צריך המלצה למחשב כף יד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למחשב כף יד

parker

Recommended Posts

אני עומד להתחיל ללמוד באוניברסטיטה, והחלטתי שאולי יהיה כדאי לי לקנות אחד. אשמח לקבל המלצות למחשב כף יד שיתאים לצרכים לימודיים. מכיוון שאני ממש לא יודע כמה מחשבים כאלו עולים אני לא אתן תקציב, אלא רק אבקש המלצות. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

עריכה: לצערי, הרשמות לאתר שהצעת לי דורשת מסירת מידע שאיני מוכן למסור, אז בכל זאת, אם ישנם אנשים כאן שהיו יכולים לעזור לי ולתרום מעט מידע הייתי מודה להם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיי ספציפי

זה בערך הולך ככה

קודם כל אני ממליץ מערכת הפעלה wm 5.0

תוודא שאת מקבל מכשיר עם המערכת ההפעלה הזאץ, זה אומר גם שהמכשיר מתקדם מספיק וחזק מספיק

אתה צריך מובנה?

עקרונית תבחר משהו לפי המחיר שאתה מתכוון להשקיע, אני אישית ממלית כבר מובנה,

בסביבות ה 1600 אתה משיג משהו טוב

המלצה שלי לקנות משומש!!!, אפשר למצא מציאות שחבל"ז אני השגתי את שלי ככה 1000 ש"ח פחות במחיר למכשיר עם שנה אחריות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה חשובה מאוד לגבי המכשירים האלו. תסלח לי אם היא בסיסית מאוד וקצת מטומטמת, אני לא מבין הרבה מאוד במכשירים האלו.

באיזה צורה מזינים אליהם פלט טקסטואלי בלי לחבר אליהם מקלדת מיוחדת? מה שאני באמת רוצה לדעת זה האם הם באים עם תוכנת זיהוי כתב כך שאוכל לכתוב ישירות למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה ידידותית ...

רד מהPPC .

קנה מחשב נייד יד שנייה או משהו , זה יעלה לך אולי קצת יותר , אתה לא רוצה להשתמש בתור PPC בלימודים .

הזיהוי כתב יד עובד ומגיב לאט , בעברית הוא לא עובד מי יודע מה , הסוללה אולי תחזיק לך יותר זמן , אבל זה ממש לא זה .

מחשב כף יד יספק לך מעקב אחרי סדר היום שלך , יספק לך נגן בנסיעות , תוכל להשתמש בו לצרכים שמצריכים מחשב כף יד ... לא כתחליף למחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...