בזק מגדילה את מהירות החזור בחבילת ה-5Mb ל-500Kb - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מגדילה את מהירות החזור בחבילת ה-5Mb ל-500Kb

mrsph666

Recommended Posts

לא לבנון ולא טורקיה

קודם שלא יהיו פה ספקים חמדנים שסוגרים פורטים על פורטים כבדים של תעבורה

בישביל לא לשלם תוספת על הקו לרשת העולמית.

בקשר לשרתים באסיה אם היו פה מילארד סינים או מילאירד יפנים נראה לך שלא היה לנו 52MB/S הכל ביחס לאנשים.

ישראל מאחורה ביגלל סיבה אחת - אוכלוסיה .

איזה אמא פה תסכים לשלם מעל ל 200 שקל רק תשתית פלוס 200 שקל ספק .

עזבו את המחיר אני מוכן לשלם מחיר כזה כל חודש על 10 מגהביט עם לפחות 3 מגהביט אפלוד.

אם יש כמוני רבים אחרים אני סקפטי... :-\

מה שכן אנחנו מתקדמים לאט...

ואם חשבתם שאנחנו מנצלים את התעבורה המקומית במלוא עוצמתה אתם טועים מהסיבה הפשוטה כל ישראלי טוב מוריד משהו ובורח לא משתף עם הישראלים האחרים ככה לפחות 70 אחוז מהם לא משתפים . :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבילת ה5 מגה הרגילה היא ללא התחייבות אם אני לא טועה (תבדוק עם 199).

בעקרון חבילת 5מגה בבזק עולה 99 שקל, חבילה של 2 עולה 69 או 79 שקל.

אז תתקשר ל199 ותראה מה יש להם להציע.

תודה.

יש לי עוד שאלה: האם כדי לשדרג ל5 מגה צריך לחפור בקירות ולשנות את התשתית או שזה משהו אוטומטי מהמרכזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג תלוי בדרך שאותה אתה צריך לעבור כדי להגיע לאותו המחשב המרוחק, שיפור התשתית המקומית (או אפילו רוחב פס גדול יותר) לא ייתן לך פינג יותר נמוך.

ושיפור הקו מישראל לאירופה יתן פינג נמוך יותר ? (של MED-1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם פריסות סיבים זה לא הקטע. עם ציוד הקצה המתאים אפשר להעביר 1.6 Tbit על סיב אחד; אפשר להחזיק בידיים כמות סיבים שתעביר את סך תעבורת האינטרנט בעולם.

ספקיות האינטרנט משדרגות את הקישורים שלהם לחו"ל בעקבות גידול בסך התעבורה של המשתמשים.

זה שדופקים אותנו עם מחירים גבוהים זה משהו אחר. לדעתי אפשר בשקט להגיד שיש מונופול של שתי חברות בסיפוק תשתית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...