ניידים שנמכרים עם רשיונות ויסטה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניידים שנמכרים עם רשיונות ויסטה?

Dr. n00b

Recommended Posts

ב1/1 מיקרוסופט ישראל שחררה את ויסטה בארץ. חיפוש זריז בזאפ העלה חרס לגבי דגמים ספציפיים.

עד כמה שידוע לי יצאו במבצע רשיון שדרוג בלבד לויסטה הום פרימיום ב20 יורו או משהו כזה - אבל מתי נראה מחשבים שמגיעים עם OEM מותקן, במקום XP?

מישהו שמע חדשות? מקומיות? עולמיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבדקתי את האפשרות לשדרג את הנייד שלי (HP) לVISTA, באתר השדרוג, המחיר לגרסת הHOME BASIC היה 55 דולר, לא ממש 20 יורו וגם לא ממש שווה, כי גרסת הHOME BASIC לא כוללת את ממשק הAERO ולדעתי אין יותר מדי טעם לשדרג לויסטה ללא הAERO.

לגבי ניידים עם בDEFAULT, לא שמעתי על זה בנתיים, ולהערכתי האישית לא נראה כאלה יותר מדי בקרוב כי למרות שויסטה יצא, התאימות שלו לאחור עדיין לא מושלמת וצריך יהיה שהוא ישתלב קצת בשוק לפני שיתחילו למכור ניידים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבדקתי את האפשרות לשדרג את הנייד שלי (HP) לVISTA, באתר השדרוג, המחיר לגרסת הHOME BASIC היה 55 דולר, לא ממש 20 יורו וגם לא ממש שווה, כי גרסת הHOME BASIC לא כוללת את ממשק הAERO ולדעתי אין יותר מדי טעם לשדרג לויסטה ללא הAERO.

לגבי ניידים עם VISTA בDEFAULT, לא שמעתי על זה בנתיים, ולהערכתי האישית לא נראה כאלה יותר מדי בקרוב כי למרות שויסטה יצא, התאימות שלו לאחור עדיין לא מושלמת וצריך יהיה שהוא ישתלב קצת בשוק לפני שיתחילו למכור ניידים עם ויסטה.

http://h20219.www2.hp.com/services/cache/416458-0-0-106-169.html

דמי משלוח בלבד לHOME PREMIUM, וזה 20 יורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה של נושא עתיק, אבל כמה עדכונים:

מחשבים של טושיבה נמכרים כעת עם רשיונות ויסטה, ללא צורך בשדרוג.

החדשות הרעות: בטווח המחירים הפופולארי, עד 6000 שקלים, כל המחשבים נמכרים עם רשיונות HOME BASIC, המסורסת, ללא MCE וללא אירו. לא רק זה, כל הגרסאות שנמכרות הן גרסאות 32 ביט, אבל להבנתי מדובר בעניין של יציבות ולא של מחיר. השאלה היא אם ניתן יהיה לשדרג מאוחר יותר, אולי ברגע שתצא SP1.

נקווה שזה לא טרנד של יצרני החומרה לדחוף בגרסאות הזולות מערכת הפעלה נכה, ושזה עניין רק של טושיבה.

לראיה:

http://zap.co.il/model.asp?model_id=505436

לעומת

http://zap.co.il/model.asp?model_id=505438

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהיה מאד מופתע אם המצב לא יהיה כך:

ניידים ביתיים בסיסיים, עם כרטיס מסך משולב כמו הGMA950 ימכרו תמיד עם HOME BASIC.

ניידים עסקיים בסיסיים ימכרו עם BUSINESS, עסקיים ב10K+ ימכרו עם ULTIMATE

וניידים לגיימרים\ניידים ביתיים עם כרטיס מסך בסיסי כמו הX1400\7400 ימכרו עם הHOME PREMIUM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין, תסתכל על הנייד שנמכר עם פרימיום, הוא מגיע עם כרטיס משולב, כל ההבדל בינו לבין השני שנמכר עם בייסיק הוא המסך, בערך.

כל עוד יש מספיק זמין, זה לא משנה אם הכרטיס משולב, אירו ירוץ ללא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שויסטה דורשת את זה?

ויסטה רשמית דורשת כרטיס מסך עם 128MB DEDICATED MEMORY, או לחילופין, כרטיס עם SHARED MEMORY אבל עם 1024MB מינימום זכרון מערכת.

כלומר מחשב עם כרטיס מובנה של וגיגה יכול להריץ אירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...