בשביל מה נגן MP3 כשיש N73? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה נגן MP3 כשיש N73?

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Digital to Analog Converter, הרכיב שאחראי להעביר את האות הדגיטלי (קובץ ה- לצורך העניין) לאותות אנלוגיים ("סאונד").

DSP (ר"ת Digital Signal Processor) זה סתם רכיב מיותר שיכול "ליצור אפקטים" ואין לו שום קשר לאיכות הסאונד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיבוד מיותר שאין שום צורך לבצע.

זה רכיב מיותר שנועד לייצר אפקטים ואין לו שום קשר לאיכות (אלא אם העלאת הבאס בעזרת אקולייזר נחשב מבחינתך ל"שיפור סאונד".. ::)).

והיום בפינתנו היומית:

הידעת? קיימים מגברים במאות אלפי דולרים שלא כוללים שום DSP מכל סוג שהוא... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שפלאפון-- מתאים לאנשים שבגדול באמת צריכים את הפלאפון לשיחות ומדי פעם לשמוע את אחד מ-100 השירים באוסף שלהם ולצלם את חבריהם במצלמה.

אתה לא תראה אדם שבאמת חשוב לו הסאונד או איכות מתפשר על "All in one" שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קראתי תדיון ואני חיב להגיב

הבעיה שלי אישית בפאלפונים משולבים אם לא קשורה לנפח

1 גיגה מספיק לי לגמרי לשירים ומידי פעם אפשר להחליף וזה לא הבעיה ובטח לא הבעיה שמתוכננים או יצאו פאלפונים אם 8 גיגה

גם איכות הסאונד לא מציק לי כל כך כי לא איכפת לי ליתפשר שאני מחכה בתור

מה שכן מציק לי זה

1-לא נוח לספורט

2-ממשק פחות נוח מימכשיר יעודי

3-המחיר של הפלאפון המשולב יקר במידה כזות שאתה פוחד לאבד אותו

4-מכשירים שמשולבים בהרבה דברים שהם מיתקלקלים\ניגנבים וכו אתה מאבד את כל מה שהם נותנים לך

לדוגמה שמחשב מיתקלקל עד שאני לא מתקן אותו\קונה חדש אין לי הרבה פונקציות שאני מישתמש בהם על בסיס יומי

ככה שאני מעדיף הכל לחוד חוץ מבמיקרים מסוימים אם העלות והנוחות מישתלמים

לדוגמה מחשב מתאים לי כי זה מוצר שלא זז הרבה ולא מיתקלקל הרבה

אומנן מפריע לי שהוא מיתישן מהר מבחינת הרצת מישחקים אבל בדברים אחרים הוא מחזיק הרבה זמן יחסית

אבל מכשיר ניד זז הרבה והרבה יותר קל לאבד אותו וכו ככה שאני מעדיף בנידות דברים זולים יותר ונוחים יותר

למרות שיגיע היום שגם הפאלפונים המשולבים יהיו מספיק טובים בישבילי מבחינת עלות מול תועלת

אבל אני עדין יחזיק קטנטן לספורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אלא אם העלאת הבאס בעזרת אקולייזר נחשב מבחינתך ל"שיפור סאונד".. ::)).

במידה ודרך מסוימת, זה כן.

אי אפשר להגיד שזה תורם לשיפור איכות הסאונד, אבל התאמת אקולייזר אישי פעיל תורמת לחווית השמע. רק אתה יודע מה מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פלאפון 6680 של נוקיה וקניתי לו ג'יגה זיכרון שמתי שירים סרטים אבלללללללללללללללללל

הכשיר לא יכול להחזיק גם כMP3\4 וגם כפלאפון זה פשוט מחסל את הבטריה ,ושלא נדבר על הממשק הגרוע והאיטי.

יש לי GMINI400 בנפרד וזה הרבה יותר נוח שזה בנפרד , עדיף פאלפון עם מצלמה איכותית שיהיה לו אבל זה רק בשביל הצילצולים ושיהיה קטן עם בטריה חזקה לא צריך יותר מזה.

מניסיון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לא מבין את המושג DSP...

המילה שחיפשת, אם כבר, היא DAC.

DAC הוא רק שלב אחד בשרשרת של שלבים שכולם משפיעים על יחס אות לרעש במוצא, כך שזו תהיה טעות לומר של כל שאר עיבוד האותות המתרחש בנגנים של היום אין השפעה על איכות האות במוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת השאלה הזאת??

פלאפון נועד בשביל לבצע שיחות.

נגן נועד לנגן .

מצלמה מיועדת לצלם.

כמובן שגם נגן וגם קיימים בפלאפון, אבל לכל אחד יש את הדרישות שלו, ואותי למשל לא מספקת איכות הסאונד בסוני-אריקסון K750i שלי - בשביל זה יש לך נגן איכותי. גם איכות הצילום לא מספקת אותי - בשביל זה יש לי .

"הכל במכשיר אחד" מיועד למי שלא חשובה לו האיכות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור שוחר איכות שכנעתם אותי.

עכשיו אני צריך המלצה לנגן שישמש אותי נאמנה.

1GB מספיק לי מאוד,לא צריך מסך גדול ואוזניות טובות גם כן לשימוש ספורטיבי.

תקציב-100$ בארה"ב,אשמח להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת השאלה הזאת??

פלאפון נועד בשביל לבצע שיחות.

נגן נועד לנגן .

מצלמה מיועדת לצלם.

כמובן שגם נגן וגם קיימים בפלאפון, אבל לכל אחד יש את הדרישות שלו, ואותי למשל לא מספקת איכות הסאונד בסוני-אריקסון K750i שלי - בשביל זה יש לך נגן איכותי. גם איכות הצילום לא מספקת אותי - בשביל זה יש לי .

"הכל במכשיר אחד" מיועד למי שלא חשובה לו האיכות בכלל.

1.למה קנית פלפאון "כזה משכולל" אם אפשר נוקיה 3100 ב200 ושומר ת 1000 שקל לדבר אחרים? אם יש לך איכותית יותר מ K750 וMP3

2.נגן בפלאפון בהחלט יכול להלחם בסאונד,באיכות,בעוצמה בנגנים של היום( W800,N91 ועוד)

3.כיום כבר התמונות שיוצאות ממצלפון הם דיי איכותיות ודיי קרובות למצלמה דיגיטלית אמיתית,(לפעמים לא מרגישים הבדל)

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...