יש נהגים יותר זהירים ממני? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש נהגים יותר זהירים ממני?

yigael_o

Recommended Posts

yigael_o, דיי חמוד דברתי עם אביך.. הוא הבטיח ששנה הבאה כשתגיע לגיל 33 הוא יוריד לך את הגלגלי עזר וינסה ללמד אותך שוב....

וכן הוא יודע שהכסא כבר קטן מאוד בשביל וזה כואב לך... אבל מה לעשות שכסא גדול יותר מפריע לכידון להסתובב??

אבל מצאנו פתרון.... יש את הריפוד של האסלה שלכם שכבר ממש מלוכלך... הוא יעשה לך ריפוד לכסא וכך יקטין את הכאב.

חחח עבר לחתימהה!! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהגים כמוך צריך להעיף מהכביש ישר לכלא. עובר על החוק בלי בושה ומסכן נהגים אחרים שרק רוצים להגיע הביתה בשלום.

במקום לצחוק ולהתגאות בעובדה שאתה חרא של נהג אתה צריך להתבייש בזה ולמסור את הרשיון שלך חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוקר נסעתי לפגישה חשובה בירושלים. נהגתי על כביש מספר 1, כשפתאום הבטתי שמאלה וראיתי במכונית שלידי אשה אחת, נוהגת במאזדה 6 חדשה ומבריקה, במהירות של 120 קמ"ש, תוך שהיא מתבוננת במראה ומורחת לעצמה אייליינר!!!

חזרתי להסתכל על הכביש, ואחרי כמה שניות ראיתי אותה שוב, עוקפת אותי (!) וכל זה תוך כדי שהיא ממשיכה להתאפר!!!

נכון שאני גבר, אבל מה שהיא עשתה כל כך הפחיד אותי, עד שמכונת הגילוח החשמלית נפלה לי מהיד, והעיפה לי את הסנדוויץ´ מהיד השניה. ניסיתי ליישר את ההגה עם הברך, ומרוב בלבול עף לי הסלולרי מהאוזן, ונפל ישר לתוך כוס הקפה שהחזקתי בין הרגליים. הקפה הרותח השפריץ לכל הכיוונים: חטפתי כוויה איומה בשמוליק שלי ובשני ידידיו, נכבתה לי הסיגריה, נהרס לי הסלולרי ונותקה לי השיחה שהיתה ממש, אבל ממש חשובה!!!

שילך לעזאזל האידיוט שנתן לנשים לנהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...