חוות דעתכם על הצעת מחיר למחשב ישן - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעתכם על הצעת מחיר למחשב ישן

Real_Me

Recommended Posts

אני מחפש מחשב שישמש לצרכי הדפסה בלבד וככזה קיבלתי את ההצעה הבאה :

סלרון 300, 64 מ"ב SDRAM דיסק 4.3 WD, סידירום, כ. קול ESS, כ. מסך ATI 4 מ"ב, מדפסת HP600 יד שניה, רמקולים.

זה במזומן - 850 ש"ח. נראה לי שזה מחיר קצת מופקע אבל מדובר בחנות אמינה מאד שלפחות תהיה לי כתובת אם יהיו בעיות (בלי קשר

לעניין האחריות). כמו כן נראה שעדיף לקחת רגיל נוסף וכנ"ל לכרטיס מסך. על 300 לא שמעתי בכלל לטוב או לרע.

אם אני עושה טעות גדולה אנא האירו את עיני. בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה טעות..

סלרון 300 לא יכול להספיק היום כמעט לכלום, אולי תוכל להדפיס אבל גם אז בגירסאות מאוד ישנות של ווינודז מה שיגביל אותך.

וכל זאת בלי לציין את המחיר המופקע.

אם אתה כבר קונה מחשב חדש תסתכל במפרט הכי נמוך שבאתר כ 2500 שקל ותקבל מחשב סביר מאוד ותדע שהוא עובד ולא משומש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלרון 300, 64 מ"ב SDRAM דיסק 4.3 WD, סידירום, כ. קול ESS, כ. מסך ATI 4 מ"ב, HP600 יד שניה, .

זה במזומן - 850 ש"ח.

עובדים עליך

סלרון 300 שווה בערך 25 ש"ח

64 מגה 30 ש"ח

דיסק קשיח 50 ש"ח אבל הוא מסדרה דפוקה אם אני לא טועה אז 30

כ קול לא מכיר כנראה חרטא לא יותר מ20 ש"ח

כ מסך 20 ש"ח

מדפסת אולי 50 ש"ח (יש לי פה 695C ישנה שנגמר לה הצבע אתה מוזמן לקחת אותה ב10 אגורות (יש לי אוסף מדפסות))

רמקולים. זה יהיה קשה , אני מניח שזה שתי קופסאות אפורות קטנות אז אני מניח שהן שוות 5 ש"ח (30 ש"ח לחדש עם איכות פי 20)

בחישוב קצר זה יוצא

180 אבל זה בא ביחד אז 160 ש"ח טופס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה טעות..

סלרון 300 לא יכול להספיק היום כמעט לכלום, אולי תוכל להדפיס אבל גם אז בגירסאות מאוד ישנות של ווינודז מה שיגביל אותך.

וכל זאת בלי לציין את המחיר המופקע.

אם אתה כבר קונה מחשב חדש תסתכל במפרט הכי נמוך שבאתר כ 2500 שקל ותקבל מחשב סביר מאוד ותדע שהוא עובד ולא משומש

העניין הוא שאני מעוניין להשקיע כמה שפחות ולקבל רק את הרכיבים הכלליים שציינתי בהתחלה. אני לא צריך מחשב ב-2500 ש"ח

אלא רק משהו שיעשה את עבודה ההדפסה. הכוונה היא לעבוד עם WORD של SE98. לא הבנתי למה לסלרון תהיה בעיה עם זה. או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...