compucase 6290, chieftech mesh/bravo or supertalent? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

compucase 6290, chieftech mesh/bravo or supertalent?

parAzoid

Recommended Posts

שמע,במקרה הזה נתונים יבשים זה הרבה.

אני כבר לא מדבר על שקט טוב? אני מדבר על דחיפת אויר,CMF וזה אך ורק נתון יבש.

יש לך נתונים על ה-92mm שלך? אני אשמח לשמוע.

בכל מקרה,מעניין מה היתה טמפ' המעבד שלך ללא הנינג'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדחיפת אויר מספיקה, היא מגיעה לרמה שאם תוסף מאווררים 120 לא יתנו לך קרור טוב יותר.. אתה מבין יש גבול לקרור אויר שאתה יכול לקבל...

הטמפרטורה של המעבד לפני הנינג'ה הייתה 39 ועכשיו 30 + - (כשהיה 39 אבל היה לי גם HEC 6919 עם 2 120 החלפתי מארז ומאוור מעבד באותו זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ מה בדיוק אתה קובע שדחיפת האויר מספיקה?

אני מוכן לקבל את דעתך האישית לרעש (בערך,מכיוון שרעש זה דבר סוביקטיבי) אבל את הקביעה שהדחיפת אויר מספיקה אני לא מקבל,סליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע היה לי HEC 6919 כמו ציינתי לפני המארז הזה עם 2 120 והוא לא היה יותר שקט.

ובעיניין דחפת האויר אני אומר לפי טמפרטורות במארזים השונים עם אותה חומרה ועם מאווררים שונים, אני לא מתייחס רק למעבד אלא לכל החומרה.

אתה יודע שעם קרור אויר אתה לא יכול להגיע לטמפרטורת חדר.. זה לא קרור מים ולכן כמה מאוררים שתשים תגיע לאיזה טמפרטורה סופית ומוגבלת.

לאחר בדיקה שלי, שוב עם שונים ואיכותיים אני אומר שהגעתי לגבול וזה לא משנה אם יהיה לי במקום ה-92 120....

מה שכן יכול להיות שבמקום 3 92 אחד של 120 היה נותן אותה תוצאה, כי כמו שאתה אומר יש דחיפת אויר גדולה יותר, אז שוב נכון אולי צריך שניים\שולשה מאווררים 92 במקום ה-120 באותו מיקום... אבל יש את האפשרות ואתה מגיע לאותו גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע היה לי HEC 6919 כמו ציינתי לפני המארז הזה עם 2 120 והוא לא היה יותר שקט.

ובעיניין דחפת האויר אני אומר לפי טמפרטורות במארזים השונים עם אותה חומרה ועם מאווררים שונים, אני לא מתייחס רק למעבד אלא לכל החומרה.

אתה יודע שעם קרור אויר אתה לא יכול להגיע לטמפרטורת חדר.. זה לא קרור מים ולכן כמה מאוררים שתשים תגיע לאיזה טמפרטורה סופית ומוגבלת.

לאחר בדיקה שלי, שוב עם שונים ואיכותיים אני אומר שהגעתי לגבול וזה לא משנה אם יהיה לי במקום ה-92 120....

מה שכן יכול להיות שבמקום 3 92 אחד של 120 היה נותן אותה תוצאה, כי כמו שאתה אומר יש דחיפת אויר גדולה יותר, אז שוב נכון אולי צריך שניים\שולשה מאווררים 92 במקום ה-120 באותו מיקום... אבל יש את האפשרות ואתה מגיע לאותו גבול.

הציפטק "חונק" את ה?NINJA

וכמה מאוררים שמת לו? לי יש 3 הארדיסקים, אבל יותר אכפת לי מהכ.מ והמעבד.

ואיך סידרת את הסידור של המאוררים? כי אפשר לשים 2 של 120 מאחורה, ובמדריך הזה שיש פה בHWZONE אומרים שהכי טוב לשים מאורר אחד מכניס מאחורה ואחד מוציא, גם אתה עושה את זה? אה ואיזה מאוררים של איזה חברה קנית בשביל המארז?

סליחה על השאלות, אני פשוט לא רוצה לעשות טעות בקניה X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הצי'פטק חונק את הנינג'ה... אבל הנינג'ה לא פראייר הוא הרי לוחם... אז הוא שלח עליו כוכב נינג'ה והרג אותו...

מזה חונק? מי חונק? למה חונק? לא חונק שום דבר..... :nixweiss:

אפשר לשים 2 120 מאחורה? באיזה כוכב? נראה לי אתה קצת מבולבל ולא מבין על איזה מארז מדובר.

ולא אני לא עושה כמו במדריך.... אני לא צריך מדריך בשביל לדעת איך לשים מאוורר..

שמתי לנינג'ה מאוורר 1... נראה לי מספיק.

ועוד אחד 120 מאחורה מוציא (שיוצא מול הנינג'ה)

ועוד 3 של 92 על הדיסקים.

על הדלת יש אפשרות לעוד שניים אבל לא שמתי. (ככה!)

כולם של חברת קולר מאסטר.

אפשר לשים גם AC שזולים יותת ואותה איכות.. לי פשוט הם עולים אותו דבר (ככה!)

ואף אחד לא בא בטענה לשאלות שלך... בשביל זה יש פורום.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הצי'פטק חונק את הנינג'ה... אבל הנינג'ה לא פראייר הוא הרי לוחם... אז הוא שלח עליו כוכב נינג'ה והרג אותו...

מזה חונק? מי חונק? למה חונק? לא חונק שום דבר..... :nixweiss:

אפשר לשים 2 120 מאחורה? באיזה כוכב? נראה לי אתה קצת מבולבל ולא מבין על איזה מארז מדובר.

ולא אני לא עושה כמו במדריך.... אני לא צריך מדריך בשביל לדעת איך לשים מאוורר..

שמתי לנינג'ה מאוורר 1... נראה לי מספיק.

ועוד אחד 120 מאחורה מוציא (שיוצא מול הנינג'ה)

ועוד 3 של 92 על הדיסקים.

על הדלת יש אפשרות לעוד שניים אבל לא שמתי. (ככה!)

כולם של חברת קולר מאסטר.

אפשר לשים גם AC שזולים יותת ואותה איכות.. לי פשוט הם עולים אותו דבר (ככה!)

ואף אחד לא בא בטענה לשאלות שלך... בשביל זה יש פורום.

:P

קודם כל, שאמרתי "חונק" התכוונתי לומר שהציפטק לא נותן להגיע לביצועי "מקסימום" שלו למה המארז הקטן והמסריח שיש לי כרגע "חונק" אותו, ואם אני לא פותח את הדלת של המארז אז הביצועי של הנינג'ה הם פחות או יותר כמו הביצועי סטוק.

דבר שני, אפילו כתוב באתר הרישמי של ציפטק ככה:

Optional fan(s): 1x 120mm rear, 5x 92mm side (2 left / 3 right)

לינק :

http://www.chieftec.de/?page=products_show&item=3011&k_id=&language=uk

ולגבי המאוררים - אין על AC ;]

ושאלה אחרונה... לספק שלי [ספק גנרי] יש 4-5 חיבורי מולקס. אז אם אני אשים את כל המאוררים האפשריים שאפשר לשים בציפטק, איך אני אחבר אותם לספק בשביל שיעבדו?

כי יש לי כרגע 3 הארדיסקים [לכל אחד יש חיבור מולקס], כונן אחד [עוד חיבור מולקס], ומאורר אחד שמחובר אליו החיבור החמישי, וגם יש לי חיבור אחד למאורר על הלוח אם שהקירור של הכ.מ מחובר אליו. אז לפי זה לא ישארו לי עוד חיבורים לכל 8 המאוררים... איך אני מצליח לגרום לכולם לעבוד?

עריכה : WTF מצאתי שיש גרסא גדולה לציפטק. יש את הגרסא שלך [הטיפה יותר קטנה], ויש גרסא שקוראים לי BIG TOWER... ולה אפשר לשים 2 של 120 מאחורה... o.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה - ENERMAX CS-718.

לינק - http://digma.co.il/shop/product_info.php/cPath/79_120/products_id/1894?osCsid=c48b6d2757d3679ffd8d3b843e418657

זה מארז מצוין וגדול למדי,יגידו לך אם הוא יכול להכיל את ה - GTX פה.

דימה, האם ה - GTX ייכנס בו (הוא נראה לי מארז הרבה יותר טוב מהצ'יפטק) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...