תסתכלו על מפרט שהחנות נתנה לי... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תסתכלו על מפרט שהחנות נתנה לי...

Smart_ass

Recommended Posts

נכון שאתם אומרים שכולם מנסים לגנוב מאנשים ולרמות אנשים..

ושאנשים פה אומרים תסכל על המפרטים המומלצים זה רק מפרט וHW לא מוכרים מחשב...

אז הנקודה פה...איזה חנות באמת אמינה שאפשר לקחת את המפרטים כאן ולהראות לחנות..

אם הוא יקח מפרט מפה ב6000 ש''ח ויראה לחנות שהוא דיבר עליה מה הם יגידו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאתם אומרים שכולם מנסים לגנוב מאנשים ולרמות אנשים..

ושאנשים פה אומרים תסכל על המפרטים המומלצים זה רק מפרט וHW לא מוכרים מחשב...

אז הנקודה פה...איזה חנות באמת אמינה שאפשר לקחת את המפרטים כאן ולהראות לחנות..

אם הוא יקח מפרט מפה ב6000 ש''ח ויראה לחנות שהוא דיבר עליה מה הם יגידו?

המחירים של HWzone מתבססים על המחירים של חנויות .

העובדה היא שרוב אנשי הקהילה קונים מחנויות כאלו, כי פשוט יש להם את המיגוון הכי גדול, ומפני שהן לא נדרשות להחזיק מלאי גדול או כח אדם כמו חנויות רגילות - מאפשר להן לתת לנו מחירים יותר הגיוניים ונמוכים.

ואני הייתי אומר שרוב חנויות הרשת הגדולות יותר רציניות ואמינות מכל חנות "רגילה" שאתה מכיר (סטייל באג, עתיד מחשבים וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאחרי כל פעם שהם מוכרים מחשב כזה לאנשים תמימים, הם יושבים וסופרים את הכסף וצוחקים על מי שקנה מחשב "חלומות"

שכזה.....

6000 ש''ח.....

לפנות לכלבוטק לא יעזור, כי כמעט כל חנות בארץ היא רמאית שעושה קופה על גב של אנשים תמימים.......

אבל אם כל האנשים שקנו מחשב "חלומות" במחיר כזה יגישו תלונה, אוליי כלבוטק ישימו לב לעיניינים כאלו.

אנשים רמאים כאלו חיייבים לחסל :2gunsfiring_v1:

אני צחקתי עם הקטע של כלבוטק.......אבל זה דווקא היה דיי נחמד לראות את רפי גינת אומר:

"עוד תרגיל עוקץ של חברת "מחשבים מחשבים ומחשבים" אשר מרויחה אלפים על חשבון לקוחות תמימים שמשלמים במיטב כספם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צחקתי עם הקטע של כלבוטק.......אבל זה דווקא היה דיי נחמד לראות את רפי גינת אומר:

"עוד תרגיל עוקץ של חברת "מחשבים מחשבים ומחשבים" אשר מרויחה אלפים על חשבון לקוחות תמימים שמשלמים במיטב כספם".

LOLZ :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להרוס לכם את המסיבה

אבל... מספיק עם הספאם. בתגובה השלישית הוא הבין שעבדו עליו, לא כל אחד צריך לרשום רפי גינת/כלבוטק/גדעון רייכר/עשקנים/עבודה בעיניים/lol

הפנו אותו למפרטים המומלצים, והוא יכול להעזר בהם או לפתוח ת'רד כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.......שיפתח תרד חדש "מפרט מחשב בתקציב X " ויקבל תגובות בהתאם .

עוד אני מצעי "שיטייל" קצת בסוגי הפורמים השונים וישכיל קצת בחומרת מחשבים כגון , , לוחות

מה המחירים, מה כדאי ומה לא . עדיף שלפני שהוא קונה את המחשב שידע בדיוק מה הוא קונה ומה זה נותן לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LMAO!

במחיר כזה אתה יכול להשיג מחשב כמו שלי.. שהוא בהחלט יותר טוב מהמחשב שהציעו לך.

ועוד עצה קטנה לעתיד : לעולם, אבל לעולם, אל תקנה מחשבים מחנויות/מכרזים/עיתונים וכ"ו, אם אתה רוצה לקנות מחשב, תבחר את המפרט בעצמך ( או בעזרתנו... ;) ) ואני בטוח שאתה תהיה הרבה יותר מרוצה. אני מציע לך לא לקנות מהחנות הזאת בחיים, זוהי עבודה בעיינים במלוא מובן המילה, אני מרחם על האנשים שכבר קנו משם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LMAO!

ועוד עצה קטנה לעתיד : לעולם, אבל לעולם, אל תקנה מחשבים מחנויות/מכרזים/עיתונים וכ"ו, אם אתה רוצה לקנות מחשב, תבחר את המפרט בעצמך ( או בעזרתנו... ;) ) ואני בטוח שאתה תהיה הרבה יותר מרוצה. אני מציע לך לא לקנות מהחנות הזאת בחיים, זוהי עבודה בעיינים במלוא מובן המילה, אני מרחם על האנשים שכבר קנו משם..

בולשיט

יש חנויות שנותנות אחלה מפרטים למשתמש הממוצע+ דומא מערכת ה GAMER של זיגזאג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LMAO!

במקומך הייתי מוריד את השורה האחרונה במפרט שלך (שקנית מ-...)

אנשים פה (מנהלים ליתר דיוק) לא ממש אוהבים שהשם של החנות הזאת (בעיקר זאת) מוזכרת פה...קח לתשומת לבך.

ולנושא שלנו, אם אתה מעוניין אני יכול לבנות לך מפרט ב 6K רק תציין לאיזה מטרות הוא יהיה ואם יש דרישות מיוחדות

וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...