עזרה בבחירת נגן mp3 עזרה כמה שיותר מהר תודה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת נגן mp3 עזרה כמה שיותר מהר תודה

gilloze

Recommended Posts

שלום, לאחותי יש טיול לאילת ואכשיו היא רוצה לקנות mp3 ואין לנו בכלל, וראיתי את הmp3 הזה:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2904

האם הוא שווה והאם יש יותר טוב ממנו תקציב עד 250 מקסימוםםםםםם אני לא רוצה פחות מ1G תודה רבה

שאלה אחרונה האם יש לו אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה אני נוסע עוד כמה זמן לשם אתה מציע לקנות אותו ? הוא שווה תכסף? תודה

עריכה:התקשרתי ליראות האם הוא במלאי וכמה זמן אחריות, אז ככה שנה אחריות והוא במלאי בת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני אכשיו נוסע עם חבר לקנות אותו

יש לי שאאלה האם אפשר לסדר את השירים בתקיות נניח מזרחית וכו,

והאם יש תמיכה בעברית תודה

פשוט .....א ח ל ה ......נגן!!!

אי אפשר שלא להמליץ על הנגן המצויין הזה

אחלה מחיר

אחלה סאונד

אחלה רדיו

אחלה הקלטות

אחלה של פשטות הפעלה

כ"כ נוח וכיפי להשתמש בו...קניתי את גרסאת ה2 גיגה בשבוע שעבר לאבא שלי ..עלה לי 318 ש"ח אפילו שהיום בדקתי בזאפ וראיתי את הנגן כבר במחיר 305!!!

אז אם התקציב שלך הוא 250 הייתי מציע לך לגרד עוד 55 ש"ח ולקנות את גרסאת ה2 גיגה אתה לא תצטער על זה

והייתי ממליץ לך גם להשתמש בתוכנת JETAUDIO PLUS כדי לקודד את הקבצים לMP3 PRO ..כמעט אותה איכות של אבל תופס הרבה הרבה פחות מקום

אפילו פחות מWMA אני הצלחתי לדחוס לנגן ה2 גיגה הזה 56 דיסקים שקודדתי לMP3-PRO מה שנתן לי 841 שירים!!!

אם אתה צריך עזרה תקרא לי בפרטי אני אשמח לעזור לך

ולא אי אפשר לסדר את השירים לפי תיקיות אלא רק לפי TAG

ולגבי האם הוא תומך בעיברית אז התשובה היא כן אבל הפוכה

ומשום מה הפונט בעיברית מזעזע ויש רווח בין אות לאות ובשביל שהנגן יזהה את העיברית אתה חייב לעשות לו TAG של ID3V2

והתוכנה המוולצת ביותר לדעתי היא TAG&RENAME

ואם אתה כבר עושה שמות בעיברית אז משום מה בגלל הפונט המכוער והמרווחים בין האותיות הנגן לא מזהה את האות הראשונה

זאת אומרת אם לדוגמא אתה רושם בTAG את השם " פינק פלויד " ....אז מה שאתה תראה כשהנגן מנגן זה " ינק פלויד "

אבל יש לזה פיתרון פשוט תוסיף "." לפני השם ואז אתה תראה את השם המלא

ודרך אגב יום שישי אני קונה עוד נגן כזה הפעם לאמא שלי

מומלץ ביותר

כיף של נגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים הרגע חזרתי היה ממש כיף, קניתי תmp3 M240 1g ב215 אני ממליץ עליו בחום ממש בחוםם

אכשיו gadits אח שלי ממש תודה על התגובה ועל הרצון שלך לעזור אני ממש מודה לך ;D ;D

אכשיו אני יעשה את מה שאמרתה לי ממש תודה אם אני יצטרך משו אני יפנה אליך תודה רבה רבה

כדאי לקנות את המכשיר מכשיר מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...