GYGABITE 3D AURORA -- מה דעתכם המקצועית ומהנוסה - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GYGABITE 3D AURORA -- מה דעתכם המקצועית ומהנוסה

ClleG

Recommended Posts

במחיר של האורורה החדש יהיה עדיף לקנות את ה - ANTEC NINE HUNDRED, לינק - http://www.gcomputer.co.il/Product.asp?Pid=900&Cat2Cat1ID=154&Cat2ID=676

המארז הזה נראה נפלא ונראה מאוורר בטירוף, אבל הוא לא עשוי מאלומיניום והוא לא Tooless כלומר, בג'יגבייט לא צריך מברגים וכו'

הכל נעשה ללא כלים בכלל. גם זווית חיבור ההארדיסקים שונה.

בכל אופן, לי הוא עלה $127 כולל משלוח מ (אני כרגע בארה"ב).

אני מאוד מאוד מרוצה. לקח לי חודשים להנעל על המארז המתאים לי.

אחרי שהחלפתי את הספק כח הקודם שהיה לי, נהיה כ"כ שקט בבית, שבלילה, כשכולם ישנים, ויש שקט מוחלט,

הדבר היחיד שאני שומע הוא ההארדיסקים קוראים וכותבים. (ולא מדובר בראפטורים...). וזו לא הגזמה כדי להמחיש, זה ממש כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המון המון תודה לכל המגיבים והממליצים. נרקאה כאילו המארז הזה הוא אכן בחירה טובה.

תרשו לי לשאול שאלה אחת נוספת שאולי תביא אותי להחלטה סופית.

אלו מכם שיש להם את המארז - אילו הייתם חושבים היום על קניה של מארז, איזה מארז (תנו שם אחר מקסימום 2)

אחר הייתם שוקלים לקנות במקום הGYGABITE 3D שהיה משתווה לנתונים שלו ולמחיר של כ700 על מארז ללא הספק?

לא רוצה לפתוח דיון השוואתי ארוך מידי, אלא פשוט לדעת בקצרה - אם לא ה3D אז מה כן? אם אין תשובה על כך

זה אומר שה3D אכן מספק מענה מעולה גם היום, למרות היותו בן שנה בערך.

גרציה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אופציה טובה במחיר שלו זה ה - ENERMAX CS-718 שעולה 655 ש"ח, לינק - http://digma.co.il/shop/product_info.php/cPath/79_120/products_id/1894?osCsid=c48b6d2757d3679ffd8d3b843e418657

נתחיל מזה שהוא קטן בדיי הרבה ס"מ מהGIGABYTE [ואני מדבר על ה3D לא ה570, לעומת ה570 הוא בכלל קטן.]

נמשיך בזה שהוא עשוי ממתכת SECC שהיא כבדה יותר והרבה פחות מוליכת חום מאשר אלומיניום.

ונסיים בזה שהוא תומך בפחות מאווררים מאשר הAURORA, ולעשות מודים למארז ממתכת זה בכלל לא קל...

על איכות המארז אפשר להווכח, כי אין לי ולא היה לי אז אני לא יכול להגיד חד משמית פחות איכותי, אבל אני יודע של700 שקל המארז של ג'יגה בייט הכי משתלם שיש בכל השוק, הוא בכלל ברמה של מארז שיעלה 1200 ש"ח.

זו דעתי.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקטע הזה מסכים עם ג'ו. האנרמקס מארז נחמד מאוד למי שבאמת לא יכול לחרוג מ-600 ש"ח.

האורורה מצווין למחירו,אבל האנטק 900 לא רחוק בכלל ואם יש אפשרות לקחת אותו - הוא היה הבחירה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ביקשת השוואה בין ה-P18 לבין האנטק 900 אז היתי אומר ששניהם מעולים ושה-P180 עדיף מבחינת השקט אבל ה-900 מאורר הרבה יותר ושגקט גם כן.

אני היתי עולך על ה-900 שקיבל ביקורות באמת מצוינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ביקשת השוואה בין ה-P18 לבין האנטק 900 אז היתי אומר ששניהם מעולים ושה-P180 עדיף מבחינת השקט אבל ה-900 מאורר הרבה יותר ושגקט גם כן.

אני היתי עולך על ה-900 שקיבל ביקורות באמת מצוינות

ה 900 עדיף ברבה גם יותר מאוורר גם מאוד שקט, יש שלוש רמות של מהירות למאווררים ככה שאפשר לשמור עליו ברמה שלא שמים לב שהוא נמצא בחדר.

ויותר חשוב אפשר להכניס בפנים או CF של R600 או GTX שבP180 אי אפשר אפילו להכניס אחד. היתרון היחידי של הP180 שהוא טיפה יותר שקט אבל מכיוון שזה לא מורגש אז אין אפשר לומר שאין לו בכלל יתרונות.

כשאני חושב על זה יש ל P180 יתרון בזה שהוא מאלומיניום כלומר יותר קל. אבל זה עקרוני רק למי שהולך למסיבות או יש לו סיבה אחרת להסתובב איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון המון תודה לכולם.

נראה שאני אלך על הGYGABITE 3D.

עכשיו השאלה היא איזה ספק אני אצטרך?

המפרט המתוכנן הוא:

C2D E6400 (למרות שאני יודע שאולי הE6300 מספיק בהחלט אבל משהו אומר לי לקנות את ה6400)

לוח אם ככל הנראה הGYGABITE 965S3 או DS3 (האם יש הבדל ששווה את ההפרש? עזבו, בעצם, אני אשמור את השאלה הזאת לפורום המתאים)

זכרון של 2GB GSKILL 800MHZ CL4

דיסק קשיח אחד SATA ואולי אני אדחוף עוד אחד בהמשך. נגיד שיתמוך בשניים לפחות.

כרטיס מסך 7600GS EXT של או משהו בסגנון של יצרן אחר (אם כי הוא נראה לי הכי מתאים מכל הבחינות)

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שהוא קטן בדיי הרבה ס"מ מהGIGABYTE [ואני מדבר על ה3D לא ה570, לעומת ה570 הוא בכלל קטן.]

נמשיך בזה שהוא עשוי ממתכת SECC שהיא כבדה יותר והרבה פחות מוליכת חום מאשר אלומיניום.

ונסיים בזה שהוא תומך בפחות מאווררים מאשר הAURORA, ולעשות מודים למארז ממתכת זה בכלל לא קל...

על איכות המארז אפשר להווכח, כי אין לי ולא היה לי אז אני לא יכול להגיד חד משמית פחות איכותי, אבל אני יודע של700 שקל המארז של ג'יגה בייט הכי משתלם שיש בכל השוק, הוא בכלל ברמה של מארז שיעלה 1200 ש"ח.

זו דעתי.

-ג'ו

למה פיסת אלומיניום שתוכננה בלי טיפה של מחשבה (AURORA 3D) לא מתאימה לכרטיסים ארוכים ואפילו לא ניראת טוב תהיה ברמה של מארז שעולה 1200 ?

ב1200 שקל אתה מביא איזה G70 או V1200 של ליאן לי.. אין פה השוואה בכלל.

מה כולם קופצים על הארוארה הז ? כי יש לו שני מאווררי 120 מאחורה ? WOW...

אישית ב 700 שקל אני לוקח את הPC-7+ של ליאן לי .. קטן, חמוד, יפה ומכניס 88GTX בניגוד לGB.

בקשר לCS718 הוא אולי קטן מה AURORA במידות אבל בניגוד לAURORA חשבו טיפה על התיכנון הפנימי שלו :bash: וכתוצאה מכך הוא מרווח יותר מבפנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...