בשביל מה נגן MP3 כשיש N73? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה נגן MP3 כשיש N73?

noambaum

Recommended Posts

1.למה קנית פלפאון "כזה משכולל" אם אפשר נוקיה 3100 ב200 ושומר ת 1000 שקל לדבר אחרים? אם יש לך איכותית יותר מ K750 וMP3

2.נגן בפלאפון בהחלט יכול להלחם בסאונד,באיכות,בעוצמה בנגנים של היום( W800,N91 ועוד)

3.כיום כבר התמונות שיוצאות ממצלפון הם דיי איכותיות ודיי קרובות למצלמה דיגיטלית אמיתית,(לפעמים לא מרגישים הבדל)

;)

N91 מתחרה בנגנים רק בנפח, לא באיכות (כן, יצא לי לשמוע אותו, למרבה ההפתעה)

W800 לא מגרד איכות של נגן נורמלי. (אולי של האלו ב 200 שקל ל 2 ג'יגה, הג'נריים)

לגבי , אפילו ה N93 לא מתקרב לאיכות של הניקון L4, שהיא לא בדיוק מצלמת-על, שלא נדבר על מינולטה Z3 שנותנת ל N93 השפלה......

chavig- אני ממליץ לך על V 1GB

עולה 90 דולר, נגן מעולה, מתאים מאוד לספורט (מאוד קטן, קל, ואיכותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

N91 מתחרה בנגנים רק בנפח, לא באיכות (כן, יצא לי לשמוע אותו, למרבה ההפתעה)

W800 לא מגרד איכות של נגן נורמלי. (אולי של האלו ב 200 שקל ל 2 ג'יגה, הג'נריים)לגבי מצלמה, אפילו ה N93 לא מתקרב לאיכות של הניקון L4, שהיא לא בדיוק מצלמת-על, שלא נדבר על מינולטה Z3 שנותנת ל N93 השפלה......

chavig- אני ממליץ לך על V 1GB

עולה 90 דולר, נגן מעולה, מתאים מאוד לספורט (מאוד קטן, קל, ואיכותי)

שמעתי אייפוד נאנו (נגן איכותי?) וההבדל באיכות דיי דומים,אולי בנגנים אחרים יש הבדל אבל בנתיים עם הנגנים ששמעתי ההבדל קטן עד לא מורגש .

ופיקה, מה חשבה לעצמה כשהוציאה את סדרת המוזיקה (N91,N73 ועוד בגרסאות מוזיקה) להתחרות בנגנים האיכותיים של היום אם נגן ג'נרי עוקף אותם?

יואב, K800 מוציא מעולות ואם מקטינים את הרזולוציה התמונה יוצאת מצויינת (יש לי נסיון עם W800 וה K800 יותר טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה007 תודה על ההמלצה אני אבחון את הנגן הזה.

ואני אשמח אם הדיון יתרכז על המלצות לנגן בתקציב ולשימוש שנתתי ולא האם הנגנים של הפלאפונים היום יותר טובים או לא מנגנים רגילים,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים לגמרי את הנקודה.

אף אחד לא קונה K800 כדי שהוא יתחרה ב"מצלמות אמיתיות". קונים פלאפון עם מצלמה יחסית איכותית כי רוצים שתהיה מצלמה כזאת בהישג יד, תמיד.

היתרון ב-Combo כזה הוא פשוט - הפלאפון עליך תמיד, לפחות אצל הרוב המוחלט של האוכלוסיה בערך.

מצלמה, מה לעשות, לא.

אני עוד לא ראיתי אנשים שמסתובבים עם מצלמה עליהם ככה סתם בחיי היום-יום.

קרה והם ראו משהו שרצו לצלם באותו רגע - אני בטוח שזה מאוד מעודד אותם שיש להם "מצלמה אמיתית" בבית.

בקשר לנגן, well, זה פשוט עניין של נוחות אני מניח.. לא ללכת עם שני מכשירים בכיס.

אבל האמת שאת זה גם אני לא כלכך מצליח להבין, הרי במילא צריך לקחת חוץ מהפלאפון גם שצריכות להיגרר איתי לכל מקום.. אז מה זה כבר משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי אייפוד נאנו (נגן איכותי?) וההבדל באיכות דיי דומים,אולי בנגנים אחרים יש הבדל אבל בנתיים עם הנגנים ששמעתי ההבדל קטן עד לא מורגש .

ופיקה, מה חשבה לעצמה נוקיה כשהוציאה את סדרת המוזיקה (N91,N73 ועוד בגרסאות מוזיקה) להתחרות בנגנים האיכותיים של היום אם נגן ג'נרי עוקף אותם?

יואב, K800 מוציא תמונות מעולות ואם מקטינים את הרזולוציה התמונה יוצאת מצויינת (יש לי נסיון עם W800 וה K800 יותר טוב)

1- אתה שואל אותי מה נוקיה חשבו לעצמם? שאלה טובה.

מה הם חשבו לעצמם שהוציאו את ה N-Gage? אותו סיפור.

ואייפוד נאנו הוא לא בדיוק הנגן הכי איכותי שיש (אם אתה מדבר על דור ראשון, יש לנו פה בכלל מקרה אבוד, נגן זוועתי)

אבל גם מול אייפוד- כנראה שמעת עם של 50 שקל. לא יפתיע אותי. או זה, או שיש לך בעיות אוזניים, מצטער להודיע o_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, לכל דבר יש את שימוש שלו. לי למשל, יש שני נגנים ו-N73 וכל אחד הוא משהו אחר. 40 ג'יגה שמכיל את כל אוסף המוזיקה שלי בשביל חיי היום יום; נגן ג'נרי Yepp עם 256 mb בשביל ריצות, חדר כושר וספורט בכללי ואת ה-N73 עם 2 ג'יגה שמכיל גם וגם סדרות בשביל נסיעות לבצפר בבוקר למשל שאין לי כוח "להיסחב" עם האייפוד שלי גם בגלל הגודל וגם בגלל שיש לי זמן לשמוע בין שלושה לחמישה שירים. אהה איך שחכתי... אני גם משתמש בו בשביל לדבר :s07:.

אני בטוח שיגיע היום שבו הפלאפונים יהוו מעין מרכז בידור שישלב אודיו, ווידאו, צילום ומי יודע מה עוד במכשיר אחד קומפקטי ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיגיע היום שבו הפלאפונים יהוו מעין מרכז בידור שישלב אודיו, ווידאו, צילום ומי יודע מה עוד במכשיר אחד קומפקטי ונוח.

אתה יודע שזה בדיוק מה שאמרו לפני בערך 3 שנים שיצא הפוקט פיסי הראשון ששילב סלולארי?

הצפי היה שתוך 3 שנים יהיה לנו את מרכז הבידור הנייד האולטימטיבי.

הפתעה, זה לא קרה, וזה גם לא יקרה כל כך מהר. (יום אחד, אולי, אבל לא בקרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, לכל דבר יש את שימוש שלו. לי למשל, יש שני נגנים ו-N73 וכל אחד הוא משהו אחר. 40 ג'יגה שמכיל את כל אוסף המוזיקה שלי בשביל חיי היום יום; נגן ג'נרי Yepp עם 256 mb בשביל ריצות, חדר כושר וספורט בכללי ואת ה-N73 עם 2 ג'יגה שמכיל גם וגם סדרות בשביל נסיעות לבצפר בבוקר למשל שאין לי כוח "להיסחב" עם האייפוד שלי גם בגלל הגודל וגם בגלל שיש לי זמן לשמוע בין שלושה לחמישה שירים. אהה איך שחכתי... אני גם משתמש בו בשביל לדבר :s07:.

בפעם האחרונה שבדקתי Yepp זה מותג של .. רחוק מלהיות ג'נרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיש עכשיו - N73. :D

ה N73 רחוק מלהיות מרכז בידור. אם כבר אתה נותן דוגמה על מכשיר סלולארי, תגיד לפחות N93

מרכז בידור אומר שאפשר לראות עליו בנוחות גם .

כל עוד לא יהיה לזה מסך של 3.5" או יותר, אי אפשר לראות על זה בנוחות. זה בנוסף לעובדה שצריך להמיר את כל הוידאו בשביל שהמכשיר יתמוך בזה, וגם אז רק בצורה מקרטעת. יצא לי להתנסות בכל מכשיר סימביאני חדש בשוק-

N73, N91, N93, לא חסר.

*אני חייב להגיד שהתאכזבתי מאיכות השמע של ה N91 שאמור להיות מכשיר .

יואב- אני בטוח שהוא התכוון Yepo, הרבה אנשים מתבלבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין נגן טוב אחד לנגן טוב אחר, אני יכול להבין את הטענה הזו.

בין איכות של פלאפון לאיכות של נגן, זה הבדלי שמים וארץ.

אם אתה לא יכול לשים לב, יש לך בעיית אוזניים רצינית. הצליל שהמכשירים הסלולאריים מספקים הוא לגמרי שטוח וחסר חיים, וגם בד"כ מתכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל המעבדי קול העלובים שהחברות נוהגות לתקוע.

תהרגו אותי, אבל אם הייתי מנכ"ל נוקיה\שמוקיה הייתי מתמזג עם חברת נגנים קטנה (נגיד COWON) ומתחיל ללכת עם המגמה. זה היה מכניס לכיס הפינלנדי שלי הרבה כסף פינלנדי או איילים או מה שזה לא יהיה שהם סוחרים בו שם.

הרי המגמה היא מכשיר DIA מוצלח, לפחות אמורה להיות - אז למה אף אחד לא מתקדם לפיה??? :s07:

אני אומר בואו נעבור לאוסטרליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...