מה נסגר עם המצעד?! - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם המצעד?!

Merrymoon

Recommended Posts

אמרת בעצמך ,

רוב הציבור מתשמש בקונדום רק כדי למנוע הריון.

הקונדום לא נוח , אבל זה מה יש.

לכן במשכב עם נשים שמים קונדום כדי להמנע מהריון.

אבל את אמרת בעצמך , שיש מלא מסיבות של הומואים שבהן לוקחים סמים ,

ומהאתר של חובבי משכב הזכר עצמו - הם אומרים ש30 אחוז לא שמים קונדום ,

משכב אנאלי לא מכניס להריון , לכן הרבה מהם לא שמים , או מתעצלים , או שיכורים בזמן המשכב..

ולכן הם אחראיים על רוב האיידס בישראל , ובעולם , מצטער.

ברור שכל אדם , אחראי באופן אישי לעצמו. וצריך להשים קונדום. וללכת להבדק מידי פעם לפעם ,

ואפילו עם חברה שלו לוקחת גלולות , הוא צריך להבדק ולהשים קונדום.

אבל זה המצב..אלו העובדות ואלו הנתונים , רוב חולי האיידס בעולם ובישראל הם הומואים , רוב מפיצי ונשאי האיידס הם הומואים.

והמצעד הזה , נבחר בכוונה להתקיים בירושלים..בגלל שלאנשים האלה אין שום דבר חוץ מהזהות המינית שלהם ,

והם מנסים לבדוק..עד כמה החוק הישראלי..המשטרה..והציבור הדתי רגיש..ומנסים לבדוק את הקצה שלו ,

זה כמו שציבור של עשירים בעלי משכות של 20 אלף בחודש , יחליט לעשות מצעד גאווה...דווקא בדימונה , כדי להתגרות בציבור.

כי מבחינת החוק זה חוקי , מותר להם.

אם מותר להומואים לצעוד איפה שהם רוצים , והם רוצים רק להראות שהמדינה שוויונית ומותר לצעוד איפה שהם רוצים ,

הייתי רוצה לראות אותם מקיימים את התהלוכה באיזה עיר ערבית \ נוצרית גדולה ,

כמו טייבה..אום אל פחם , או נצרת עלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מסך מה החלטת שרוב חולי האיידס בעולם הם הומואים? רוב חולי האיידס בעולם הם אפריקאים עם 0 ידע על חינוך מיני והמנעות ממחלות. הם מאמינים שלזיין ילדות קטנות ירפא אותם ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הגברים היו כמוך, באמת הייתי לסבית. :lol:

יא, אתה גם בטח אומר את זה לכל בחורה שמנפנפת אותך כשאתה מתחיל איתה, נכון קושקושון? :lol:

קושקושון? רואים שאת פקאצה, אבל מה עושה פקאצה ב-HWzone? חחחחחחח ועוד לסבית, רואים שאת מצדדת בהומואים ולסביות, למה את רוצה להראות לנו שאת כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שרוב החולים באיידס , בעולם המערבי..הם הומואים.

או הפכו להיות נשאים , תודות לגברים דו מיניים..שמקבלים בתחת בלי קונדום , מעבירים את האיידס לנשים , ומהנשים לכל העולם..כי הרי

רוב הנשים היום לוקחות גלולות , ועושות סקס בלי קונדום.

ולכן ההומואים הסוטים אשמים בכל :hat::yelclap::hi::pissed::lol:

איזה מצחיק זה היה..אם ההומואים היו צועדדים באיזה עיר ערבית , הייתי רוצה שהם יצעדו במזרח ירושלים

מול הבתים של הפלסטינים שם..

תוך שניה היו רוגמים אותם באבנים , פשוט על הציבור הדתי קל לעשות שרירים ..לא שאני דתי או משהו ,

אבל שפינו את כל המתנחלים מהבתים שלהם , אף אחד לא שם זין. שקיצצו להם בקצבאות ילדים , ו לא נותנים להם להגיע להר הבית או קבר יוסף גם לאף אחד לא אכפת ,..

אני רק לא אוהב את זה שבגלל דתיים אין אוטובוס בשבת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קושקושון? רואים שאת פקאצה, אבל מה עושה פקאצה ב-HWzone? חחחחחחח ועוד לסבית, רואים שאת מצדדת בהומואים ולסביות, למה את רוצה להראות לנו שאת כזאת?

כבר קראו לי פריקית אבל פאקאצה עוד לא קראו לי. אתה כנראה לא שמעת על דבר יפה שקוראים לו תרבות הדיבור, צפה לפגיעה... אתה כנראה ערסוואת, לכן לא ברור לי למה אתה פה. אני פה כבר למעלה משנתיים, אפילו הייתי מודרית בפורום הספציצי הזה.

אני אשים תיקון לדבריי - אם כל הגברים היו כמוך כל הנשים היו לסביות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...