אחריות בקניית אפל בחו"ל - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות בקניית אפל בחו"ל

beni125

Recommended Posts

זה עניין של כסף, העובדה שלא כל ההתקנים שלו עובדים ב XP , והעובדה שאתה מסתמך על תוכנה בגרסת בטא וטיפטיפה של אמולציה בשביל להריץ את המערכת הפעלה.

כל הנתונים האלה ביחד פשוט אומרים שעדיף להשקיע את הכסף במקום אחר.

עכשיו אם אתה שואל אם כדאי לקנות מקבוק בשביל OS X במקום לאפטופ רגיל עם על זה אני אומר שדעתי האישית היא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו אם אתה שואל אם כדאי לקנות מקבוק בשביל OS X במקום לאפטופ רגיל עם על זה אני אומר שדעתי האישית היא כן.

אתם אומרים לי אם אתה רוצה להריץ OSX ...אף פעם לא ניסיתי אותו אז אני לא יודע..

אתה יודע מה אני אפנה את השאלה לכיוון אחר..הקטע שאין לי מושג מה זה OSX זאת אומרת שבחיים לא התנסיתי עליו..איך אני אדע אם באמת שווה לי לקנות מקבוק בשיל הOSX . לפי מה שהבנתי זה ש OSX הרבה יותר טוב מ וכו' וכו' השאלה היא האם קל להתרגל אל OSX אחרי שאתה עובר אליו מ .

כי ניסיתי להתרגל ללינוקס פעם ופשוט לא היה לי כח לסדר שמה את כל הדברים ובנתיים חזרתי ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אני אפרוש, אבל רק מכיוון שזה שיח חירשים... אין לכם שמץ של איך מחשב עובד. לא יודע כמה כסף אתם מרוויחים מהידע / הבנה שלכם במחשבים, אבל אני מסתדר ממש לא רע, יום טוב.

גם תבין איזה שטות, זה לא אמולציה, הדבר הזה זה בסה"כ עוד מודול ל EFI שקיים גם כשאתה מריץ OS X או כל דבר אחר (זה מגיע עם העדכון)...

אם אתה רוצה להריץ OS X על מחשב יש גרסאות כאלו באינטרנט אבל הם לא חוקיות. (וטוב שכך :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים לי אם אתה רוצה להריץ OSX ...אף פעם לא ניסיתי אותו אז אני לא יודע..

אתה יודע מה אני אפנה את השאלה לכיוון אחר..הקטע שאין לי מושג מה זה OSX זאת אומרת שבחיים לא התנסיתי עליו..איך אני אדע אם באמת שווה לי לקנות מקבוק בשיל הOSX . לפי מה שהבנתי זה ש OSX הרבה יותר טוב מ וכו' וכו' השאלה היא האם קל להתרגל אל OSX אחרי שאתה עובר אליו מ .

כי ניסיתי להתרגל ללינוקס פעם ופשוט לא היה לי כח לסדר שמה את כל הדברים ובנתיים חזרתי ל .

OS X לא יותר טובה מ- אולי יותר יפה מ-XP, למרות שגם את זה אפשר לשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אני אפרוש, אבל רק מכיוון שזה שיח חירשים... אין לכם שמץ של איך מחשב עובד. לא יודע כמה כסף אתם מרוויחים מהידע / הבנה שלכם במחשבים, אבל אני מסתדר ממש לא רע, יום טוב.

גם תבין איזה שטות, זה לא אמולציה, הדבר הזה זה בסה"כ עוד מודול ל EFI שקיים גם כשאתה מריץ OS X או כל דבר אחר (זה מגיע עם העדכון)...

אם אתה רוצה להריץ OS X על מחשב יש גרסאות כאלו באינטרנט אבל הם לא חוקיות. (וטוב שכך :) )

משפט עתיק וחכם אומר:

"אם שני אנשים אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון..."

אתה באמת חושב שהידע שלך עליון על של כולם? גם אם כן הדוגמאות שהבאת, הציטוטים שרשמת וכל החזרות הבלתי פוסקות על משהו שהוכח כלא נכון = שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אבל אם שני האנשים האלו שיכורים, לך תקשיב להם...

אני ממש לא חושב ככה, כל אחד מגיע עם מצבור הידע שלו שיכול להתעלות בחלק מהנושאים על מישהו אחר ולהיפך. אבל כאנשים מדברים שטויות בלי לבסס את הטענות שלהם, וממשיכים לחזור על אותם שטויות, זה חסר תכלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. אבל אם שני האנשים האלו שיכורים, לך תקשיב להם...

אני ממש לא חושב ככה, כל אחד מגיע עם מצבור הידע שלו שיכול להתעלות בחלק מהנושאים על מישהו אחר ולהיפך. אבל כאנשים מדברים שטויות בלי לבסס את הטענות שלהם, וממשיכים לחזור על אותם שטויות, זה חסר תכלית..

בלי לבסס? אני הבאתי הגדרות, תיאור טכני ואפילו הסברתי כמו לילד קטן. :lol:

בוא פשוט נסכים שלא להסכים, לא נראה לי שאתה מוכן להקשיב להגיון. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מרמז שהם רוצים למכור כמה שיותר יחידות ולפנות לשוק יותר רחב.

ד"א להביא ציטוטים לא קשורים בלי להבין מה הם אומרים, לא מראה על הבנה. אני אמרתי כבר מקודם שאני מספיק לנסות להסביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון מההתחלה, קראתי את הלינקים שהביאו

אני חייב לציין שהיחיד שהביא הוכחות היה Omniscience.

אני לא מבין על מה הויכוח כי היה נדמה לי במהלך הת'רד שהגעתם להסכמה אבל בכל זאת המשכתם להתווכח

בקיצור, ישנה אמולציה עד לעליית מערכת ההפעלה, לאחר מכן אין אמולציה

ולכן אין לעובדה שהXP רץ על שום השפעה על הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון מההתחלה, קראתי את הלינקים שהביאו

אני חייב לציין שהיחיד שהביא הוכחות היה Omniscience.

אני לא מבין על מה הויכוח כי היה נדמה לי במהלך הת'רד שהגעתם להסכמה אבל בכל זאת המשכתם להתווכח

בקיצור, ישנה אמולציה עד לעליית מערכת ההפעלה, לאחר מכן אין אמולציה

ולכן אין לעובדה שהXP רץ על שום השפעה על הביצועים.

בדיוק זה גם מה שאני הבנתי..ולא הבנתי על מה הם ממשיכים לריב..

זה עניין של כסף, העובדה שלא כל ההתקנים שלו עובדים ב XP , והעובדה שאתה מסתמך על תוכנה בגרסת בטא וטיפטיפה של אמולציה בשביל להריץ את המערכת הפעלה.

כל הנתונים האלה ביחד פשוט אומרים שעדיף להשקיע את הכסף במקום אחר.

עכשיו אם אתה שואל אם כדאי לקנות מקבוק בשביל OS X במקום לאפטופ רגיל עם XP על זה אני אומר שדעתי האישית היא כן.

איזה התקנים של לא עובדים ב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהתמיכה הרבה יותר מרשימה מבעבר פעם זה היה שחצי מהדברים לא עובדים אבל עדיין אין דרך לעשות TV-OUT מ ואני לא חושב שיהיה והשלט רחוק לא עובד, חוץ מזה גם החיישני תנועה לא עובדים ב ולכן הכיבוי HD אוטומטי בזמן נפילה לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהתמיכה הרבה יותר מרשימה מבעבר פעם זה היה שחצי מהדברים לא עובדים אבל עדיין אין דרך לעשות TV-OUT מ ואני לא חושב שיהיה והשלט רחוק לא עובד, חוץ מזה גם החיישני תנועה לא עובדים ב ולכן הכיבוי HD אוטומטי בזמן נפילה לא עובד.

טוב האמת שדיי שיכנעתם אותי לא לקנות ..חח רציתי לקנות אותו בגלל היופי שלו וגם בגלל התוספת (מה שהתברר כעיקר) של ה OSX .

וגם בגלל שאפל זו אחלה חברה (אני עדיין מרוצה עד הגג מהאיפוד שלי).תודה בכל מקרה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...