‏Chieftec Bravo / ‏Thermaltake Soprano VB1000SWS‎‎ מה עדיף? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

‏Chieftec Bravo / ‏Thermaltake Soprano VB1000SWS‎‎ מה עדיף?

pergola

Recommended Posts

לי יש צ'יפטק בראבו מיד טאוור באמת מאז מאוד מרווח הכלוב של הדיסקים הקשיחים הוא מסובב 90 מעלות ואז יש יותר מקום אבל תכלס מארז מאוד גדול ומרווח יש מספיק מקום... הATI1950XTX נכנס בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכלוב של הדיסקים הקשיחים הוא מסובב 90 מעלות ואז יש יותר מקום אבל תכלס מארז מאוד גדול ומרווח יש מספיק מקום...

לא בדיוק בגלל שהכלוב מסובב ב90מעלות הוא מרווח, המארז גם ארוך יותר ב6-7 ס"מ ע"מ שיוכל להכיל לוחות eATX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך באמת הצ'יפטק שמעלי.. יש אותו בKSP ככה שאני לא אצטרך להחליף חנויות..

איך הוא? ואיך הבראבו שלו.. יותר חשוב לי שקט מאשר איוורור..

מארז פשוט מעולה....

בנוגע לשקט זה תלוי במאווררים שתשים לו.

כשאני קניתי את המארז אז הוא היה ללא מאווררים, היום אני מבין שהוא בא עם.. צריך לבדוק את זה.

ובראבו וכו' זה בסה"כ שינוי בפאנל הקדמי שלו... ברשת.. כולם זהים.

עריכה, תמונה יותר נורמלית...

newcomp007nx6.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jupiter המארז הזה בא עם הרבה מאווררי 90" שהם די מרעישים ועדיף הרב היותר מאווררי 120"

ואוי כל אחד ממליץ משהו אחר.. אני יביא שוב את הדברים שאני צריך בו..

מארז עד 500 שקל.. עדיף כמה שיותר קרוב ל400..

שיוכל להכניס כרטיס DX10 לתוכו.. איוורור פחות חשוב לי אבל גם די חשוב כי המשחב הולך להיות פתוח כל הזמן

אבל חשוב לי השקט בעיקר כי אני הולך לישון בחדר של המחשב..

אני מתכנן לקנות בKSP את כל המחשב לכן עדיף ממש שהמארז יהיה משם.. אם לא אז שיהיה לפחות באחת מהחנויות בפתח תקווה (חנות מוכרת)

בינתיים היחיד מהמארזים שהמליצו פה עליו והוא בKSP היה הצ'יפטק אבל מי שקנה אותו קנה בלי מאווררים והחליף.. והמאווררים שבאים איתם אולי מרעישים..

מישהו יודע אם מרעישים או לא? ואם המארז שקט? שאר המארזים היו הגיגהבייט טריטון הCMים הסופרנו אז מה אתם אומרים מה הכי כדאי לשימושים שלי..

יש לציין שכבר יש לי את כל המחשב שאני מתכנן לקנות.. נשאר לי רק מארז ואני יקנה את המחשב..

וליאור חשוב לי גם דעה שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCM-ים זו אופציה טובה מאוד וכנ"ל הטריטון.

אם אתה חייב חייב מ-KSP היתי הולך על צי'פטק ומחליף לו מאוררים. במידה וזה יוצא יקר מדי או לא נוח לך או כל סיבה אחרת

קח SVIKING. הסופרנו בא עם 92 שעושה הרבה רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים צי'פטק שמים מאווררים איכותיים והכל בסדר...

מה גם שאין צורך לשים כל כך הרבה מאווררים...

120 מאחורה 1 92 מקדימה ואחד על הדיסקים וזה מספיק אלא אם יש לך כמות גדולה של דיסקים.

אני נמצא עם 120 מאחורה 120 על הנינג'ה ו-3 92 על הדיסקים וממש לא רועש לי....

הכל תלוי במאווררים..

אפשר גם לעשות מוד 7V גם יספיק וגם שקט.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...