טכ"ם - פרולוג - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכ"ם - פרולוג

DJO

Recommended Posts

0_o

אני בי"ב ואנחנו לומדים פרולוג כבר 3 שנים ויש לי השנה להגיש עבודה של 5 יח"ל בנושא.

רציתי לדעת אם יש כאן מישהו שכבר עשה את זה (סביר שהוא עכשיו בצבא או אחרי..) ויכול אולי קצת לעזור לי ואולי אפילו לתרום את העבודה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוריס, אם אתה לא יכול לעזור אז אין צורך להגיב.

אני חושב שיש כאן סיכוי לא רע שמישהו מספיק נחמד לנדב עבודה שהוא עשה לפני שנה שנתיים.

אני רק אומר לך, שלעשות בשבילך את העבודה/לנדב לך את העבודה זאת לא עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתדל לקרוא מה שאני הייתי מעוניין.

באחת מ 2 אפשרויות:

1. אם יש למישהו עבודה שהוא מוכן פשוט לתת לי.

2. אם אין כזאת אפשרות אז אני אאלץ להכין עבודה בעצמי, אבל אם יהיו לי אנשים שאני אוכל לשאול אותם פה ושם שאלות זה גם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

אני עשיתי את העבודה הזאת שנה שעברה (עוד מעט מתגייס) בתיכון קלעי גבעתיים.

תכלס זה היו שלושה שבועות שישבתי מול מסך כחול ותכנתתי ותכנתתי ותכנתתי (מבין לאיפה אני הולך).

עבודה מאוד אגרסבית ומאומצת ובסוף כמו גדול קיבלתי 100 :)

אני לא יודע איך זה בביצפר שלך אבל אצלנו פתחו לנו את החדר מחשבים (קיבלנו מפתח ושיכפלנו יותר נכון...) והיה ממש סבבה לשבת ביחד כל המגמה ולעזור אחד לשני.

בסה"כ תקופה מדהימה מצד אחד ומצד שני לחץ לא נורמלי והרבה עבודה מול המחשב

אם אתה צריך עזרה תפנה בפרטי אני ישמח לעזור

ואפילו יש לי את הפרויקט שלי על המחשב עדיין

:) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי 5 יחידות בפרולוג בכיתה י"ב (הפרויקט היה מציאת המסלול הקצר ביותר בין שתי נקודות על גבי מפה), אשמח לעזור, אבל לא "לתרום" - אחרי שעות של תיכנות והתמוטטויות עצבים העבודה הזאת הולכת איתי לקבר! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי 5 יחידות בפרולוג בכיתה י"ב (הפרויקט היה מציאת המסלול הקצר ביותר בין שתי נקודות על גבי מפה), אשמח לעזור, אבל לא "לתרום" - אחרי שעות של תיכנות והתמוטטויות עצבים העבודה הזאת הולכת איתי לקבר! ;)

לא מכיר את פרולוג אבל זה נשמע לי קל..

אלגוריתם דיאקסטרא, isnt it?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוכן מאוד, האלגוריתם הוא אכן דיאקסטרא, אבל המימוש לו בשפת פרולוג אינו כל כך קל כשם המימוש שלו בשפת C, וכ'ו.

לא קל, אבל אפשרי בההחלט. חבר שלי הצליח לעשות משחק דמקה בפרולוג, זה אולי לא אומר הרבה למי שלא מכיר את השפה, אולם מי שכן וודאי יגיד שזה הישג מכובד ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...