W800I דברים מוזרים מאוד... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

W800I דברים מוזרים מאוד...

Systema

Recommended Posts

הסוני אריקסון W800I שלי התחיל להשתגע. היום הוספתי אילו הרבה שירים לתקיית ה- ושימו לב מה קרה:

היה לי שיר בשם PANIC.mp3 ורציתי לעשות תקיה לכל השירים של הלהקה אז מחקתי את הקובץ ופתחתי תקיה חדשה עם אותו שם של הקובץ כמובן בלי הMP3. נכנסתי לתקייה ומה אני רואה? הרבה תקיות והרבה קבצים שהגיעו משומקום שהשמות שלהם היו משהו כמו +__-+-=-^% וכו.. לא יכולתי להכנס לשום תקיה בפנים נתקלתי בשגיאה. לא יכולתי למחוק את התקיה ולא לשנות לה את השם. הוספתי עוד כמה שירים חדשים וניתקתי את הפלא. ומה אני מקבל? מיקס נחמד של השירים שהוספתי שקוראים לו PANIC.

עריכה: עכשיו כל השירים הישנים שלי הם בעצם גם כן מיקסים כאלה לשירים שהוספתי אז. האורך של ה"שירים" נשאר אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מפרמטים? מה צריך למחוק? אני מפחד למחוק משהו חשוב.

עריכה: בסדר.. פתרתי את הבעיה. מסתבר שצריך להעביר שירים אך ורק עם תוכנה שמגיעה עם הפלא בשם Disc2phone, ובכלל כנראה שהדרייבר לא היה מותקן נכון כי התקנתי אותו מחדש ועכשיו יש 0 בעיות בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרמט את כרטיס הזיכרון, צריכה להיות אפשרות כזו בטלפון שלך. מה שימחק לך זה כל השירים והתמונות ששמרת שם(שגם ככה הרוסים).

נסה ותחזור אליי עם תשובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בW800 ניתן לעשות גיבויים על הSIM (ואפשר שזה יהיה גם באופן אוטומטי)

אתה ניכנס לרשימת אנדי קשר->עולה למעלה ל"אפשרויות"->מתקדם->

-> במידה והמספרים הקיימים שמורים על הSIM אתה לוחץ על "העתק מהSIM \ במידה והמפסרים הקיימים שמורים על מכשיר, אתה לוחץ "העתק לSim"->

אחרי שהעתקת הכל, אתה ניכנס לשמירה אוטו' בSIM-> שם מסמן את "מופעל"-> עכשיו ניכנס לאנשי ברירת מחדל-> ושם מסמן אנשיקשר בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...