מתלבט בין 4 נגנים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 4 נגנים

someone

Recommended Posts

אז ככה, אני מתלבט בין מספר נגנים..:

Creative Zenmicrophoto 8gb

Iriver E10

Ipod nano 2G 8GB

IAudio X5L

Zen Vision M: עולה טיפה יותר מהתקציב שלי, אבל אם הוא טוב בהרבה מהאחרים אני אשקול גם אותו

אני נוטה לכיוון הCREATIVE או הIRIVER כרגע, הבעייה שעד היום, ראיתי אצל חברים את שיטת הניווט בעזרת בID TAGS ולא ממש אהבתי, זה כמעט תמיד יוצר שגיאות בגלל שיש כמה אלפי שירים, תמיד יש הרבה כאלה עם ID TAGS חלקי, שגוי, מאויית לא נכון וכדומה, וזה יוצר הרבה בעיות לפי מה שראיתי..

מה אתם אומרים? איזה נגן עדיף? בעיקר מחפש איכות שמע טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E10 ללא שום ספק

זמן מדהים (32 שעות)

איכות שמע מעולה

מנגן גם וידאו

מלא בפיצ'רים וכל טוב, ובנוסף גם שילוב הזוי- שלט רחוק לטלויזיה (יש לו פורט אינפרא אדום לזה)

אין כאן הרבה התלבטות.........

אם התקציב שלך מוגבל יותר או שאתה צריך נפח גדול יותר, לך על המיקרו פוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג אותי אבל אני לא מתלהב כמו כולם פה מהZVM

ראיתי אותו בחנות וניסיתי אותו והשליטה ממש אבל ממש לא נוחה!

אני אישית הייתי לוקח את הX5L ! גם הרבה נפח וגם זמן בטריה מצויין - 35 שעות...

הקטע של המסך זה סתם גימיק לטעמי. מי רואה בנגנים עם מסך 3 אינץ'? מילא PMP, אבל גם זה לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הוא 2.5" ונועד לסדרות/קליפים, לא לסרטים. לסרטים לוקחים PMP עם מסך 3.5" ומעלה.

ואתה מצחיק, אתה יודע? מדבר על נוחות שימוש ומציע את ה X5L עם הג'ויסטיק המסריח בעולם. גועל נפש.

הZVM מאוד נוח, אם אתה יודע איך להשתמש בכפתורי מגע. לוקח בדיוק 3 דקות להתרגל.

פותח הדיון- במקרה ואתה יכול לחסוך עוד קצת, אני מצטרף להמלצה על הקריאטיב. ואם אתה קונה בארה"ב, יש עוד משהו שכדאי לך לשקול-

creative Vision W החדש, PMP עם מסך רחב של 4.3". יש לקראת החגים והוא עולה כרגע 250 דולר בלבד (מחיר מקורי 300)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הוא 2.5" ונועד לסדרות/קליפים, לא לסרטים. לסרטים לוקחים PMP עם מסך 3.5" ומעלה.

ואתה מצחיק, אתה יודע? מדבר על נוחות שימוש ומציע את ה X5L עם הג'ויסטיק המסריח בעולם. גועל נפש.

הZVM מאוד נוח, אם אתה יודע איך להשתמש בכפתורי מגע. לוקח בדיוק 3 דקות להתרגל.

פותח הדיון- במקרה ואתה יכול לחסוך עוד קצת, אני מצטרף להמלצה על הקריאטיב. ואם אתה קונה בארה"ב, יש עוד משהו שכדאי לך לשקול-

creative Zen Vision W החדש, PMP עם מסך רחב של 4.3". יש מבצעים לקראת החגים והוא עולה כרגע 250 דולר בלבד (מחיר מקורי 300)

הג'ויסטיק של X5L ממש לא מסריח, טרחת לנסות אותו בכלל?

אני אישית הסתבכתי עם הרגישות של הכפתורי מגע של הZVM וכך גם חבר שלי והמוכר! ניתן לכוון את זה בכלל?

שלא נדבר על זה שהסוללה של X5L הרבה יותר טובה! 35 שעות לעומת 14 בZVM, וגם יש לך HOST לחיבור מכשירים אחרים

מי שמחפש מכשיר DAP נטו בלי גימיקים של ניגון קליפים (או סרטים) יכול ללכת בראש שקט על X5L לדעתי

אם אתה קונה בחו"ל אז הרבה יותר משתלם ZVW הוא עולה במקרה הגרוע 300 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי בהחלט את ה X5L, ולהרבה יותר מכמה דקות.

אז יופי שיש לו מדהימה, אבל בוא לא נשכח את העובדה שהוא סופר בלטה

הג'ויסטיק שלו זה הג'ויסטיק הכי מסריח שהתעסקתי איתו בחיים, לצערי תקעו את הגועל נפש הזה גם ב A2.

נכון של X5L יש הרבה יותר פיצ'רים וסוללה טובה יותר, אבל תשווה אותו גם בגודל ל ZVM- אתה תראה כבר את ההבדל העצום ביניהם. במיוחד ההבדל במשקל יהיה מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...