אחת ולתמיד מי עדיף קרוסאייר 520 מול ליברטי 500 - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד מי עדיף קרוסאייר 520 מול ליברטי 500

zoyaniv

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה שמי שצריך את הA הנוספים בקרוסאיר שיקח אותו..

אבל רוב האנשים לא צריכים במילא כלכך הרבה A אז עדיף בגלל זה את הSS S12 אנרג'י פלוס..

ליאור אני זוכר ששאלתי אותך אם הSS יש לו את האפשרות שהוא יעבוד כמסילה אחת כמו הקרוסאיר.. וענית שניראה לך שכן..

אתה יודע אם בטוח הוא יכול או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי תשובה חד משמעית

מצד שני SeaSonic עומדים בתקנים שהם מצהירים

איך אתה יכול לומר את זה, כאשר הם היצרנים של הספקים של corsair?

בכל מקרה, באותו מחיר אין שום סיבה להעדיף את הספקים של seasonic. הcorsair חזק יותר, מודורי ובאותה איכות. ניתן להתייחס לספקים שלהם מבחינת איכות כאל seasonic מסדרת s12 לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה שהם חזקים יותר אני מסכים איתך

אבל לגבי האיכות לפי מה שאומר ליאור הSS עדיפים.. (אנרג'י פלוס)

ורוב האנשים לא צריכים את הA הנוספים בקרוסאיר במילא ככה שעדיף את הSS אלא אם אנשים באמת צריכים את הA הנוספים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול לומר את זה, כאשר הם היצרנים של הספקים של corsair?

בכל מקרה, באותו מחיר אין שום סיבה להעדיף את הספקים של seasonic. הcorsair חזק יותר, מודורי ובאותה איכות. ניתן להתייחס לספקים שלהם מבחינת איכות כאל seasonic מסדרת s12 לכל דבר.

איפה אתה רואה ש-SeaSonic מצהירים שה- HX520 עומד ב-ATX v2.x?

זה שהם מיצרים זה לא אומר כלום, כמו כן זה לא אומר שהם שווי ערך ל-S12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה ש-SeaSonic מצהירים שה- HX520 עומד ב-ATX v2.x?

זה שהם מיצרים זה לא אומר כלום, כמו כן זה לא אומר שהם שווי ערך ל-S12

יש משהו במה שאתה אומר שזה לא הם שמצהירים את זה. חוץ מזה, בעיני לפחות, זה פרט מאוד שולי. אני מזכיר שאין אתר שפתח את הספקים האלו ולא שיבח את האיכות של החומרים ואין אתר שבדק את הספקים האלו ולא שיבח את הביצועים של הספקים. ולגבי ההשוואה לS12, מתוך hardware secrets:

"This power supply is really manufactured by Seasonic, as we found out reading its UL number. Taking a look at Seasonics website, we couldnt find any model that matched HX620W, however it seems that HX620W is actually a model from Seasonic S12 series."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להפריד בין SeaSonic היצרן והמותג

היצרן מייצר לפי נתונים שהמותג המזמין רוצה, אני מוכן להתערב איתך שאם תחפש, אז SeaSonic גם מייצרים ספקים ג'נריים לכל מיני מותגים עלומי שם

וכל מה שיש לחברה ב-hardware secrets זה שה-HX דומה הכי הרבה ל-S12 מתוך האתר של SeaSonic

אבל מי אמר שלא מדובר על ספק לפי נתונים של Corsair?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...