צריכה המלצה לנגן טוב עד 800 ש''ח. חשבתי על ה IAUDIO U3..איך? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכה המלצה לנגן טוב עד 800 ש''ח. חשבתי על ה IAUDIO U3..איך?

tania131

Recommended Posts

טוב אז ככה, אני צריכה המלצה לנגן טוב עד 800 ש''ח, חשבתי על ה IAUDIO U3- 2GB

איך הנגן הזה?

ואיך הנגן IAUDIO 6 שעולה 999, 4 GB, הוא טוב?

ומה הסיפור של הנגן iAudio M5 20GB, למה יוצא שהוא כזה זול עם 20 GB ביחס לנגנים האחרים?

ועוד שאלה, מה ההבדל בין , לדיסק קשיח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IAUDIO M5 זו מכירת חיסול - מנסים להיפטר מעודפים, וזה מוצר יחסית ישן - לא צבעוני, לא תומך בתמונות, 14 שעות בטריה,בלי רדיו, מעין X5 מיושן

זה כמו לקנות IPOD 20GB מהדור הראשון ;D

השאלה היא אם אתה מתכנן לרוץ עם המכשיר. אם לא, אז אתה יכול לקחת הרד דיסק קטן\גדול (IAUDIO 6\X5 ודומיהם)

בעיקרון, U3 נראה מעולה. לי אישית יש G3 ומספיק טוב לדעתי. אז נכון, הוא לא צבעוני כמו הU3 ולא כזה חזק ולא תומך בעברית אבל הוא מעולה חוץ מזה

השאלה היא מה אתה מחפש בנגן?

נ.ב. - יש לך את הפורום הבא שמסביר בצורה טובה מה כדאי: http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=86393

נ.ב.ב - רשום שם שב10\10 יעדכנו אז תשים לב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :xyxthumbs:

עכשיו,לשימושים, אני לא מתכוון לרוץ עם המכשיר,השימושים בעיקר לבית ספר,לשבת עם חברים באיזה מקום ולהקשיב למוזיקה עם הרמקול שנמכר ב 80..ובזמן נסיעה למשל בטיול שנתי וכל מיני טיולים.

הייתי בכיף לוקח את ה X5 רק שזה 1400 ש''ח וזה קצת גדול עליי.

אז עכשיו ההתלבטות שלי זה בין IAUDIO 6 ל בין U3, מה ההבדלים ביניהם חוץ מכמות הג'גבייטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון U3 הוא פלאש (שתוכל לרוץ איתו) הוא קטן יותר ועמיד יותר, והIAUDIO 6 הוא הרד דיסק קטן

על ההבדלים המדויקים אתה יכול לקרוא באתר של COWON:

www.iaudio.com

מה התקציב שלך? תכלס זה מה שהכי יקבע מה מתאים לך

אגב, אם יש לך משלך שווה לך ללכת לבדוק בחנות כמו שאני עשיתי, כי יש סיכוי טוב שחלק מהנגנים יהיו פחות טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...