הגיע הזמן לשידרוג... וזקוק לעצות 4 אלף - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לשידרוג... וזקוק לעצות 4 אלף

marking

Recommended Posts

בסינגל יותר... המפות יותר גדולות... והמשחק יותר ארוך מאשר המולטי שיש שם שלבים קטנים...

וזה לא קשור אני מקבל פינגים 30-50 בשרתים בארץ ובשרתים בארופה אני מקבל 60-130...

עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו משטויות

עוד 10 פריימים לא יעזרו לך בשקל

קנה אילו רמקולים טובים/מוניטור טוב/עכבר טוב

אם ישאר לך כסף אז תשדרג אם אתה ממש צריך

אני עוד תקוע עם מחשב חרא כמעט שלוש שנים(מחכה ליציאת 64 ,ברטון והארד דרייבים בSATA שבכר הוכרזו אבל עדיין לא בחנויות...)

תקשיע בתחום שאתה מרגיש בו את החוסר הכי גדול

נ.ב

אתה יכול לקנות ב1800~ צורב שיחסוך לך הרבה צרות בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאורי אומר זה נכון, אתה סתם הולך לזרוק פה כסף על שדרוג שאתה לא צריך!!

התקיעות האלה הם ממש לא בגלל הכרטיס מסך או המעבד, אם אתה מקבל 100FPS (גם אם זה 50FPS אותה תשובה..), אז זה לא מקרטע בגלל עומס על המעבד\זיכרון וכו', זה בטח בעיית , או בDirectX, יש מליון ואחת דברים שיכולים לגרום לזה.

ואגב.., אם אתה לא יכול להבדיל בין 25 ל125FPS, ואתה חושב ש25FPS זה חלק, לך לבדיקת עיניים עכשיו, וברגע זה (לא צוחק, יש לך בעיות רציניות מאוד בעין כנראה).. בתור אחד שמשחק על 25FPS בAmerica's Army, אני שם לב לשיפור המאוד משמעותי כשאני באזורי indoors, שם זה 30-40FPS, וזה כבר נקרא חלק, בין 40 ל60 אתה לא תרגיש כבר כמעט הבדל למשל.. ובכלל, בין 28 ל32 זה גבול ה"חלקות"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לגרום למחשב כל שהוא אפילו לא ממש חדש לפעול ממש יציב ומהר בוינדאוס זה לא בעיה אפשר לעשות TWEAKING

למערכת ההפעלה בקלות יחסית אבל זה לוקח קצת זמן ... אבל לפי דעתי התוצאות שאני קיבלתי שוות את המאמץ בלינק הבא תמצא את כל המדריכים האפשריים לTWEAKING :

http://hwfaq.overclockersonline.com/search.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...