קניתי מחשב חדש ב-6000 ש"ח, האם הוא שווה את המחיר? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב חדש ב-6000 ש"ח, האם הוא שווה את המחיר?

ROEY--1

Recommended Posts

היי חברה

קניתי מחשב חדש- תגידו לי איך הוא תמורת המחיר:

P4 2.4

MSI 850E

256M RDRAM -800 MHZ-

MSI 4 TI 4200 64 M

AOC 17 " 7KLR FLAT 21H

80G 7200 RPM W/D

DVD *16

וכמובן מאז עכבר אופטי מקלדת כונן 1.4 ומארז..

כרטיס קול לא הכי משהו אבל הוא 5.1 128

עלה לי 6000 ש"ח...מה אומרים?

בדקתי באתרים אחרים והכל עולה בערך אותו הדבר

עריכה של biodome: ברוך הבא לפורומים, להבא תקרא את הכללים ותדאג לכותרת עניינית בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מחשב בלי לדעת איך לנצל את הכסף נכון.

"AOC 17 " 7KLR FLAT 21H"- מסך גרוע, המסכים שלהם לא שווים שקל.

"INTEL PENTIUM 4 2400" - בזבוז כסף ענק, היית קונה AXP1800 ועוד שנה משדרג למשהו יותר טוב מהפנטיום 4 שלקחת,

או שבכלל היית לוקח מעבד XP 2400.

"256MB RDRAM PC800" - זיכרונות סתם יקרים, ולי יש אותם ולעוד כמה, הבעיה שלהם שהם מתחממים לפעמים וגורמים למחשב

להיות איטי (אבל לפעמים), ויש רק 2 לוחות טובים לזיכרונות האלו, מקווה שלקחת אחד מהם.

"MSI X16 DVD-ROM" - הכוננים שלהם מאוד רעשניים, במחיר שלו יש LITE-ON 16X48, שזה נחשב כונן טוב.

כרטיס מסך נורמלי לא יותר מזה, יכלת לקחת בתקציב כרטיס הרבה יותר טוב.

הנה מפרט (שאולי עדיין יש סיכוי להחליף במה שקנית):

=============================

AMD XP 1800 (RETAIL)l

GIGABYTE 7VAX MOBO (AGPX8,333MHZ)l

256MB PC2700 SAMSUNG ORGINAL

WD 80GB 7200 ATA100 8MB CACHE

HERCULES GAME FORTISIMO 3 7.1

LEADTEK 4 TI4200 128MB

BENQ/LITEON X52 CD-ROM (BULK)l

TEAC 1.44 FLOPPY DRIVE

TSUNAMI VIRGO BLUE + 350W PSU

CREATIVE INSPIRE 5300 5.1 CHANNELS

LG F700P 17" 1600X1200-85HZ 0.24

יצא לי 6010, שמתי לך פה מערכת 5.1 ערוצים עם כרטיס

קול איכותי, כרטיס מסך איכותי עם ביצועים טובים עם 128mb.

מסך טוב עם רזולוציה של 1600X1200 ב-85HZ.

זה מחשב הרבה הרבה הרבה יותר טוב ומשתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD XP 1800 (RETAIL)l

LEADTEK GEFORCE 4 TI4200 128MB

TEAC 1.44 FLOPPY DRIVE

זה יותר נכון להגיד AOPEN/BENQ ...

עכשיו בו נגיד שהמערכת שעשית לא הכי מושלמת במחיר הזה (במקום ה יש את ה Z540של כרטיס מסך יותר טוב זה ה RADEON9500 הוא גם זול יותר ובערך זהו ....).

והדבר השני אתה באמת חושב שהמערכת שבנית לוקחת בביצועים את שלו ?! אז אתה טועה ... כמובן ששלך יותר משתלמת ... אבל לא עוברת בשום אופן בביצועים את שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הנכון זה Acer/Benq

Benq זט חטיבה של Acer

וחטיבה די מוצלחת אני חייב לומר

תגיד מה הקשר ?!

בכל התכוונתי לזה שהחברות הטובות שמיצרות הם BENQ=ANCER וה AOPEN ... אז כתבתי AOPEN/BENQ במקום מה שדינו המליץ שזה :

BENQ/LITE ON

זה הכל בלי שום קשר לחטיבות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD XP 1800 (RETAIL)l

LEADTEK GEFORCE 4 TI4200 128MB

TEAC 1.44 FLOPPY DRIVE

זה יותר נכון להגיד AOPEN/BENQ ...

עכשיו בו נגיד שהמערכת שעשית לא הכי מושלמת במחיר הזה (במקום ה יש את ה Z540של LOGITECH כרטיס מסך יותר טוב זה ה RADEON9500 הוא גם זול יותר ובערך זהו ....).

והדבר השני אתה באמת חושב שהמערכת שבנית לוקחת בביצועים את שלו ?! אז אתה טועה ... כמובן ששלך יותר משתלמת ... אבל לא עוברת בשום אופן בביצועים את שלו .

אני יודע שיש את הרמקולים של LOGITECH, אבל מה זה משנה עכשיו? אני דברתי שהוא בזבז כסף בלי לחשוב.

והרדאון 9500 הרגיל לא יותר טוב מה-TI4200, ל-R9500 יש רק 64MB, ול-TI4200 128MB.

ובכלל הביצועים של ה-LEADTEK 4 TI4200 128MB עדיפים על 9500 רגיל שיש לו רק 64 .

אם כבר אז לקחת את ה-9500PRO החייתי שהורג את כל סידרת הטיטניום.

וה-CD-ROM של AOPEN גרוע, לא איכותי ורועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dino ידידי -לא מסכים איתך בכלל

נתחיל מזה שאת המחיר שאתה הבאת לקוח לא מחנות אלה מאתר כאשר חיברת פריט ועוד פריט ואתה חושב באמת ש-6000 זה מה שתשלם

קודם כל תצטרך להוסיף להם על הרכבת המחשב -ועל קנייתו בתשלומים כך שהמחיר שלך כבר נוגע ב-6500 ..

דבר שני אחריות על המערכת שלך ? כמה יש ? כמה נותנים לך ? זה אחד הדברים היותר חשובים שצריך לראות..

דבר שלישי האתר שהזמנת ממנו שהוא לעומת חברת חנויות שעובדת 10 שנים ואמינה ונותנת שירות טוב..איך השירות שלו? במקרה של תקלה או בעיה

ועכשיו לפריטים: המעבד שלך לעומת שלי..אתה כתבת בעצמך שאת שלך היה צריך לשדרג בעוד שנה מה שאני ממש לא רוצה ואין לי הרבה זמן לזה ובטח לא להוציא עוד סכום כסף גדול עוד שנה..המעבד שלך יהיה מיושן מאוד בעתיד הקרוב..

לגבי הזיכרון מסכים איתך שהוא יקר והכל אבל כשאתה משלב אותו עם הפנטיום 4 הוא לוקח תזיכרון שלך בלי קושי

לגבי ה מסך יכול להיות שאתה צודק אני יכול לקחת מסך של מאג 786PF פשוט תדר הריענון שלו 75 KHZ לעומת מה שלקחתי שלו יש 90KHZ

ולא שמעתי עליהם שהם כאלה גרועים ..

ה יכול להיות שאתה צודק אני יכול לשנות חברה

הכרטיס מסך בהחלט טוב מספיק בשבילי כיום ואני חושב שבשביל רוב האנשים גם ..לא צריך להשתגע

תודה- תהנה מהמחשב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדר"כ לא מגיב לת'רדים כאלה, כי הם דיי מיותרים- תהנה מהמחשב החדש שלך, לא משנה מה קנית.

אבל יש דברים שאני חייב להגיב עליהם:

נתחיל מזה שאת המחיר שאתה הבאת לקוח לא מחנות אלה מאתר כאשר חיברת פריט ועוד פריט ואתה חושב באמת ש-6000 זה מה שתשלם

קודם כל תצטרך להוסיף להם על הרכבת המחשב -ועל קנייתו בתשלומים כך שהמחיר שלך כבר נוגע ב-6500 ..

דבר שני אחריות על המערכת שלך ? כמה יש ? כמה נותנים לך ? זה אחד הדברים היותר חשובים שצריך לראות..

דבר שלישי האתר שהזמנת ממנו שהוא לעומת חברת חנויות שעובדת 10 שנים ואמינה ונותנת שירות טוב..איך השירות שלו? במקרה של תקלה או בעיה

לא בכל החנויות מוסיפים על הרכבת מחשב, אבל גם איפה שכן, מוסיפים לא יותר מ150. תשלומים, תלוי כמה, 3 תשלומים זה בערך 100-150 שקל יותר, וכל קפיצה משם עד 5 תשלומים היא בערך 30 שקל.

אם רצית בתשלומים עם הרכבה, אני חושב שהיית צריך לציין את זה.

האחריות שאתה מקבל היא בדיוק כמה שאתה קונה- רוב המוצרים מקבלים שנה אחת של אחריות מהיבואן, יש מוצרים של 3 ויש מוצרים של 'כל החיים'.

האתר שאתה הזמנת ממנו נראה (לפי המוצרים) כמו אייבורי. על השירות של אייבורי יש לחברי פורום הרבה מה להגיד, ותוכל למצוא את זה אם תשתמש באופצית החיפוש.

מה גם, שחברי הקהילה שומרים בקנאות על זכותם לשרות (ואת זה חייבים לציין לטובה), אני לא יודע אם זה משפיע, אבל יש שיפור בשרות בחנויות בתקופה האחרונה.

דבר אחרון, ראינו הרבה חנויות שקיימות כמה שנים טובות שהשירות שלהם היה טוב אך הדרדר (אקסלנט, פלונטר, שוב חיפוש בפורום).

אני לא מעוניין שהת'רד ידרדר ל'החנות שקנית ממנה דפוקה', אני פשוט לא רוצה שתוליכו שולל אנשים אחרים.

אגב, כרגע נזכרתי, קצב רענון שנמדד בKHZ זה לא הקצב רענון שצריכים להסתכל עליו, אלא להסתכל על הHZ (תדר רענון אופקי אם אני לא טועה, לעומת אנכי, יכול להיות ההפך).

ואם אני כבר מגיב, כרטיס מסך, קח 128 מגה. גם אם זה אומר להפוך את המעבד ל2.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...