שינוי כותרת בסוני אריקסון K750 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי כותרת בסוני אריקסון K750

Bose

Recommended Posts

מישהו אולי יודע איך משנים כותרת ב-K750?

למעלה כתוב לי בגדול ORANGE IL וקצת למטה כתוב ביותר קטן orange וזה פשוט הורס את הטפט וגם סתם מעצבן כל הפרסומות הללו.

יש אפשרות לשנות כותרת אחת או אפילו את שניהם?

חרשתי את התפריטים ולא מצאתי.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אולי יודע איך משנים כותרת ב-K750?

למעלה כתוב לי בגדול ORANGE IL וקצת למטה כתוב ביותר קטן orange וזה פשוט הורס את הטפט וגם סתם מעצבן כל הפרסומות הללו.

יש אפשרות לשנות כותרת אחת או אפילו את שניהם?

חרשתי את התפריטים ולא מצאתי.

תודה לעוזרים.

תרשום בהודעות NICON

ותשלח ל 999

אתה תקבל לוגו מפעיל שקוף תתחדש אחי !! :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה בw800\k750 ומתקדמיהם...

הדרך היחידה להעלים את הלוגו המפעיל, היא בפריצה בעזרת תוכנת FAR...

מידע על התוכנה, ותהליך הפריצה תוכל למצוא בקהילת Pocket.

ובכל מיקרה, עדיין לא מצאו דרך לשנות את הלוגו, אלה רק להעלימו..

את הלוגו הגדול ניתן להעלים ללא בעייה בעזרת FAR, אבל את הקטן זה טיפה יותר בעיה, וזה יוצר בעיות אחרות במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

say, אם אני נניח קונה את המכשיר מחנות פרטית (כלומר ישירות מהיבואן) ולא דרך אורנג', איזה לוגו מופיע אם בכלל ?

אין דרך פשוט לקחת את ה-firmware הזה, בהנחה שהוא "נקי", ולהתקין אותו על מכשירים מאורנג' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי יופיע הלוגו של הSIM אשר יוכנס למכשיר. (אני מצטער אם אני טועה בעניין הזה.)

לגבי השאלה השנייה, אני מניח שעם ציוד מקצועי ותוכנות מקצעיות ניתן לעשות זאת.

אבל לא בפשטות כזאת, כלומר אין דרך להעתיק ממכשיר את הfrimware שלו.

אין בעייה להשיג frimwareים "נקיים" ברשת, הבעיה היא להשיג תוכנה אשר צורבת frimwareים למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשצורבים עברית למכשירים בדר"כ המכשיר הוא כבר עם FW נקי, ככה שקשה לדעת עם רק צורבים עברית או צורבים FW חדש לגמרי עם עברית.

ושוב, גם בFW נקי, (ככל הידוע לי) המכשיר לוקח את לוגו המפעיל מהSIM, ככה שרק עריכת FW תעזור בהסרת לוגו.

אני אישית ניסיתי המון אפשרויות (שבדר"כ הרסו את המכשיר) להסיר את שני הלוגויים, עד היום הצלחתי להסיר רק אחד, בלי שייצור בעיות נוספות.

--

כרגע בדקתי שוב, ולW800 ניתן לצרוב רק עברית, ללא צורך בצריבת FW מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לעוזרים.

כנראה שאני אצטרך ללמוד לחיות עם הכותרות הללו, אני לא מעוניין לשנות אותם דרך פריצות תוכנות כי זה בטח יסיר את האחריות ואם יהיו בו בעיות אני יאכל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם FAR הוא לא נעלם , ניתן להזיז אותו פשוט , ואז זה יוצר בעיה עם ערכות נושא , כך שזה יוצר בעיה אחרת .

לקחת בחשבון שמכשירים חדשים לרוב מגיעים עם רמת עדכנית יותר ומאובטחת יותר , כך שFAR לא כל כך תופסת עליהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פבל, את הלוגו הגדול, ניתן להעלים. את הקטן מזיזים.

ומצאו דרך חדשה להעלים גם את הקטן, עדיין לא ניסיתי אותה כי היא יותר מידי מסובכת, וההוראות הם בשפה לא ידועה.

בכל מיקרה, אתה יכול למצוא מדריך לדרך החדשה באתר Topsony.com

-

ובקשר לבעיה שהזכרת עם ערכות נושא, ע"י עריכה קטנה ופשוטה (שלוקחת בדיוק 10 שניות..) של הערכה ניתן לסדר את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...