אילו ספקים לא מגבילים את כמות ה GB/חודש? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו ספקים לא מגבילים את כמות ה GB/חודש?

Ck3

Recommended Posts

017 מגבלה של 5 גיגה בחודש וכל ג'יגה נוסף 15 ש"ח.

אני יכול לומר, שהמגבלה היא אכן 5 ג'יגה, אבל לא יוצרים קשר או עושים משהו בקשר לזה, עד 100 ג'יגה בחודש (ובקושי יש כמה עשרות כאלה)

אז למרות שזה כתוב בחוזה, זה לא כזה משהו קריטי (לפחות ברגע זה)

וגם 013 ו-017 מתאחדות, ממש בקרוב האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי התקנון בחברות - אין לי תקנון כזה ואני לא מתכוון גם לבדוק את זה. למי שלא יודע, דבר כזה מצריך חקיקה מתאימה וכיום היא קיימת רק במדינות

בודדות. זה שחתמת על התקנון זה עדיין לא אומר שזה חוקי ואולי רצוי לבדוק זאת מול עו"ד מתמחה בתחום.

לגבי האיחודים - האיחוד בין א"ז ו012 לא אושר ע"י הרשות להגבלים ובהתחלה יתבצע רק איחוד תפעולי. לגבי 013 ן 017 האיחוד כבר אושר לפני מס' שנים

אך עדיין לא נעשה שם כלום. אל תצפו שהאיחוד בין החברות יפתור לכם משהו - בטח שלא בשנים הקרובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיחוד של 013 ו-017 צפוי כשנה וחצי, ואושר סופית לפני חודשיים פלוס מינוס, לא יותר מזה.

אף אחד לא צופה שזה יפתור את הבעיות, להפך, זה מצמצם את השוק, זה לא כ"כ טוב לצרכנים (=לנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאכן המגבלה בנטויז'ן לפי מה שהבנתי זה עד 5 ג'יגה בחודש, ואם מורידים יותר אז משלמים יותר כסף..

זה ממש אבל ממש דפוק, מאוד.. החשבון הגיע לסכום של 160 ש"ח על חבילה של 50 ש"ח, שתבינו, הם אפילו לא מתקשרים - מעלים חופשי את המחיר.

כבר היום יש משחקים ששוקלים למשל 7 ג'יגה, הם לא חשבו על זה? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, לפחות בנטויז'ן מתעלמים מהמגבלה לפחות עד שאתה מגיע ל 100 ולפעמים 150 ג'יגה בחודש

לדעתי יש בדיוק כמה עשרות או מקסימום מאות אנשים כאלה, שבכלל מגיעים לכמות כזו כיום ובכלל דיברו איתם על הנושא הזה מהספקית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, לפחות בנטויז'ן מתעלמים מהמגבלה לפחות עד שאתה מגיע ל 100 ולפעמים 150 ג'יגה בחודש

אכן אני יכול לאמת את הדבר

אני מוריד בממוצע 50 ג'יגה בחודש(יש חודשים של 80), כבר רציתי להתנתק אבל הנציגה אמרה לי בדיוק מה שאתה אמרת ושזה רק בשביל להרתיע אנשים, הביאה דיל שווה

אז נשארנו ואני עדיין מוריד בכמויות ולא מחייבים יותר ולא כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר חודש הבא לארץ ונראה לי יעשה עם 012

מקווה שלא יעשו לי בעיות. אני מוריד\מעלה בממוצע 500 ג'יגה לחודש

לפחות זה מה שעשיתי בשנתיים האחרונות על הקו 5000/756 שהיה לי.

אם כבר דיון על ספקים. איזה חבילות בארץ יש עם 512 העלאה? יש מצב לחבילה 3000/512 במחיר סביר?

תודה מראש על התשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה היחידה שקיימת בארץ עם 512K העלאה היא 1500/512, לא קיים שילוב של 512K עם מהירות גבוהה יותר בערוץ היורד

אם לא היתה לך בעיה של מחיר היית יכול ללכת על 2000/1000 ואז היית משלם 300 ש"ח לספק ועוד סכום דומה לכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...