בעיה עם ג'ויסטיק USB, התוכנת התקנה לא מזהה אותו. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ג'ויסטיק USB, התוכנת התקנה לא מזהה אותו.

yot

Recommended Posts

בבעלותי ג'וי סטיק ומצערת מדגם X-36/35 Combo מחברת Saitek.

הבעיה:

כדי שהסטיק יותקן במערכת צריך לעשות מספר דברים:

א) התקנת תוכנת הכיול של הסטיק מהדיסק, או הורדה של התוכנה מאתר החברה.

ב) ביצוע איתחול..

ג) חיבור הסטיק למחשב בחיבור USB.

ד) התוכנה תתקין את הדרייברים, והסטיק יזוהה במערכת.

אני התקנתי את התוכנה של שלב א'. לא היו שום בעיות (לתוכנה קוראים Saitek Gaming extractions) אחרי ההתקנה, המחשב עשה איתחול וכשהווינדוס עלה, הוא ביקש ממני לחבר את הסטיק.

חיברתי את הסטיק. הווינדוס זיהה את החיבור, אבל התוכנה לא.

ברצוני לציין, כי החיבור USB של המחשב עובד מצויין. בבדיקה שערכתי, העברתי את המודם USB שלי לשקע שבו היה הג'ויסטיק, והוא עבד מצויין.

ניסיתי להוריד דרייברים מעודכנים לסטיק, והכל היה אותו הדבר. התוכנה הותקנה, היה איתחול, חיברתי את הסטיק והתוכנה לא זיהתה את הסטיק.

יש לסטיק 4 נורות של מודים. כשהסטיק מחובר ואני מפעיל את המחשב, הנורות עובדות (הן צריכות לעבוד במקור) וכשמגיע המסך הראשוני של הווינדוס (Wellcome) הן נכבות. כאילו המחשב מזהה את הסטיק בהתחלה, ואז לא.

המפרט שלי:

Pentium 3 667 MHz

128 MB

GeForce 4 TI 4200

IBM M/B

האתר המרכזי של Saitek.

*יש לי לוח עם צ'יפסט של VIA, דרייבר VIA 4-in-1 מותקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות:

א. אתה בטוח שהתוכנת התקנה תומכת ב-XP?

ב. ניסית לחבר את הג'ויסטיק בלי תוכנת ההתקנה? אם זה ווינדוס , יכול להיות שהוא תומך בג'ויסטיק גם בלי להתקין .

א. כן, הדרייברים המעודכנים תומכים באקס פי.

ב. לא, לא ניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה...

לי יש ג'ויסטיק של מייקרוסופט ואחרי שהתקנתי את הדרייברים שקיבלתי איתו, בכל פעם שכיביתי את המחשב הוא הביא לי מסך כחול עם איזה Error לא מובן.

אחרי שהבנתי שזה הדרייברים האלה שעושים את הבעיות, ניסיתי לא להתקין אותם, וראיתי שהווינדוס מזהה את הג'ויסטיק לבד, אז אין צורך בדרייברים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כולכך מידע כיד לעזור לך אבל תוריד חדשים לג'ויסטיק כי לי יש גם ג'ויסטיק דומה והיה לו את הבעיה הזאת אז הורדתי דרייבר מאתר החברה (מייקרוסופט) וזה הסתדר.

אז שיהיה לך בהצלחנ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לסגור את העניין:

הבעיה היתה בג'וי סטיק, הלכתי למעבדות החברה (בית קטן עם 2 מחשבים ;D), הם בדקו, והחליפו את הג'וי סטיק.

תודה לכל מי שניסה לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...