בשביל מה נגן MP3 כשיש N73? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשביל מה נגן MP3 כשיש N73?

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה הכי גדולה במכשיר שמשלב שלוש מכשירים מצלמה נגן ופאלפון זאת הבטריה של מספיקה לשלושתם

W800 מספיק לכ-10 שעות נגינה, וליותר מ-30 במצב טיסה, אז זה לא בדיו קככה, ואני ממליץ לכם לקרוא את מה שמילפורד :s05: כתב... רק כדי לקבל פרופרציות מול כל אלה שאומרים ומשווים לי K800 עם Z3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה N73 רחוק מלהיות מרכז בידור. אם כבר אתה נותן דוגמה על מכשיר סלולארי, תגיד לפחות N93

מרכז בידור אומר שאפשר לראות עליו בנוחות גם סרטים.

כל עוד לא יהיה לזה מסך של 3.5" או יותר, אי אפשר לראות על זה סרטים בנוחות. זה בנוסף לעובדה שצריך להמיר את כל הוידאו בשביל שהמכשיר יתמוך בזה, וגם אז רק בצורה מקרטעת.

יואב- אני בטוח שהוא התכוון Yepo, הרבה אנשים מתבלבלים.

אני די מסכים עם מה שאמרת.

על ה-N73 שלי הספקתי לראות רק סדרות ולא סרטים באורך מלא אבל אני חייב להודות שזה ממש כיף. המרה של סרט מלא (~700 MB), לוקחת עשר דקות. זה ממש לא רציני. אין קירטועים בווידאו אבל יש בעיית סינכרון של הסאונד עם התמונה. זה תלוי בתוכנה ובהגדרות שבהן אתה משתמש. לי למשל, זה עוד לא קרה.

עוד בעייה בפלאפונים עם מסכים גדולים זה ש... יש להם מסך גדול. אני לא יודע מה איתך אבל אני לא הייתי רוצה פלאפון יותר גדול מה-N73 שלי. שגם בו, אגב, כמעט ואין מקום למקשים בגלל המסך הגדול. צריך לחשוב על איזשהו קונספט עיצובי קצת שונה בשביל מכשירי מולטימדיה אמיתיים. כמו למשל המכשיר הזה שהמקשים שלו הם בעצם touch screen.

ד"א, הנגן שלי הוא Yepp (של , כמו שנאמר פה). ולא של Yepo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את זה למה מסכי מגע לא תפסו ממזמן

מגבלה טכנלוגית אין, בעייה לוגית אני לא רואה (למה שאנשים יתנגדו לרעיון? :-X, חוץ מזה שאם הם מתנגדים פשוט משמידים אותם וזהו)

בכל מקרה, מי שאמר שהוא רואה סדרות על ה-N73 שלו - זה באמת נוח לראות? כאילו יש לו מסך מצויין (2.4'', 18bit) אבל הוא מסוגל לעבד הכל?

זה נשמע לי אדיר אם כן.

אותה שאלה מופנית לבעלי V3X :-X :-X :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שמסכי מגע ישתלבו בהרבה פאלפונים בעתיד

זה פשוט פיתרון מצוין גם לנוחות שליטה בישומים וגם למסך גדול

חוץ מיזה אחרי ההצלחה הגדולה של הDS (אומנם בתחום המישחקים) הרבה חברות ירצו להשיק גם פאלפונים אם מסך מגע

חוץ מיזה הפאלפונים הופכים ליותר ויותר למחשב כף יד +פאלפון ולא לאפך וכרגע אין דבר יותר יעיל מימסך מגע למחשבי כף יד

לפחות לא במחיר נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, מי שאמר שהוא רואה סדרות על ה-N73 שלו - זה באמת נוח לראות? כאילו יש לו מסך מצויין (2.4'', 18bit) אבל הוא מסוגל לעבד הכל?

זה נשמע לי אדיר אם כן.

אני אישית רואה סדרות על המכשיר שלי (w800) בלי בעיה, אומנם המסך יותר קטן אבל רואים מצויין (גם עם תרגום.)

על המכשיר של אמא שלי (Imate K-jam) אני רואה גם מלאים, שנוסעים למקומות רחוקים עם האוטו זה תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את זה למה מסכי מגע לא תפסו ממזמן

מגבלה טכנלוגית אין, בעייה לוגית אני לא רואה (למה שאנשים יתנגדו לרעיון? :-X, חוץ מזה שאם הם מתנגדים פשוט משמידים אותם וזהו)

זה נשמע לי אדיר אם כן.

אני ראיתי prison break על הv3x של אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, אני אשתדל מחר לצלם את המסך שלי בזמן הפעלת סרט, ותראה שרואים מעולה+כתוביות..

מצאתי עכשיו תמונה של מכשיר של אחד מקהילת פוקט...

מסך רחב (האיכות יורדת במצב מסך רחב.)

543534.jpg

מסך רגיל;

P8270018s.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הרוב מאפשרים תמיכה של 3GP, במילים אחרות 15 FPS עם לא מתואם.

אם מקודדים כמו שצריך, אין בעייה עם הסאונד.

אני משתמש רק ב-3gp בגלל שהוא נותן לי דחיסה מעולה והאיכות בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...