האם עשיתי את הצעד הנכון בבחירת מהירות הגלישה שלי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עשיתי את הצעד הנכון בבחירת מהירות הגלישה שלי?

sagi_10

Recommended Posts

שלום

עד לפני שבוע היה לי אינטר נט במהירות הורדה של 2.5 מגה והעלאה במהירות של 192 קילובייט מה שאומר 315 הורדה ו-19 העלאה.

אתמוול בערב בנק הפועלים הציעה לאמא שלי הצעה מענינת..:

מהירות הורדה 2 מגה והעלאה 256 מה שאומר הורדה במהירות 280 והעלאה במהירות של 32.

החבילה שבנק הפועלים מציעה עולה 15 שח פחות לחודש...ממה שהינו משלמים.

האם עשיתי את הצעד הנכון בכך שהסכמתי להצעה של בנק הפועלים? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שזה תלוי בתשתית.

אם מדובר בתשתית של אז על קו של 2מגה, אתה מקבל 10% בUP, מה שאומר רק 200K, שזה אומר 24KB\S.

אני לא יודע איך זה בכבלים, אבל ב-ADSL אני אומר לך בביטחון של 100%, על קו של 2מגה DOWN אתה תקבל 200K UP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעד מעולה - אם היה לי את האפשרות הייתי עושה אותו בעצמי.

אתה מקבל פה Upload גבוה (שימוש לתעבורה החוצה) עבור Download טיפה יותר נמוך - העניין הוא שגם ככה מרבית תוכנות השיתוף לא מגיעות ל-200KB (אלא אם אתה מוריד הרבה מאוד דברים ביחד, ואז זה אומר שאין לך חיים מחוץ לעולם הוירטואלי ;D).

בכל מקרה, תתחדש על ההחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז השיפור (33%) בהעלאה גדול מהאחוז שהפסדת בהורדה (20%).

אלא אם אתה מוריד סדרתי של קבצים גדולים מאתרים שמאפשרים זאת או מהמייל ומנצל את כל רוחב הסרט כל הזמן, זה צעד נבון מאוד וגם עולה פחות.

מה הקשר לבנק פועלים? עכשיו הם גם ISP? אולי נשלם עמלות גם על אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

עד לפני שבוע היה לי אינטר נט במהירות הורדה של 2.5 מגה והעלאה במהירות של 192 קילובייט מה שאומר 315 הורדה ו-19 העלאה.

אתמוול בערב בנק הפועלים הציעה לאמא שלי הצעה מענינת..:

מהירות הורדה 2 מגה והעלאה 256 מה שאומר הורדה במהירות 280 והעלאה במהירות של 32.

החבילה שבנק הפועלים מציעה עולה 15 שח פחות לחודש...ממה שהינו משלמים.

האם עשיתי את הצעד הנכון בכך שהסכמתי להצעה של בנק הפועלים? תודה.

2.5->312kB\s

2->250kB\s

192->24kB\s

256->32kB\s

לדעתי משתלם(15 שקל פחות)-כמה אתה משלם עכשיו?

ומה עם התחיבות?

ועכשיו אתה לא מחוייב, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט שווה

אבל בכללי מעלה את איכות התשתיות למשל באיזור שלי, שרתי הDSLAM כבר שודרגו לטכנולוגית הADSL 2+2 אז למי שיש את החבילה של השתיים וחצי מגה

יכול להעלות קבצים ב32 ק''ב לשניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט שווה

אבל בכללי מעלה את איכות התשתיות למשל באיזור שלי, שרתי הDSLAM כבר שודרגו לטכנולוגית הADSL 2+2 אז למי שיש את החבילה של השתיים וחצי מגה

יכול להעלות קבצים ב32 ק''ב לשניה

אין קשר בין מהירות העלאה וADSL2/2+... הקצבים ה"משודרגים" הם בתוך היכולת של הטכנולוגיה העכשיוית.

המגבלה המעשית ברוב הקווים היא יותר קרובה לחצי מגה, שפלוס שוליים לתקורה (overhead margin) יוצא משהו כמו 600 מסל"ש.

מה שמונע מבזק לשדרג את כל הלקוחות בבת אחת זה חולשה של שדרת התקשורת המרכזית שלהם בכמה מקומות, דבר שלא יאפשר לתת ללקוחות את רוחב הפס המגיע להם עקב העומס הנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...