התלבטות, איזה חברה סלולרית עדיף? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות, איזה חברה סלולרית עדיף?

danh2

Recommended Posts

טוב אז ככה אני בעיקרון הולך להתחיל מנוי חדש בסלקום או אורנג' במסלול חיילים עכשיו זה הולך ככה :

סלקום:

יותר יקרים במנוי החודשי על הטלפונים עצמם, לדוגמא מכשיר שעולה עצלם 44 ש"ח לחודש עולה באורנג' 29 ש"ח

המבצע שלהם לחיילים זה 39' אגורות לדקה לכל הרשתות.

אורנג'

הטלפונים יותר זולים במחינת תשלום חודשי.

המצבע שלהם לחיילים הוא 44 אגורות לדקה הראשונה ואחרי זה 28.7 אגורות לדקה, לכל הרשתות.

עכשיו נראה שאורנג' יותר טובים אבל איך השירות של שניהם והקליטה והאיכות דיבור ובעיקרון מה עדיף במחינת חברה?

ועוד שאלה, אם זה אותו מכשיר בסלקום ואורנג' אז זה בסופו של דבר אותו מכשיר, כאילו הם לא משנים בוא איזה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב.

סלקום=סלכלום, כי זה בדיוק מה שתקבל מהם, הם עושים מה שבא להם בלי להודיע לך, ואח"כ לוקח שעות לשנות את זה חזרה לאיך שהיה.

שיטת ההטעיה שלהם- כל מי שבשירות הלקוחות הן בנות 20-30 גג עם קול נעים. ואז אתה לא מרגיש בנוח להתחיל לצעוק (אחרים בכל מקרה, לי זה לא מפריע)

אורנג'= נו-ריינג'. אין קליטה בשום מקום חוץ מאיזור המרכז, וחיפה. (רק חיפה, לא סביבותיה).

שיטת ההטעיה- בשירות הלקוחות הם שמים אנשים שנשמעים כאילו הם מבינים, ונראה לי שהכניסו שם עורכי דין לשעבר- הם יודעים לרמות כל כך טוב שזה מדהים.

פלאפון זה כבר סיפור אחר, אין טעם להתקרב.

מסקנה: מירס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג'.

אז כמה דברים:

פלאפון=איכות דיבור מעולה,קליטה מעולה,העברת נתונים באינטרנט מהירה למדי [גם במכשירים דור 2]...מבחינת תוכן-זו הספקית הכי איומה והכי נוראית שיש בארץ

א)המכשירים שהם מציעים הם מכשירים ישנים ופרימיטיביים,שנמכרים במחירים פנומנאליים [2500 ש"ח למכשיר שלא שווה אפילו 400 ש"ח]

ב)מרבית המכשירים שלהם לא כוללים שום קישורית [אינפרא אדום או BLUETOOTH] ככה שאתה יוצא עם מכשיר שהוא 99% מוגבל בתוכן שלו,מה גם שלמרבית המכשירים שלהם יש כבל USB למחשב,אבל הכבל הוא חד צדדי,כלומר-אפשר להעביר רק מהפלאפון למחשב ולא ההיפך

ג)מרבית המכשירים שלהם מסורסים לחלוטין...חלקים לא יכולים לנגן סרטונים וקובצי שהועברו מהמחשב כי פלאפון רוצים שתקנה את התכנים הנ"ל מהפורטל הסלולארי שלהם...ואפילו גרוע מזה-האינטרנט הסלולארי של פלאפון הוא חסום..במקום זה-יש לך רק את הפורטל של פלאפון ו-ESC...האינטרנט הסלולארי חסום לחלוטין,אבל אתה משלם עליו יותר יקר ממה שאתה משלם על פעימות מונה באינטרנט באורנג' וסלקום

ד)מבחינת שירות לקוחות-סבלתי הרבה מהם,ואני לא אתחיל לפרט

בקיצור-היתה לי חוויה נוראית עם פלאפון,ולכן עזבתי אותם [וכשעזבתי אותם,הם פתאום נזכרו להיות נחמדים ולהתייחס לטענות שלי..באמת מפתיע...ו"בכלל לא מרגיז" שהם לוקחים את הלקוחות שלהם כדבר מובן מאליו]

אורנג'-שירות לקוחות מדהים,כל המכשירים שלהם חבל"ז...הם מוכרים מכשירים במחירים אטרקטיביים ומציעים מכשירים מעולים של חברות ידועות ויצרניות טובות...יש להם סלולארי פתוח וכל המכשירים שלהם פתוחים לכל התכנים האפשריים...הגלישה באינטרנט היא כמובן חופשית לחלוטין ואתה יכול לעשות כל מה שבא לך עם המכשיר...הטענה היחידה היא האינטרנט האיטי לרוב במכשירי דור 2,ו-EDGE,והאיכות בזמן דיבור שהיא ירודה בהשוואה לזו של פלאפון.

לסיכום-אם בא לך לסבול ולשלם הרבה על זה,לך על פלאפון.

אם אתה רוצה להנות גם מהפלאפון שלך,אז לך על אורנג'.

לגבי אין לי חוות דעת,אבל שמעתי דברים לא טובים לגביהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה אל תתקרב לפלאפון!

ששמתי את הפלאפון שלי בתיקון אמרו שהוא מושבת ויהיה לי פלאפון חדש רק בעוד שבועיים..בינתיים נתנו לי חלופי.

באתי אחרי שבועיים הם אמרו שלא הגיע והם גם אמרו שיתקשרו מתי שהוא יגיע..באתי עוד פעם אחרי שבוע ואמרו לי שהוא הגיע ונתנו אותו למישהו אחר והם בכלל לא התקשרו!.

אתמול אבא שלי הלך אליהם בבוקר ב-11 והם אמרו לו שב-1 יתקשרו אליו ויחזירו לו תשובה..לא התקשרו.. הלכנו אליהם היום בבוקר והם בינתיים ניסו לתחמן אותי שאני יקח איזה טלית 110 עלוב....אמרתי להם לא רוצה(!)אחרי זה היא אמרה לי טוב תביא את הפלאפון החלופי ותחזור בעוד שעה ורק אז קיבלתי את הטלפון שלי אחרי חודש של ויכוחים ובלאגנים...

אני יודע שאחותי באורנג' והיא נהנית מכל דקה...גם ממכשיר טוב וגם בקושי היא משלמת..עזבו את העובדה שאני משלם 50 שקל לחודש רק על המכשיר בלי ביטוח ואני מדבר על מיוזיק סליידר..

מה שאני מנסה להגיד זה....אורנג'!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...