GYGABITE 3D AURORA -- מה דעתכם המקצועית ומהנוסה - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GYGABITE 3D AURORA -- מה דעתכם המקצועית ומהנוסה

ClleG

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המארזים של LL שציינת בהחלט טובים אך מאחר ואני ממש לא חובב שלהם היתי הולך על האנטק 900 שעולה פחות או יותר אותו דבר

הלילאן לי זה כבר עולם אחר. אין ספק שלא המארזים של ולא של גיגהביט אפילו קרובים לאייכות ולרמה שלהם.

בכל מקרה האנטק 900 הוא בחירה מצויינת למרות שאם אתה יכול לקנת LL אתה כבר תרגיש בהבדל.

ולא ממש הבנתי את המשפט אני לא ממש חובב שלהם!!!

מארז בוחרים לפי אייכות ומראה. ומכיוון של LL יש את שניהם אני לא מבין מה הקשר למשפט. אלא אם יש לך ניסיון לא טוב איתם בעבר (למרות שגם זה לא ממש הגיוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לכולכם.

אני שמח לראות איך הדיון הזה מתפתח לכיוונים שונים ודרכו אני מכיר עוד ועוד חדשים,

אבל העניין הוא - אם תרשו לי לרגע לחזור לנושא השרשור שלי - התקציב שלי מוגבל והמפרט שלי אינו

כולל שום 8800GTX או דומה לו. אני גם לא מתכוון לשדרג לאחד כזה בעתיד.

אותי מעניינים - יופי, איכות ויציבות בניה, קירור ופיזור אוויר טובים, גישה נוחה לחיבורי מקדימה (וכאן לGB יש חסרון) - וכל זה

תחת קורת גג של תקציב מוגבל למארז כולל ספק. במקור חשבתי על הANTEC SOHO 1050 עם ספק 500W אבל הבנתי מכם

כאן שהוא די מיושן ולא שקט כל כך ולא בהכרח מפזר חום טוב למרות הגודל הפיזי הענק שלו.

אז בGYGABITE AURORA 3D אני מקבל מארז קטן יותר אבל כולו מאלומיניום עם דלת צד המשלבת וקירור טוב יחסית

עם פעולה שקטה לדברי אלו כאן שיש להם את המארז הזה.

אז השאלה היא איזה ספק אני יכול לקנות - מלבד הFSP שיתאים לי. נראה לי קצת מוזר לקנות מארז ב700 ש"ח וספק ב180.

אילו הייתי קונה את הHEC 6920 הייתי מבין שיש כאן איזון, אבל מי אלו FSP בכלל? לא שמעתי ולא מכיר.

אני מכיר , ENERMAX, COOLERMASTER, TT ועוד קצת.

מה דעתכם על הNOISETAKER של ENERMAX 350W או 420W?

איך הוא לעומת הENERMAX LIBERTY שעולה יותר (למה בעצם?)

המון המון תודה לכולכם עד עכשיו. אתם אחלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברטי עדיף על כולם.

FSP זו אחת החברות המובילות ביצור ספקים,נחשבת למאוד איכותית והיתרון שלה הוא שיש לה מגוון רחב של ספקים החל מספקים זולים מאוד (כמו שראית) עד לספקים יקרים מאוד 1000 ש"ח צפונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברטי עדיף על כולם.

FSP זו אחת החברות המובילות ביצור ספקים,נחשבת למאוד איכותית והיתרון שלה הוא שיש לה מגוון רחב של ספקים החל מספקים זולים מאוד (כמו שראית) עד לספקים יקרים מאוד 1000 ש"ח צפונה

תודה רבה.

עכשיו רק לצורך השוואה חוזרת:

הסט שכולל GYGABITE AURORA 3D ואת הENERMAX 400W LIBERTY יעלה לי בערך 1100 ש"ח

לעומתם SOHO 1050 עם ספק 500W מסדרת הSMART POWER 2.0 שלהם (לא הNEO HE) יעלה לי 818 ש"ח

לסיכום הדיון: מה היתרונות והחסרונות הבולטים שהייתם מציינים לכל אחד מהם?

האם לדעתכם אני קופץ מעל הפופיק (איך שאומרים)? כי אני לא ולא MODER ולא OC ולא מקרר מים. סתם אחד שרוצה

מחשב טוב ומארז יפה, שקט ומקרר, אחד שאולי יוכל להמשיך איתי הלאה למחשב הבא.

למפרט שלי הכולל:

E6400

2GB GSKILL

7600GS

HDD של 250 GB ובעתיד אולי עוד (כי אני צלם בתחביבי וכבר יש לי נפח לא מבוטל של צילומים שלא לדבר על גרסאות מעובדות שונות שלהם)

צורב וכולי....

ויהיו גם מאווררין נוספים במידת הצורך (לפחות אד על המעבד בתור התחלה)

האם אוכל להסתפק בפחות ולענות על כל הדרישות?

נ.ב. הP150 שהוצע לי כאן נראה לי קטן מידי ואני לא סגור על כמה שהוא ינדף את החום טוב. המחשב אצלי נמצא מתחת לשולחן

וצמוד לפינה (בערך) וזרימת האוויר באישור לא גבוהה מידי.

המון המן תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אמרתי את זה עד עכשיו אני אגיד את זה כרגע.

המפרט שלך חלש יחסית וממש לא דורש ספק חזק. כמו שאמרתי FSP 350GLN יהיה מעל ומעבר למערכת שלך!

אם אתה רוצה שקט מקס' יחד עם מארז איכותי מאוד וכנ"ל ספק,שבכל זאת יאפשר לך שידרוגים עתיידים בראש שקט קח P150. פשוט לא תמצא שילוב עדיף על זה.

ספק שקט מאוד וחזק,מארז אומנם קטן יחסית אבל מקורר בצורה מעולה,בנוי כמו שצריך,פשוט שילוב מנצח.

אין לך מה לדאוג לגבי הגודל,אין לך שוב דבר במארז שהוא בגודל מוגזם. לגבי הטמפ',אתה מוזמן לראות את ההשואה ב-SPCR* שמראה. זה מאורר מקורר מאוד עם סירקולציה פשוט מעולה.

http://www.silentpcreview.com/article272-page6.html

(בערך באמצע העמוד יש טבלה עם השוואה של עוד מס' מארזים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שוב.

האם אתה מכיר חנות שמחזיקה את המארז הזה ואולי גם את הGYGABITE (אפשר שיהיו שתי חנויות שונות) בתצוגה?

אני כנראה, חייב לראות את המארזים במו עיני כדי להבין במה מדובר.

פשוט המארז הנוכחי שלי (גנרי אמנם) הוא קטן למרות היותו מידי-טאוור ואהו חונק את המחשב מבחינת חום.

אני לא מדבר כרגע על עניין של עיצוב או שקט כי אין מה להשוות, אבל הקירור חשוב לי מאוד.

היה לי צורב שנשרף בתוך המארז תוך כדי צריבה בגלל התחממות יתר. כמעט נכוותי מהדיסק שהוצאתי מתוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שתראה את המארזים בעינך לא יעזור לך לקבוע דבר לגבי האיורור של אותם .

ה-P150 מאורר בצורה מעולה למרות שיש לו 92X2 מקדימה ו-120 מאחורה. אני מבטיח לך באחריות שטפ' גבוהה זו לא תהיה הבעיה במארז הזה.

**אני כרגע לא מוצא ציטוט מדויק אבל אם תקרא את כל הביקורת בלינק שהבאתי לך קודם אתה תמצא שהם משברחים את אנטק על כך שהם לא בחרו בצורה הסטדנרטים של 120 אחד מקדימה ואחד מאחורה,ואומרים ששני המאוררים של 92mm מקדימה עושים עבודה מעולה,בשקט רב ומספקים נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שתראה את המארזים בעינך לא יעזור לך לקבוע דבר לגבי האיורור של אותם מארזים.

ה-P150 מאורר בצורה מעולה למרות שיש לו 92X2 מקדימה ו-120 מאחורה. אני מבטיח לך באחריות שטפ' גבוהה זו לא תהיה הבעיה במארז הזה.

**אני כרגע לא מוצא ציטוט מדויק אבל אם תקרא את כל הביקורת בלינק שהבאתי לך קודם אתה תמצא שהם משברחים את אנטק על כך שהם לא בחרו בצורה הסטדנרטים של 120 אחד מקדימה ואחד מאחורה,ואומרים ששני המאוררים של 92mm מקדימה עושים עבודה מעולה,בשקט רב ומספקים קירור נהדר.

תודה רבה.

פשוט מהתמונות בביקורות ומהמידות שלקחתי מהאתר הוא נראה קצת קטן בפנים, למשל בשביל מאוורר של ZALMAN למעבד כפי

שתכננתי לקנות 7700CU למשל. אולי זה יחייב אותי למצוא פתרון אחר, אבל השאלה היא, האם הוספת גוף קירור מאסיבי למדי,

ביחס למימדים הפנימיים של המארז, לא תחנוק אותו בסופו של דבר?

לא ראיתי בביקורות שבחנו אותו כאשר על המעבד הורכב מאוורר מאסיבי שלא דומה לגוף המקורי המסופק ע"י .

האם הזכרונות וכרטיס המסך לא יסבלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בקשר לגרסא הרגילה של ה-aurora, אבל ה-aurora 570 יכול להכיל 8800gtx בכיף:

http://www.bit-tech.net/modding/2006/11/15/Gigabyte_3D_Aurora_570/4.html

Talking of SLI, you'll be relieved to hear that the chassis is easily long enough to take even the mahoosive 8800 GTX with no worries at all

זהו הזמנתי מחשב חדש והוא כולל aurora 570 :)

סרטון:

http://www.3dgameman.com/content/view/4512/103/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה לא בדיוק חומרה שאתה יכול לומר בוודאות שמוצר אחד עדיף על השני מבחינת מחיר\תועלת.

אי אפשר לומר שה-aurora לא מארז טוב. צורה חיצונית זה עניין של טעם אישי ומבפנים נראה לי דיי והותר - אני אפילו לא ישתמש בכל מה שהוא מציע.

ה- 900 נראה לי "מוגזם" (יותר מדי מאווררים) ואני לא כל כך אוהב את הצורה שלו. (תודה בכל אופן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, ה 570 אחלה מארז (כמו שאמרתי, הזמנתי אותו בעצמי).

גם לדעתי הוא נראה טוב יותר מה Antec 900.

לגבי Antec 900, ביקורת טובה: (נראה טוב אחרי modding רציני)

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=126395

וביקורת רעה: (לפי הביקורת הזו, כנראה ש modding רציני הכרחי)

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=121157

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...