GYGABITE 3D AURORA -- מה דעתכם המקצועית ומהנוסה - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GYGABITE 3D AURORA -- מה דעתכם המקצועית ומהנוסה

ClleG

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המארז ה'ישן' ממש מעולה.

יש לי אחד ואני מרוצה מאוד [אבל קניתי אותו ב600 שקל שמעתי שהמחיר קפץ]

נקודות טובות:

גדול ומרווח, שקט מאוד, יפה [לדעתי], מלבד הרגליים שלו הוא מאוד עמיד [לא שהפלתי אותו או הכיתי בו איי פעם, אבל בס"כ מאוד חזק], איכותי מאוד מבחינת עיצוב ובנייה [השקיעו באיכות שלו, מרגישים שקנית משהו איכותי] הוא קל מאוד ועשוי מאלומיניום שתורם לקירור המחשב!

עעב השעה אני לא מצליח לחשוב על כל כך הרבה מה לכתוב,אז סלח לי ;) אם תרצה מחר אני ארחיב.

חסרונות:

רגליים שבריריות [לא שנשברו לי אבל הם מפלסטיק מאוד דק] - רק תהייה עדין והם יהיו בסדר, המנורות של הPOWER וHDD נמצאות בצד ימין, בשבילי זה רע כי אני לא רואה אותם [גם הכונן נמצא מימיני], הוא מאוד גדול ולא אם אתה מחפש מחשב לLAN PARTYS, בהתחלה זה לא היה שיקול שלי אבל עכשיו אני יכול להגיד לך שאני שובר ת'ראש איך לדחוף אותו לאוטו לפעמים ;).

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו הולך על הדגם הישן, שיקח בחשבון שהדגם הישן 6ס"מ קצר יותר מה570 החדש, וכרטיסים מפלצתיים כמו 88GTX ללא התעללות במארז לא יכנסו.

לא חושב שאתה צודק, הבעיה היחידה היא שאם החיבור חשמל האקסטרני יהיה בקצה הכרטיס אז יהיה מאוד קשה לחבר אותו, אבל בד"כ שמים אותם בצד ימין של הכרטיס ככה שזה לא בעיה, המארז מספיק ארוך [אמנם בצורה גבולית] כדי להכיל 88GTX. אבל תראו למי שיש 50$ מיותרים, עדיף את החדש אני מניח......

ה-x1950xt יכנס?

קצת חשיבה עצמאית, לי יש את המארז, סתכל במפרט שלי, יש ל X1900XT, אם נכנס לי, למה שלא יכנס לך? זה אותו כרטיס מבחינת מידות...

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שאתה צודק, הבעיה היחידה היא שאם החיבור חשמל האקסטרני יהיה בקצה הכרטיס אז יהיה מאוד קשה לחבר אותו, אבל בד"כ שמים אותם בצד ימין של הכרטיס ככה שזה לא בעיה, המארז מספיק ארוך [אמנם בצורה גבולית] כדי להכיל 88GTX. אבל תראו למי שיש 50$ מיותרים, עדיף את החדש אני מניח......קצת חשיבה עצמאית, לי יש את המארז, סתכל במפרט שלי, יש ל X1900XT, אם נכנס לי, למה שלא יכנס לך? זה אותו כרטיס מבחינת מידות...

-ג'ו

מצחיק אני כל כך טרוד מכל מיני דברים זניחים עקרונית...מה שיותר מצחיק זה שלפני שכתבתי את ההודעה הזאת ראיתי את המפרט שלך אבל שכחתי בכלל מהכרטיס משום מה לא ראיתי את זה ב-20 שניות שהסתכלתי על 2 המחשבים שלך משום מה התייחסתי יותר להערות של ה-OC שעשית אבל לא משנה סבבה העיקר שאני יודע שזה יכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...