שלט LCD לIRIVER - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלט LCD לIRIVER

simla101

Recommended Posts

בזמנו הגיע שלט LCD עם הH140-120...הייתי רוצה לדעת איפה אני יכול לקנות את שלט הLCD בחנויות בארץ/ששולחות לארץ...

השלט מיועד לH340...ככה שאם יש שלט אחר שלא ידוע לי עליו שתומך בנגן הזה אני גם אשמח לקבל הצעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. חנויות: חל איסור לפתוח דיונים או לפרסם הודעות הדנות בחנות זו או אחרת. שמות חנויות יוזכרו לצרכי השוואת מחירים בלבד' date=' ולא לצרכי הבעת דעה על חנות זו או אחרת. כמו כן אין לפרסם תוכן פוגע, מסית או כזה שאינו בעל מידע אינפורמאטיבי ועיניני בקשר לחברות סלולאר או ספקיות שונות.

[/quote']

תקרא את חוקי הפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את חוקי הפורום...

אה? מה לא בסדר בהודעה? לא ביקשתי חוות דעת על חנות...כולה רציתי לדעת איפה אפשר לקנות:| זה לצורך השוואות מחירים...

בכולופן...אם זה נורא מפריע לכם (לדעתי אתם סתם 2 ילדים קטנים שאין להם מושג מה התשובה אז הם התחילו לתפוס אותי על דברים שלא היו ולא נבראו:|)

יש להשיג שלטים כאלה בעולם בכלל? אם כן סביב איזה מחיר הם צריכים להסתובב? והאם יש להשיג כאלה חדשים בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה? מה לא בסדר בהודעה? לא ביקשתי חוות דעת על חנות...כולה רציתי לדעת איפה אפשר לקנות:| זה לצורך השוואות מחירים...

בכולופן...אם זה נורא מפריע לכם (לדעתי אתם סתם 2 ילדים קטנים שאין להם מושג מה התשובה אז הם התחילו לתפוס אותי על דברים שלא היו ולא נבראו:|)

יש להשיג שלטים כאלה בעולם בכלל? אם כן סביב איזה מחיר הם צריכים להסתובב? והאם יש להשיג כאלה חדשים בארץ?

לא דיברתי אליך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...