איך המפרט הבא (מבוסס XP2400 ו-KT400) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא (מבוסס XP2400 ו-KT400)

NIR-T

Recommended Posts

BENQ= Acer

לי אישית יש שלושה כונני DVD שלהם ואני לא רמוצה,, לחבר שלי יש את החדש והוא לא מרוצה.

את הLITEON ראיתי בפעולה והוא מעולה, אם אתה רוצה אני אברר לך דגם מדוייק- כנראה זה לא האחד שיש לLOL.

אז אולי יש לכם של .

BENQ היא חטיבה של וזה לא תמיד אומר שאלה אותם המוצרים.

יכול להיות ש- מפתחת מוצרים משלה ו-BENQ מפתחת מוצרים משלה.

אני אישית ראיתי את הצורבים והסידירומים וכל נגני הדיוידי של BENQ והתרשמתי מאוד מאוד.

לאומת כל הציוד של סמסונג, פיליפס, , , שהיה לי, התרשמתי הכי הרבה מהציוד של BENQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעש הממני אידיוט, בסדר? תאמין לי שלקרוא אני יודע.

איך ראית אותם בדיוק? באריזות? השתמשת באחד בעצמך?

אני אישית שמעתי רק טובות על הDVD של LITEON שמקבל שבחים בכל מקום וגם זול מאוד, ולא- אל תיתן לי לינק לביקורת בטכנו..היא ממש לא מרשימה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מביא לך שום לינק, פשוט עברתי הרבה חברות והגעתי ל-BENQ והם שמים את כל החברות בכיס הקטן.

אני לא יודע מה לגבי LITE-ON לפי מה ששמעתי גם הם מצויינים, לא אמרתי שהם לא טובים, פשוט בגלל שיש לי

כבר נסיון עם BENQ המלצתי לו עליהם, עם אתה אומר שגם LITE-ON טובים אז שהוא יחליט, אבל אתה רק שמעת

שהם טובים, ואני השתמשתי בהם, ובנקיו מאוד מאוד שקטים ומהירים, ומתחילים לקרוא מאוד מהר אחרי שמכניסים את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BENQ= Acer

לי אישית יש שלושה כונני שלהם ואני לא רמוצה,, לחבר שלי יש את החדש והוא לא מרוצה.

את הLITEON ראיתי בפעולה והוא מעולה, אם אתה רוצה אני אברר לך דגם מדוייק- כנראה זה לא האחד שיש לLOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מתחמם מאוד- העמבד מבוסס על ליבת הT2B שקרירה יותר מהליבת הפלומינו\TBRED.

IBROW- הסיבה היחידה שקוטלים את המפרטים שלך היא שאתה לא יודע על מה אתה מדבר..לא משום סיבה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא יודע יותר ממך. עובדה שנתח השוק של אינטל יותר גדול... אבל בישראל קנאים ככה זה. אם היית טועה הנתח של אינטל לא היה יותר גדול, ולא היה ממשיך לגדול.

ובעניין, אני רק יודע שפנטיום 4 2.4B יותר זול מATHLON XP 2400 וגם הלוחות אם עולים אותו הדבר וזכרונות עולים אותו הדבר זה כל מה שאני צריך לדעת... עובדה שאף פעם לא הייתה הודעה של אחד שמתלונן על הפנטיום 4 שלו.

אגב על איזה הודעה בדיוק הגבתם? בכלל לא רשמתי הודעה בת'רד הזה חוץ מזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...