מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 19 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי מה שאני מבין, מכל המפרט הזה יש לך בעיה יחסית רצינית רק עם הלוח אם,נכון?(אם כן אז תריב עם אור ThaOG על זה ) אבל תכלס בגדול, המפרט הסופי הזה הוא סבבה מבחינתך? זה הכי חשוב לי לדעת, אתה אומר דברים חשובים וזורק עובדות קדושות לאוויר אבל לא בנית לי מפרט מכל הדברים שאמרת עדיין, אז זה אומר שאתה מסכים בגדול עם המפרט? כי אני באמת רוצה להזמין כבר...

אני לא מסכים עם שום דבר במפרט האמתי חוץ מהזיכרון והדיסק הקשיח..

ולמה אני לא בונה מפרט.. זה בגלל שאני שונא לבנות מפרטים.. פעם תמיד הייתי עושה את זה עד שנמעס לי..

אני הייתי לוקח E6300 כי הE6600 לא ישפיע לך על כלום וזה סתם ביזבוז כסף

ובחיים לא הייתי לוקח את הלוח אם הזה הייתי לוקח את ה965P-S3

וכרטיס מסך בחיים לא הייתי משקיע כלכך הרבה בכרטיס כשאני עומד לשדרג עוד כמה זמן את הכרטיס.. ואין לי מחשב אחר בבית שאני יכול לשים אותו וזה אומר שאני שם אותו בצד.. 1700 שקל סתם.. אבלאבל אני הייתי משחק רק ברזולוציות 1280X1024 אם אתה מתכנן לשחק על רזולוציה 1600X1200 אז תיקח את הכרטיס הזה :) צורב הייתי שואל בפורום של הצורבים אני פשוט זוכר מפעם שאמרו לי שהLG H10 הכי טוב אבל זה לא כזה משנה אין כזה הבדל בכללי בין הצורבים אבל אם יש בחנו תשאתה קונה את הLG H10 תשאל בפורום צורבים אולי הוא יותר טוב..

ואם יש את הזיכורנות שלך ביותר זול עם 5CL תיקח במקום.. הCL לא משפיע בקונור..

ומארז הייתי לוקח P180 שהוא ממש ממש טוב אולי את האורורה בגלל איך שהוא נריאה אבל בעיקרון במחיר הזה הכי טוב הP180..

בעיקרון אבל כמו שאני הייתי אולי לוקח את האורורה החדש כי אני ממש ממש אוהב איך שהוא ניראה אתה ממש ממש רוצה את המארז שלך בגלל איך שהוא ניראה אז אני מבין אותך וספק הseasonic S12 עדיף..

או האוררה של גיגה ביט או הליאן לי שיש לי. לא TT

תיזהר הוא עוד יבוא אליך הביתה וירביץ לך :silly:

ד"א אם אתה רוצה שאני יוכיח לך שהE6600 לא יעזור לך אני יכול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא שמתי לב שלקחת את ה קרוסייאר במקום ה TT 650W.

בכל מקרה אם אתה רוצה כבר קרוסייאר קח את זה

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6283

Seasonic S12 SS-550HT Energy+ 550W EPS

זו החברה שמייצרת את הספקים של קרוסיאר והוא עולה 835 עוד 8 שקל.

והאם אני צריך להזכיר לך שבשום פנים ואופן לא מארז של TT?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני אפעם לא רב איתו על המארז.. אבל רק שידע שזה לא שהמארז שלו לא טוב פשוט יש עדיפים עליו..

עזבו אותו אם הוא מחליט על הTT שיקח אותו.. כנראה הוא חשוב שהוא ממש יפה.. כמו שאני חשוב על האורורה החדש ולא הייתי מוכן למארז אחר במקום

(למרות שאולי אולי בין האורורה החדש לP180 הייתי בסוף אולי מתפשר על הP180 הוא ממש טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד.

או האוררה של גיגה ביט או הליאן לי שיש לי. לא TT

לגבי הארד דיסק פשוט קח דגם של 250 זה עולה קצת יותר למרות שאני הייתי לוקח את ה320 תמיד זה נגמר מהר מידי :xyxthumbs:

חוץ מזה מפרט מצויין ודי נמאס כבר לי להגיד לך להתחדש עודד אז יאללה תיקנה כבר את המחשב :lol:.

אין בעיה!!! לא לוקח מארז!!! מה תעשה לי?!? הא??? לא לוקח.... חחחחחחח :smile1:

לגבי הארד דיסק יש לי עוד חיצוני של מקסטור 300GB 7200RPM USB2.0 אז אני לא אצטרך יותר מ- 250 פנימי (בהתחלה רציתי 160 בכלל)

לגבי התתחדש... טוב נו... אין לי מה להגיד על זה... ;D

ומה איתי...חחח

תשמע המפרט פשוט פיצוץ רק אני לא רואה את המארז של TT KANDALF או ששינת אותו...?!

COLD FIRE , תגיד לי גם אתה את השם שלך... אור ואלעד כבר אמרו וזה מצחיק אותי לקרוא לכם בשמות משתמשים... אני עודד ;)

ולגבי המארז - דווקא הקנדלף בפנים... תאמין לי עליו אני לא מוותר!

מפרט מצוין אחי ;D

תודה אחי, מה השם שלך?

אני לא מסכים עם שום דבר במפרט האמתי חוץ מהזיכרון והדיסק הקשיח..

ולמה אני לא בונה מפרט.. זה בגלל שאני שונא לבנות מפרטים.. פעם תמיד הייתי עושה את זה עד שנמעס לי..

אני הייתי לוקח E6300 כי הE6600 לא ישפיע לך על כלום וזה סתם ביזבוז כסף

ובחיים לא הייתי לוקח את הלוח אם הזה הייתי לוקח את ה965P-S3

וכרטיס מסך בחיים לא הייתי משקיע כלכך הרבה בכרטיס כשאני עומד לשדרג עוד כמה זמן את הכרטיס.. ואין לי מחשב אחר בבית שאני יכול לשים אותו וזה אומר שאני שם אותו בצד.. 1700 שקל סתם.. אבלאבל אני הייתי משחק רק ברזולוציות 1280X1024 אם אתה מתכנן לשחק על רזולוציה 1600X1200 אז תיקח את הכרטיס הזה :) צורב הייתי שואל בפורום של הצורבים אני פשוט זוכר מפעם שאמרו לי שהLG H10 הכי טוב אבל זה לא כזה משנה אין כזה הבדל בכללי בין הצורבים אבל אם יש בחנו תשאתה קונה את הLG H10 תשאל בפורום צורבים אולי הוא יותר טוב..

ואם יש את הזיכורנות שלך ביותר זול עם 5CL תיקח במקום.. הCL לא משפיע בקונור..

ומארז הייתי לוקח P180 שהוא ממש ממש טוב אולי את האורורה בגלל איך שהוא נריאה אבל בעיקרון במחיר הזה הכי טוב הP180..

בעיקרון אבל כמו שאני הייתי אולי לוקח את האורורה החדש כי אני ממש ממש אוהב איך שהוא ניראה אתה ממש ממש רוצה את המארז שלך בגלל איך שהוא ניראה אז אני מבין אותך וספק הseasonic S12 עדיף..תיזהר הוא עוד יבוא אליך הביתה וירביץ לך :silly:

ד"א אם אתה רוצה שאני יוכיח לך שהE6600 לא יעזור לך אני יכול..

תראה, אני מבין שבתור מישהו שמבין הרבה יותר ממני אתה הרבה יותר ריאלי, אבל בתור המשתמש הפשוט אני מעדיף ללכת על המפרט שלקחתי כי סה"כ הוא גם אחלה ואני מבסוט ממנו והגיע הזמן הרכישה כבר...

לגבי הספק, בגלל שגם אתה וגם אור אומרים אז אני אקח את הסיסוניק הזה במידה שיש אותו ב- IQPC

רק אל תכעס עלי אם אני לא משנה את המפרט למה שאתה אמרת למרות שאתה מבין יותר טוב ממני :-\, פשוט אני עדיין מעדיף לא לוותר על כמה מהרכיבים ששמעתי עליהם רק דברים טובים למרות שהם טיפה יותר יקרים ואולי לא יהיו 100% יותר פרקטיים....

וכן, אני ארביץ לאור בסוף... אני אזרוק עליו את הקנדלף - זה 18 ק"ג... :P

וואלה לא שמתי לב שלקחת את ה קרוסייאר במקום ה TT 650W.

בכל מקרה אם אתה רוצה כבר קרוסייאר קח את זה

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6283

Seasonic S12 SS-550HT Energy+ 550W EPS

זו החברה שמייצרת את הספקים של קרוסיאר והוא עולה 835 עוד 8 שקל.

והאם אני צריך להזכיר לך שבשום פנים ואופן לא מארז של TT?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

כפי שכתבתי מעל - סבבה, ראה זאת כסגור אני אקח את הסיסוניק

ומה אמרת לקחת? את הקנדלף? סבבה... וואלה רעיון טוב אור - אתה בסדר אתה... ;D

די זה כבר נתחן 27 עמודים הבנאדם לוקח את הTT KANDALF (או שלא?)

או שכן... כן! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אין לי בעיה עם כל המפרט כזה כאילו בעיה בעיה.. יש לי אבל ממש בעיה עם הלוח אם..

למה לקחת את הP5W כשיש את הP5B שהבאתי לך קישור שמראה שהוא מלך האוברקלוק..

לגבי שאר הדברים אפשר עוד להתפשר.. בעיקרון מפרט מעולה.. חוץ מהלוח אם..

והספק שלקחת הseasonic S12 אין לך מה לדאוג הוא מצויין והכי טוב אחראי פורום ספקים אומר שהוא הכי טוב ועדיף על הקרוסאיר..

והוא הבנאדם שהכי מבין פה בספקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והספק שלקחת הseasonic S12 אין לך מה לדאוג הוא מצויין והכי טוב אחראי פורום ספקים אומר שהוא הכי טוב ועדיף על הקרוסאיר..

והוא הבנאדם שהכי מבין פה בספקים..

אני מקווה שיש אותו ב- IQPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...