צפצוף ארוך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפצוף ארוך

d pro

Recommended Posts

מחשב חצי שנה לוח של גיגבייט q6 מעבד 6600 קונרו 2 גיגה

פתאום באמצע העבודה נהיה צפצוף אחד ארוך בלי הפסקה פתחתי בדקתי ניתקתי כבלים ריסטארטים כלום לא עוזר. רק איך שאני מפעיל אוורסט ונותן לה לאמץ את המעבד רק אז זה מפסיק באותו רגע

מה זה יכול להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מדליק את המחשב יש ציפצוף כן .ובנוסף אתה מאמץ את המחשב הכוונה אחרי שהוא עולה הוא משמיע ציפצוף אחד ארוך

זה רק בעיה של זיכרונות ,אם אתה מתעקש תנסה להוציא אחד ותפעיל אם השני או שתשנה להם מקום .אני היתי חוזר לחנות

ונותן להם הם שישברו את הראש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב... כשאני מדליק את המחשב ישר יש צפצוף אחד ארוך שלא מפסיק ואז אני נכנס ל eversest שם יש אופציה של להעמיס על המערכת (מעבד הארד דיסק או מאוורר) אז ברגע שאני לוחץ על לאמץ מאווררים הצפצוץ מפסיק. יש לי שניי מאווררים את שניהם ניתקתי וגם של המעבד לנסיון והצפצוץ ממשיך

הייתי נותן את זה לבדיקה אבל לצערי קניתי והצטערתי במקום שלא בא לי לחזור לשם (שלא ישימו לי לוח משומש) למרות שהמחשב עלה סביבות 8 K

המשכתי לנתק ולנסות עכשיו הוא נותן לי איזה 10 ציפצופים מהירים בשתי שניות ונכבה אני הולך לפנדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום ישימו לך לוח משומש !אם אתה חושש אז תסמן או שיש מספר סידורי ,וחוץ מזה אני לא מאמין שיעשו קטעים

כאלה ,בכל זאת אתה לא יכול להישאר עם זה .ואני מציע לך לא לעבוד כשהמחשב מצפצף בהתחלה אם הוא מצפצף כמו שאתה

רושם תכבה אותו עד שתפתור את הבעייה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כבר אין לי ברירה כי הוא לא נדלק (אבל לידע כללי באותה חנות שקניתי הזמנתי בסביבות 2200 ש והם שמו של 1500 רק אחריי שלושה שבועות וטלפונים הם החליפו

וגם היה משהו לא בסדר בהרקה של הלוח בפייארוואר שאם הוא היה מחובר כמו שמופיע בחוברת המחשב לא היה נדלק אבל אני לא משתמש בזה אז השארתי את זה ככה

יש המון חנויות לא רק באינטרנט שמוכרות חלקים סוג ב (עם נזק קל שמרבית האנשים לא שמים לב) במחיר רגיל

ככה זה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...