אני מזכיר לכל מי שלא יודע - - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מזכיר לכל מי שלא יודע -

D_N_A

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מצאתי את הספר ("מצעד האווילות") בספריה הדפוקה של הבית ספר שלי... מחר אני גם ישאל את הספרנית...

בקשר לחמאה על הלחם, הפרוסה "תמיד" תיפול על הצד עם החמאה בגלל שתי סיבות:

1. הגובה של השולחנות מותאם לגובה של בן אדם רגיל ובגלל זה הלחם יעשה את אותם סיבובים כל פעם. בנוסף, תמיד אנחנו שמים (מן הסתם) את הפרוסה כשהצד המרוח כלפי מעלה. אם תשים את הפרוסה עם הצד המרוח כלפי מטה (לא מומלץ) ותפיל את הלחם - אז הוא יפול על הצד הלא מרוח ברוב הפעמים. הסיבה שזה לא באמת בכל הפעמים יפול על אותו הצד היא כאוס (שזה גם תחום במתמטיקה - מי שרוצה יכול לקרוא את הספר "כאוס" של מישהו עם שם מוזר - קיקו או משהו כזה, ספר כחול שמצויירים עליו צורות מוזרות [פרקטלים])

2. מבחינה פסיכולוגית אנחנו שמים לב/זוכרים רק את הדברים הרעים - חוקי מרפי האוויליים.

בכל מקרה, תורת המשחקים זה תחום רציני ויעיל לחלוטין! אין כאן עניין של פרדוקסים, ואינסוף נכנס כאן רק במקרים יוצאי דופן (אלא אם כן אתה מלכתחילה בדקת מקרה שמתייחס לאינסוף - כמו לבדוק מצב של אינסוף משתתפים או אינסוף בוחרים או אינסוף כלי וחיילים או אינסוף בחירות או אינסוף טריטוריה וכד').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי את הספר ("מצעד האווילות") בספריה הדפוקה של הבית ספר שלי... מחר אני גם ישאל את הספרנית...

בקשר לחמאה על הלחם, הפרוסה "תמיד" תיפול על הצד עם החמאה בגלל שתי סיבות:

1. הגובה של השולחנות מותאם לגובה של בן אדם רגיל ובגלל זה הלחם יעשה את אותם סיבובים כל פעם. בנוסף, תמיד אנחנו שמים (מן הסתם) את הפרוסה כשהצד המרוח כלפי מעלה. אם תשים את הפרוסה עם הצד המרוח כלפי מטה (לא מומלץ) ותפיל את הלחם - אז הוא יפול על הצד הלא מרוח ברוב הפעמים. הסיבה שזה לא באמת בכל הפעמים יפול על אותו הצד היא כאוס (שזה גם תחום במתמטיקה - מי שרוצה יכול לקרוא את הספר "כאוס" של מישהו עם שם מוזר - קיקו או משהו כזה, ספר כחול שמצויירים עליו צורות מוזרות [פרקטלים])

2. מבחינה פסיכולוגית אנחנו שמים לב/זוכרים רק את הדברים הרעים - חוקי מרפי האוויליים.

בכל מקרה, תורת המשחקים זה תחום רציני ויעיל לחלוטין! אין כאן עניין של פרדוקסים, ואינסוף נכנס כאן רק במקרים יוצאי דופן (אלא אם כן אתה מלכתחילה בדקת מקרה שמתייחס לאינסוף - כמו לבדוק מצב של אינסוף משתתפים או אינסוף בוחרים או אינסוף כלי וחיילים או אינסוף בחירות או אינסוף טריטוריה וכד').

אתה גם לא מתצא אותו אצלך בספריית בית הספר, כי אני לא קורא ספרים של תיכון כבר כמה זמן.

תכנס לסטימצקי, למדף של הסטוריה כללית ואתה תמצא אותו.

לגבי החוקים של המשחקים והמתימטיקה, הם לא יכולים לפתור סכסוכים, כי אתה לא יכול לקיים באמצעותם מו"מ(לא רק מדיני) כמו שקיימו כשכתבו את הצהרת זכויות האדם והאזרח או את חוקת ארה"ב, אותו דבר עם מו"מ מדיני.

אגב, תפתח את "המוסף לשבת" של יום שישי האחרון, ותראה מה שקבוצה שפרופסורים להסטוריה עשתה, אני בטוח שמתימטקאים לא היו מסוגלים להעלות את הרעיונות האלה... הם לכל היותר היו מחשבים סטטיסטיקה של אנטישמיות אבל לא היו מצליחים להגיע לשורש שלה ולחשוב איך למנוע אותה, וגם אם כן באמצעות מספרים אז המסקנה שהם היו מגיעים זה שצריך להרוג את כל המוסלמים שהגרו לאירופה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הספר וביקשתי שישמרו לי אותו, אי אפשר היה לקחת ספרים בגלל משהו ברשת של הספריה...

(קראתי את הציטוט המצחיק בהתחלה)

אני יקרא אותו בקרוב - אבל יקח לי כמה ימים כי הוא גדול למדי...

בכל מקרה, אין לי מאיפה למצוא את המוסף הנ"ל אתה יכול אולי לתת לי תמצות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הספר וביקשתי שישמרו לי אותו, אי אפשר היה לקחת ספרים בגלל משהו ברשת של הספריה...

(קראתי את הציטוט המצחיק בהתחלה)

אני יקרא אותו בקרוב - אבל יקח לי כמה ימים כי הוא גדול למדי...

בכל מקרה, אין לי מאיפה למצוא את המוסף הנ"ל אתה יכול אולי לתת לי תמצות?!

זה לא ציטוט מצחיק.

לא, אני לא יכול לתת לך תמצות של שיח הפרופסורים, הם פשוט דיברו על האנטישמיות שגואה בתקופה האחרונה ואיך אפשר לפתור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...