עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים? - עמוד 28 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו מתנגד לבחינה מחדש של מתן אזרחות לערבים?

IG

Recommended Posts

עדיין, אי אפשר לשפוט את כל החברה הערבית ע"פ מקרים נקודתיים אלו.

אני יכול למשל לספר לכם על שתיים מחבריי בעבודה, שתי ערבים, האחד בדואי מרהט והשני ערבי-פלסטיני ממזרח ירושלים.

שתיהם בחורים נפלאים, עזרו לי להיקלט בעבודה, תמיד עוזרים לכולם, חברותיים מאוד - חבר'ה נהדרים.

ו-bla7, למה נראה לך שהם לא הרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ושוב - מדובר כאן על סטטיסטיקה, לא על אינדיווידואלים.

יש איתי בעבודה ערבים שהם אחלה אנשים. מן הסתם, הם לא הרוב מבחינה סטטיסטית, לצערי.

תנסה לגור אם אותם "אחלה אנשים" באותו בית... מהר מאוד תשכח כמה הם אחלה כשזבל יתחיל להערם לך על הראש ודברים להעלם באורח פלא...

עדיין, אי אפשר לשפוט את כל החברה הערבית ע"פ מקרים נקודתיים אלו.

אני יכול למשל לספר לכם על שתיים מחבריי בעבודה, שתי ערבים, האחד בדואי מרהט והשני ערבי-פלסטיני ממזרח ירושלים.

שתיהם בחורים נפלאים, עזרו לי להיקלט בעבודה, תמיד עוזרים לכולם, חברותיים מאוד - חבר'ה נהדרים.

ו-bla7, למה נראה לך שהם לא הרוב?

כנ"ל...

וזה יותר מידי מיקרים נקודתיים "נגד" הערבים מאשר "בעד"...

מיקרה שהייה לי לפני כמה שנים: ערבי עורך חפלה בדירה ומשתמש בכלי מטבח (כוסות, צלחות...) לא שלו. השותף שבכלים שלו השתמשו חוזר הביתה ומוצא את כל הכלים שלו בכיור, הוא אומר לערבי "השתמשת בכלים שלא שלך, לפחות תשטוף אותם אחרי השימוש...". הערבי במקום להגיד "וואלה, עוד דקה אני שוטף", התחיל לצעוק עליו שהוא אומר לו לעשות את זה בגלל שהוא ערבי (התרוץ שלו לכול דבר כדי לברוח מדברים שצריך לעשות וכולם עושים) וכמעט נתן לו מכות.

ועליו אנשים אחרים (שלא גרו איתנו או בשכנות...) אמרו גם שהוא "אחלה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט לא שולל אפשרות כזאת, יש לי גם חברים/מכרים מוסלמים ומן הסתם הם סובלנים וכו'.

מין זה לא סתם אז אל תזלזל בו.

אני יכול למשל לספר לכם על שתיים (שניים) מחבריי בעבודה, שתי (שני) ערבים, האחד בדואי מרהט והשני ערבי-פלסטיני ממזרח ירושלים.

שתיהם (שניהם) בחורים נפלאים, עזרו לי להיקלט בעבודה, תמיד עוזרים לכולם, חברותיים מאוד - חבר'ה נהדרים.

אני יודע שאתם מדברים לעניין אבל זה נשמע מגוחך.

תפסיקו לנפנף בחברים הערבים שלכם כאילו הם חיית מחמד כלשהי.

זה נשמע דבילי כמו "גם לי יש חבר אתיופי" או " גם אני יוצא לבלות עם תימנים".

הבעיה היא עם החארות בחברה הערבית שהיא האחוז הגבוהה (למה אחוז גבוהה? - כי זה מה שאני הכרתי).

וכמו שאמרו נסו לחיות איתם או לתת להם יד חופשית ואז תראו את הפרצוף האמיתי שלהם.

לאומה הערבית יש כבוד והרבה ממנו, והם לא חושבים עם הראש אלא עם הכבוד.

הם בני אדם כמו כולנו, רק רובם חרא של בני אדם זה ההבדל.

הם אוהבים שהכל בא להם בקלות. ראה ערך בדואיזם - לשבת באוהל, האישה מכינה אוכל, ניקיונות, שפחת מין,

ומנגבת לך ת'תחת אחרי האוכל.

וכמובן נפטיזם - לשבת בארמון ...ראה ערך בדואיזם.

ואני בטוח שיהיו כמה מכם שיאמרו "איך אתה אומר דבר כזה הרי הם בנו את כל המדינה הזו"

ובכן.. נכון והנה משהו אחד לפחות שהערבים הרשו לעצמם ללמוד מה- "ציונים".

מהות הערבי היא שיבטיות וכבוד. ואם הם למדו דבר אחד או שניים הרי הם יכולים להשתנות

אם רק ירצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה כבוד אתה מדבר?

גנבה זה כבוד מבחינתך? וכל ה99% חארות הם גם גנבים (או פשוט משאילים משהו שלא שלהם בלי כוונה להחחזיר...). אז, כבוד?!

הם סתם זבל שאוהב שהכול בא לו בקלות ושכולם מסביבו ישחקו לפי החוקים שלו, שבהם הכול מגיע לו... בלי כבוד.

באו נעשה סקר קטן בקרב החבר'ה שניהלו פה את הדיון... מי בסופו של דבר, אחרי כל ההסברים והנימוקים מסכים לתוכנית של ליברמן באופן עקרוני (הנקודות העקרוניות, בלי להיכנס לפרטי הביצוע- חוץ משיקול של אפשרי או לא...) ;)

אני מסכים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה שיצא לי ליראות.

לפני שבוע הייתי בתחנת רכבת בתל אביב וחיכיתי לרכבת.בין כול המחכים לרכבת היו שם גם קבוצה של בערך 15 נערים ערבים ישראלים שפשוט כול מה שהם עשו שם זה לקלל וללכת מכות אחד עם השני כאשר כול שאר הממתינים ובניהם אני מסתכלים ומנסים להבין מה ניסגר איתם.

אבל זה היה שום דבר. בשלב מסויים 2-3 מהנערים הערבים האלה פשוט ירדו לפסי רכבת עצמם והתחילו ללכת שם מכות (בצחוק) עד שבאו השומרים והעיפו אותם משם לא לפני שהיו צריכים להתחנן מהם לעלות דקה שלמה. באמת שקיוויתי שרכבת תעבור באותו הרגע. באמת ...

העיניין הוא שאני אחד שנוסע הרבה ברכבות ואף פעם אבל אף פעם לא יצא לי ליראות ישראלי שעושה דבר שכזה.זה הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד אנחנו מדברים...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326629,00.html

מעניין מתי בפעם האחרונה הם התארגנו כל כך יפה אחרי שערבי התפוצץ בתוך אוטובוס מלא ילדים?

הם דוגמא לכאלה שצריך לשלול להם את האזרחות... למי שתהה...

IG- אני בפנים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו לא עושים עם זה כלום אולי באמת לא מגיע לנו להתקיים .

מסכים. לצערי, זאת הכללה. יש כאלה שהצביעו ליברמן (שזה מעיד על ניסיון לשינוי, גם אם הזוי ולא מציאותי לדעתם של רבים) - ככה שלהם מגיעה הזכות התיאורטית להתקיים... עם זאת, כנראה שגם הם ייספו עם השאר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...