פלאפון-מצלמה עם 10 מגה פיקסל מבית סמסונג: - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון-מצלמה עם 10 מגה פיקסל מבית סמסונג:

T-Flash

Recommended Posts

מה לא פרקטי בזה?

תמונה ב 10 מגה פיקסל תיקח כ 5 מגה

כרטיסים של ג'יגה היום עולים פחות מפופקורן גדול בקולנוע

מה רע ב 200 תמונות?

אבל האיכות של התמונה תיהיה ברמה של חיריה במקרה הטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להתלהב מזה שהם דוחפים מגה פיקסלים....

מובטחת לכם חרא של איכות

מה שכן אפשר לעשות, זה לכווץ את התמונות ל 50% מהגודל ואז זה ייראה טוב.

בנוסף, 3dgod, יש מצלמות רגילות לשוק הנורמלי ברזולוציות של 12 ואפילו 16 מגה פיקסל

לשוק המקצועי יש גם 40.

איזה "רגילה" מכילה 12MP?

אני לא מדבר על מצלמות DSLR, אלא על P&S לא מורכבות מדי, כי אחרי הכל זאת של פלאפון.

אני לא ראיתי את התמונות מהפלאפונים האלה, אבל ברור שהאיכות בקרופ 100% תהיה זועתית + רעש.

מיותר לחלוטין, נראה לי שאפילו קוריאני לא יקנה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוויני ריגול מתמקסים ב-10 מגה-פיקסל, הממ אולי אין הבדל בינם לבןי המצלמפון הזה...אה רגע, העדשה!

:nono:

אני נותן לדבר המכוער הזה שעת אחת לפני שהוא בוכה להטענה. לא הייתי קורא לזה אפילו מוצר קונספט :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוויני ריגול מתמקסים ב-10 מגה-פיקסל, הממ אולי אין הבדל בינם לבןי המצלמפון הזה...אה רגע, העדשה!

:nono:

אני נותן לדבר המכוער הזה שעת אחת לפני שהוא בוכה להטענה. לא הייתי קורא לזה אפילו מוצר קונספט :s07:

הייתי אומר שללויינים יש להם חיישן בסביבות ה100 מגה פיקסל ויותר

הסבר קטן למה אין מצב שייצאו מזה איכותיות.

החיישן קטן מה שאומר שכל פיקסל עליו מקבל פחות אור ולכן צריך להגביר אותו "יותר חזק"-מה שגורם לרעש! ונגיד תביא לזה אלגוריתם הכי טוב שיכול להיות(מה שממש לא אפשרי מבחינת חומרה) זה עדיין יצטרך לגהץ את הרעש באופן ממש אגרסיבי מה שיעיף פרטים מהתמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העדשה ....עם התמונות יוצאות גרועות זה (חיישן CCD גרועה) זה לא ממש 10MEG זה אינרפולציה ל10MEG ..

אני בטוח שהחישן לא יותר מ (שזה גם המון )

3MEG

יש חיישן של 10.2

http://www.digit.no/wip4/detail.epl?id=83874

זה של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...