

אבל יש לך כלבים שיכולים לזהות חומרי נפץ ואם כלב בא ו"מסניף" אחד אז הוא בטוח מחבל לא??

זאת עובדה שהיהודים כמעט לא עושים טרור, יש לנו צבא עם טנקים ומטוסים שעושה את העבודה טוב יותר.

לא כל טרוריסט סוחב על עצמו חומר נפץ 24/7 .

אמרתי:

אני הייתי מת ללכת בית בית לרסס את הזונות האלה, אבל אין דרך אפקטיבית לגלות את האנשים

האלה עד שהם פועלים, בגלל זה אי אפשר ללכת מדלת לדת.

2.אני דיברתי על זה שהנתונים מוצגים באופן מטעה

אבל אם כבר מדברים

א.אני בכלל לא רואה בטבלה הזאת פלסטינים שלא היוו יעד להתנקשות

אם זאת בעיה בשבילך אני ממליץ לך ללמוד את זה.

ב.במסגרת פלסטינים שלא השתתפו בלחימה ונהרגו בידי כוחות הביטחון הישראליים בשטחים ישנם דברים מאוד מענינים

איזה "דברים מאוד מענינים" מצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני הבאתי כבר דרך מאוד אפקטיבי- עוצר+חיפוש מבית לבית

2. תודה אני למדתי כרגע שעתיים מתט'. אבל נראה שלא הבנת- ישנה קטגוריה של פלסטינים שהיו יעד להתנקשות ונהרגו ויש רשימה של פלסטינים שמתו במהלך התנקשות והיוו יעד-אתה לא דבר מוזר???

3.בין השאר הפריע לי זה וזה רק מקרה מייצג

פדל מוטלק דאג'י בלאוונה

בן 17, תושב טול-כרם, נהרג ב-25.01.2007 בטול-כרם מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בעת שניסה לברוח מיחידת מסתערבים שהגיעה בכדי לעצור אותו.

לפי הכותרת("פלסטינים שלא השתתפו בלחימה ונהרגו בידי כוחות הביטחון הישראליים בשטחים") אתה מבין שזה אנשים תמימים- אבל בשביל בצלם, זה מש לא בסדר כאשר צה"ל הורג מבוקש בורח כי" הוא לא השתתף בלחימה בעת שנהרג(כלומר אדם יכול לצאת לשגר קסאם בבוקר ובערב למות אבל זה הרג לא מוסרי מבחינתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני הבאתי כבר דרך מאוד אפקטיבי- עוצר+חיפוש מבית לבית

אין סיכוי שזה לא יעבוד.

2. תודה אני למדתי כרגע שעתיים מתט'. אבל נראה שלא הבנת- ישנה קטגוריה של פלסטינים שהיו יעד להתנקשות ונהרגו ויש רשימה של פלסטינים שמתו במהלך התנקשות והיוו יעד-אתה לא דבר מוזר???

שניה, אתה מדבר על מצב שמחבל X ומחבל Y יושבים בחדר, צה"ל מקבל מידע ש X נמצא שם ויורה על הבית במטרה לחסל את X, תוך כדי

גם Y מת, איפה Y יופיע? תאמת, אין לי מושג, אם יש לך כוח וזמן תבדוק את זה.

3.בין השאר הפריע לי זה וזה רק מקרה מייצג

פדל מוטלק דאג'י בלאוונה

בן 17, תושב טול-כרם, נהרג ב-25.01.2007 בטול-כרם מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בעת שניסה לברוח מיחידת מסתערבים שהגיעה בכדי לעצור אותו.

לפי הכותרת("פלסטינים שלא השתתפו בלחימה ונהרגו בידי כוחות הביטחון הישראליים בשטחים") אתה מבין שזה אנשים תמימים- אבל בשביל בצלם, זה מש לא בסדר כאשר צה"ל הורג מבוקש בורח כי" הוא לא השתתף בלחימה בעת שנהרג(כלומר אדם יכול לצאת לשגר קסאם בבוקר ובערב למות אבל זה הרג לא מוסרי מבחינתם)

יש בזה משהו, כנראה בגלל שהוא לא היה חמוש, הרצתי את חיפוש על המילה "מבוקש" והנה עוד:

מוג'אהד אכרם אחמד א-סבע

בן 24, תושב ג'נין, נהרג ב-06.09.2006 בג'נין מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג.

פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בידי כוח מסתערבים שהגיע לעצור אותו בעת ששהה בביתו. לא היה חמוש.

חוסאם לוטפי מוסטפא ג'ראדאת

בן 44, תושב ג'נין, נפגע ב-23.08.2006 בג'נין (מחנה פליטים) מירי, ומת ב-30.08.2006.

לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בידי כוח מסתערבים שהגיע למחנה

במכונית ופתח באש לעברו בעת שעמד ברחוב.

עלאא פארוק שריף א-ראבי

בן 25, תושב דיר ר'סאנה, מחוז רמאללה ואל-בירה, נהרג ב-28.08.2006 ברמאללה מירי.

לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בעת שניסה לברוח מכוח מסתערבים שניסה לעצור אותו.

ראשד סאמי נג'יב אל-עמרי

בן 23, תושב סילת אל-חארית'יה, מחוז ג'נין, נהרג ב-06.08.2006 בסילת אל-חארית'יה, מחוז ג'נין, מירי. לא השתתף

בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בעת שהססתר על גג ביתו מחיילים שהגיעו לעצור אותו.

האני מוחמד טאהר עווי'גאן

בן 27, תושב שכם, נהרג ב-29.07.2006 בשכם מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נורה בראשו בעת

ששיחק שש בש עם חברים.

תאמר פתחי עבד אל-פתאח קנדיל

בן 21, תושב שכם, נהרג ב-07.07.2006 בשכם מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש.

נהרג בעת שהיה על גג הבית בו הסתתר וניסה לברוח מחיילים שבאו לעצור אותו.

מחמוד שאהין מחמוד ג'בר חימור

בן 40, תושב עין א-סולטאן (מחנה פליטים), מחוז יריחו, נהרג ב-05.07.2006 בעין א-סולטאן (מחנה פליטים),

מחוז יריחו, מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בעת שניסה להימלט מחיילים שהגיעו לעצור אותו.

רמדאן מוחמד רמדאן מטייר

בן 21, תושב עקבת ג'בר (מחנה פליטים), מחוז יריחו, נהרג ב-22.03.2006 בעקבת ג'בר (מחנה פליטים), מחוז יריחו, מירי.

לא השתתף בלחימה בעת שנהרג. פרטים נוספים: מבוקש. נהרג כשניסה להתחבא מתחת לארון בעת שחיילים הגיעו לעצור אותו.

מחמוד ג'מאל מוחמד זאייד

בן 20, תושב אל-יאמון, מחוז ג'נין, נהרג ב-17.11.2005 בג'נין מירי. לא השתתף בלחימה בעת שנהרג.

פרטים נוספים: מבוקש. נהרג בעת שנסע יחד עם חברו. מסתערבים אשר נסעו ברכב מסחרי חסמו את דרכם, גרמו להם לסטות מהכביש ופתחו לעברם באש.

ויש עוד... כנראה בגלל שהם לא היו חמושים ולא היתה סיבה אמיתית לירות בהם למוות,אבל אתה צודק, אין לי באמת הסבר לזה...

אם אתה רוצה למצוא את כולם תריץ חיפוש על המחרוזת ": מבוקש".

לא נראה לי שיש יותר מ 50 שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אנחנו יודעים שהם לא היו חמושים? שאלו אותם?

פלשתינים אחרים אמרו שהם לא היו חמושים, צה"ל טען שהם כן היו חמושים וארגון בצלם שבכלל לא לוקח צד, קיבל ללא עוררין את הגרסה הפלשתינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, אתה מדבר על מצב שמחבל X ומחבל Y יושבים בחדר, צה"ל מקבל מידע ש X נמצא שם ויורה על הבית במטרה לחסל את X, תוך כדי

גם Y מת, איפה Y יופיע? תאמת, אין לי מושג, אם יש לך כוח וזמן תבדוק את זה.

בדקתי... הוא נמצא מתחת לאדמה !.אני לא מבין את הבעיה פה? באו לתפוס מחבל אחד ומצאו עוד אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...