המחשב החדש שלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש שלי

r-9700 pro

Recommended Posts

שלום לכוולם אתם אולי מכירים אותי זה שרוצה לקנות את הכרטיס מסך של ג'גבייט אני רציתי לקנות אותו ביחד עם המחשב החדש שלי והנה המחשב החדש שלי ועם הכרטיס שלי ג'יגה 9700pro :

P4 2.53GHZ 533MHZ 478PIN 512Cache 1,532 ש"ח

GA-8IHXP 1066 RDRAM 945 ש"ח

512MB 1066MHz RAMBUS 32ns, 32-Bit (232-Pin RIMM) 1,957 ש"ח

WD 120GB 7200RPM 8MB 1,149 ש"ח

ATi 9700 PRO 1,984 ש"ח

AUDIGY 2 PLATINUM 1,396 ש"ח

LITE ON 52X24X52 553 ש"ח

LG 16X48 RETAIL 271 ש"ח

Xaser II A6000A Plus Tower Case 1,115 ש"ח

Silent Pruepower Supply 420W 516 ש"ח

Microsoft® Wireless Optical Desktop 499 ש"ח

INSPIRE 6.1 6600 1,218 ש"ח

TIGER 1 Highest Performance 73 ש"ח

סה"כ 13,208 ש"ח

זהו המחשב ובאמת תודה לכל מי שעזר לי בבחירת הכרטיס מסך שלי אני לא קניתי את המחשב עם מסך כי יש לי בבית מסך אפשר להגיד חדש כי הוא פחות מחצי שנה אצלי והדגם הוא 17 171T השגתי את המסך הזה בזווווול חבל"ז תשמעו קומבינו+קשרים= מחיר זול.

נ.ב

הזמנתי את המחשב.

המחיר המאמיתי שלו הוא 10000 ש"חו

דבר חשוווב אני חייב לינקיים מלאים להורדה של הדרברים שמתקנים את הבעיות של הכרטיס תנו לי בבקשה דריברים :D :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ 32 ביט מתאים ללוח הזה? אני חושב שלא..

האודיגי פלטניום 2 - ביזבוז שחבל על הזמן, חכה להרקולס 7.1 החדש שיעלה חצי.

מארז - למה?

אני בטוח שאתה יכול להסתפק במארז וספק אנרמקס של 430 וואט ב-1000 ש"ח ביחד.

במקום 1660 ש"ח על מארז וספק זהים של ט'מרלטייק, זה גם ככה לא כזה להיט..

אם כבר אתה משקיע מעל אלף ש"ח במארז בלבד - רק Lian Li או CoolerMaster.

לדעתי גם ספק HEC עם שני מאווררים יהיה בחירה חכמה יותר.

ומערכת כזאתי ורמקולים של קיראטיב? :)

למרות שהחדשים האלה בטח לא רעים, בטח ישנן טובות יותר עם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome תקשיב המחשב הזה לא עולה במחיר האמיתי שלו הוא עולה הרבה פחות ממה שאתה רואה שהוא עולה עכשיו וכך גם: הכרטיס קול, המארז, ובקיצר כל חלק וחלק ודרך הגב אבא שלי הזמין אותו היום את המחשב....

ביררתי לגבי הלוח אם והוא תומך ומפעיל 32bit אז כך שהוא מתאים לזיכרונות.

תאריך:

3/12/02 (זה התאריך שהזמנתי את החשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפואנטה שלך?

קנית מחשב חדש? תתחדש

אבל אתה אומר שכבר הזמנת אותו (ומאוד שמח להשוויץ שהשגת אותו בקומבינות) אז מה אתה רוצה שיגידו לך?

אם היית עובר על כמה דיונים מהימים האחרונים היית רואה מה היו התגובות למחשב שלך, אז בבקשה תחסוך את השוויץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפואנטה שלך?

קנית מחשב חדש? תתחדש

אבל אתה אומר שכבר הזמנת אותו (ומאוד שמח להשוויץ שהשגת אותו בקומבינות) אז מה אתה רוצה שיגידו לך?

אם היית עובר על כמה דיונים מהימים האחרונים היית רואה מה היו התגובות למחשב שלך, אז בבקשה תחסוך את השוויץ.

לא ניסיתי להשוויץ רק אמרתי שקניתי מחשב חדש. עם לך היה מחשב כזה גם אתה הייתה מאוד שמח אני בטוח ב 100 אחוזים שהייתה כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הייתי מאוד שמח, אבל לא הייתי קונה כזה מחשב

יש לך המון פאשלות במפרט (כמו שאמרתי, תחפש דיון שכבר טחנו את זה..)

וזה לא מה שמעצבן אותי, אלא זה שאתה משוויץ כמו איזה ישראלי מעצבן שהשגת את זה בקומבינות

קומבינות כמו שאתה אומר זה דבר מכוער ומגעיל לפי דעתי וזה הדבר הכי קרוב לשוחד שיש אז תסלח לי עם אני מזלזל קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומבינות? אתה צוחק? אם את זה השגת בקומבינות אז עבדו עליך עוד מההתחלה... כי אלו מחירי השוק בדיוק. תבדוק.

וכמובן אני מסכים אם כל מה שהשאר אמרו... בחירת החלקים במחשב היא בזבזנית ולא מושכלת שכן במקום להשיקע בעוד "כוח חישוב" השקעת בכל השטויות מסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד אחד חדש באתר שבא סתם להפריע, הוא בונה את המפרט הכי חזק בחנות שהוא מצא ומעלה לאתר ומחכה שכולם

התעצבנו עליו, ראינו הרבה כאלה בשבוע האחרון, וזה כבר מעצבן, המנהלים צריכים פשוט למחוק את ההודעות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומבינות? אתה צוחק? אם את זה השגת בקומבינות אז עבדו עליך עוד מההתחלה... כי אלו מחירי השוק בדיוק. תבדוק.

וכמובן אני מסכים אם כל מה שהשאר אמרו... בחירת החלקים במחשב היא בזבזנית ולא מושכלת שכן במקום להשיקע בעוד "כוח חישוב" השקעת בכל השטויות מסביב.

אני אמרתי וחזרתי 13 אלף שקל זה ממש לא המחיר האמיתי זה בהרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמה כן שילמת אם 13,000 זה לא המחיר האמיתי?

נ.ב. תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה לא קולט שכשאתה אומר את זה אתה לא משיג כלום חוץ מלעצבן אנשים?

המפרט שלך לא משהו, ממש לא..בזבזת הרבה כסף על דברים שלא צריך ולא עוזרים בכולם, אבל אולי עד למחשב הבא תשאל מישהו לפני שאתה קונה, בנתיים אין לך יותר מדי במה להשוויץ ולהגיד בכל ההודעות שלך שאתה קומבינטור כי זה באמת לא מרשים אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמה כן שילמת אם 13,000 זה לא המחיר האמיתי?

נ.ב. תתחדש

תודה רבה והמחיר האמתי הוא 10 אלף שקל.

והוספתי גם למפרט גוף לכרטיס מסך ומאוור ועוד מאוור למארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the_saint מה עשיתי לך שאתה כל כך מעצבן אותי סך הכל קניתי מחשב ואתה מתחיל לרדת עליי כאילו עשיתי משהו???? חוץ מזה עם נשווה את המחשב שלי למחשב שלך אני בטוח שהמחשב שלי יכך את שלך מכל הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...