BIOS לא מזהה כונן קשיח..... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BIOS לא מזהה כונן קשיח.....

kruscal

Recommended Posts

שלום רב לכולם !!!

יש לי מחשב שב - לא מזהה את הכונן קשיח- רק כונן ה DVD רשום,

חשוב לציין כשקיבלתי את המחשב עם מערכת ההפעלה המחשב עבד כמו שצריך - גם אז

ה - לא זיהה את הכונן קשיח !!!

יש מסך אחריי ההפעלה הראשונית שמראה שזוהה כונן קשיח (בעלייה של המחשב) - (זה נראה כמו איזשהו ממשק פנימי של המחשב).

* חשוב לציין - "הצמה" של הכונן קשיח ללוח האם טובה בדקתי אותה במחשב אחר - ככה שזו לא הסיבה !

כתוצאה מבעיה זו - אני שם דיסק WINDOWS BOOT ואחרי שאני מנסה להתחיל להתקין - יש הערה במסך הראשוני של ההתקנה :

"מערכת ההפעלה לא זיהתה כונן קשיח במחשב שלך - ויציאה מה SETUP"!

בבקשה תעזרו לי - אני לא ניתקלתי בבעיה כזו מעולם - איזה מין זה ???!

תודה רבה לכולם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיסק SATA?

אתה מנסה להתקין והוא טוען שאין דיסק קשיח... אני מבין נכון?

אתה צריך בתחילת ההתקנה ללחוץ F6 (אתה תראה יהיה רשום לך) ולתת לו את הדרייברים של ה-SATA.

הדרייברים נמצאים בסידי של הלוח ואתה צריך להעביר אותם לפלופי.

אם זה לא SATA והלוח לא מזהה נסה לטעון ברירת מחדל של הביוס... פרטים על החומרה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיסק SATA?

אתה מנסה להתקין והוא טוען שאין דיסק קשיח... אני מבין נכון?

אתה צריך בתחילת ההתקנה ללחוץ F6 (אתה תראה יהיה רשום לך) ולתת לו את הדרייברים של ה-SATA.

הדרייברים נמצאים בסידי של הלוח ואתה צריך להעביר אותם לפלופי.

אם זה לא SATA והלוח לא מזהה נסה לטעון ברירת מחדל של הביוס... פרטים על החומרה יעזור.

כן זה SATA ואין לי כונן פלופי במחשב מה לעשות .....

תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה SATA ואין לי כונן פלופי במחשב מה לעשות .....

תודה רבה!!!

אם זה SATA ואין לך פלופי והלוח שלך דורש זאת (התקנה דרייברים) אז אין לך הרבה מה לעשות חוץ מלהביא פלופי.

ישנם לוחות שאינם זקוקים לדרייברים והם מזהים את ה-SATA לבד, אם הינך משוכנע כי ה-SATA באינייבל בביוס ובבוט רואים את זיהוי הSATA (לא בביוס)

אז כנראה הלוח לא תומך.

בכל מקרה אני יודע על אנשים שחיברו את ה-SATA לבקר הרייד ולא ל-SATA הרגיל ולכן היה קושי בזיהוי.

סיכום:

ברוב הלוחות יש שני בקרים, בקר SATA לדוגמא:NVIDIA בקר רייד לדוגמא: SILICON. כיום הרבה לוחות כאשר מחברים לבקר SATA הרגיל אין צורך בדרייברים. - לכן אם במידה ויש לך שני בקרים, שים לב להיכן הם מחוברים.

אם אין לך שני בקרים או לחילופין חיברת לבקר הנכון והבקר נמצא באינייבל בביוס, הינך חייב פלופי בכדי להתקין .

היה יותר קל לתת לך תשובה אחת ופחות מורכבת ועיניינית אם הייתה נותן פרטים על הלוח שברשותך כמו שביקשתי הודעה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה SATA ואין לך פלופי והלוח שלך דורש זאת (התקנה דרייברים) אז אין לך הרבה מה לעשות חוץ מלהביא פלופי.

ישנם לוחות שאינם זקוקים לדרייברים והם מזהים את ה-SATA לבד, אם הינך משוכנע כי ה-SATA באינייבל בביוס ובבוט רואים את זיהוי הSATA (לא בביוס)

אז כנראה הלוח לא תומך.

בכל מקרה אני יודע על אנשים שחיברו את ה-SATA לבקר הרייד ולא ל-SATA הרגיל ולכן היה קושי בזיהוי.

סיכום:

ברוב הלוחות יש שני בקרים, בקר SATA לדוגמא:NVIDIA בקר רייד לדוגמא: SILICON. כיום הרבה לוחות כאשר מחברים לבקר SATA הרגיל אין צורך בדרייברים. - לכן אם במידה ויש לך שני בקרים, שים לב להיכן הם מחוברים.

אם אין לך שני בקרים או לחילופין חיברת לבקר הנכון והבקר נמצא באינייבל בביוס, הינך חייב פלופי בכדי להתקין .

היה יותר קל לתת לך תשובה אחת ופחות מורכבת ועיניינית אם הייתה נותן פרטים על הלוח שברשותך כמו שביקשתי הודעה קודם.

שוב שלום,ותודה רבה על העזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מצטער אבל המחשב של חברה שלי ואין לי את המפרט של המחשב - מה גם שעל הלוח אם העלוב הזה לא רשום שום דבר,

לא חברה לא סוג פשוט שום דבר......

לא משנה בכל זאת אני ינסה את הדברים שהמלצת

תודה רבה שוב !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...